memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
14 października 2013, 22:10
wersja dla ubogich :D
Odpisz
14 października 2013, 16:21
Lepsze niż wyciąg w górach :D
14 października 2013, 16:14
Rosja ?
14 października 2013, 14:46
Przecież stanie na balkonie jest zbyt mainstreamowe
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież14 października 2013, 22:10
wersja dla ubogich :D
Odpisz
14 października 2013, 16:21
Lepsze niż wyciąg w górach :D
Odpisz
14 października 2013, 16:14
Rosja ?
Odpisz
14 października 2013, 14:46
Przecież stanie na balkonie jest zbyt mainstreamowe
Odpisz