Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trzeba brać osobną torbę
Totalnie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 marca 2021, 16:43
za mem z TvGry od razu wgóręgłos
Odpisz
5 kwietnia 2020, 12:33
Kiedy nauczyciel nie przyjdzie i macie wolną elekcję
Odpisz
13 kwietnia 2020, 09:51
@Muneyuki: wolną elekcje???
Odpisz
13 kwietnia 2020, 11:26
tak
Odpisz
13 kwietnia 2020, 11:28
@Muneyuki: lenny face
Odpisz
1 maja 2020, 08:18
@Muneyuki: taką?
Odpisz
1 maja 2020, 12:14
@peter20080: dokładnie tak
Odpisz
5 kwietnia 2020, 01:09
Fajnie ze tylko mała czesc szkol ma takie e lekcje. Wiekszosc szkol korzysta tylko z aplikacji
Odpisz
5 kwietnia 2020, 10:37
minusy za prawde
Odpisz
17 kwietnia 2020, 12:55
Większość czyli twoja?
Odpisz
17 kwietnia 2020, 13:27
większość, wiesz co to znaczy?
Odpisz
20 kwietnia 2020, 21:35
Nie wiem na jakiej podstawie wyciągasz wnioski że większość szkół nie prowadzi e-lekcji xd Nie znam żadnej szkoły która by ich nie prowadziła, więc z prostej statystyki wychodzi, że się mylisz.
Odpisz
20 kwietnia 2020, 21:37
a ja nie znam osobiscie żadnej która by takie przez Skype prowadziła a znam wiele ktore maja tylko apke wiec ty tez się mylisz
Odpisz
20 kwietnia 2020, 21:40
Zakładam że to może być różnica w regionie Polski, mimo wszystko jako że nakaz prowadzenia lekcji online jest odgórny, trudno mi sobie wyobrazić że szkoła bazuje wszystko na aplikacji.
Odpisz
20 kwietnia 2020, 21:58
nie wiem siostra mi mowiła ze tylko apke ma
Odpisz
5 kwietnia 2020, 01:47
Kolega przedwczoraj sobie węża na szyi powiesił, reszta poszła po psy/koty, a ja siedziałam sobie z królikiem na piersi
Odpisz
18 kwietnia 2020, 14:58
@Shadow_years: To niezłe zoo
Odpisz
16 kwietnia 2020, 17:49
ja nie mam 2 monitorów i tak robię. nawet teraz mam e-lekcję
Odpisz
6 kwietnia 2020, 09:42
Ja włączyłem need for speed most wanted i udostępniłem ekran elo
Odpisz
10 kwietnia 2020, 08:57
@Ksznycel: Ten legendarny most wanted ?
Odpisz
9 kwietnia 2020, 00:31
było by śmieszne, gdyby była inna treść
Odpisz
5 kwietnia 2020, 16:16
mogę szablon?
Odpisz
5 kwietnia 2020, 02:06
Ja se palę szl00gi i popijam żubrem na e lekcji wychowawczej
Odpisz
5 kwietnia 2020, 06:30
@dawcaAiDS: super
Odpisz
5 kwietnia 2020, 10:53
@dawcaAiDS: masz się czym chwalić
Odpisz
5 kwietnia 2020, 11:01
@AurelionSol: tak
Odpisz
4 kwietnia 2020, 23:08
U nas nieznajomy typek wbił na lekcje i puścił jakieś jęki
Odpisz
4 kwietnia 2020, 23:01
Ja nie mam E lekcji i czilera i utopia
Odpisz
4 kwietnia 2020, 20:45
Ja gram w Minecrafta i robloxa podczas e lekcji
Odpisz
4 kwietnia 2020, 20:48
@NesquikBoi: Same. Najgorsze jest jak zapomniałem się wyciszyć
-ej chłopaki, bo mi laguje jakoś
- (nauczyciel) juz anon skonczyles?
- ... tak, przepraszam
Odpisz
4 kwietnia 2020, 20:56
@Jurekis_: ostatnio grałem i nagrywałem Minecrafta podczas e lekcji
Odpisz
4 kwietnia 2020, 21:50
@NesquikBoi: ja w farminga A takie pytanie nie wie ktoś skąd wziąść giants editora? Bo chciałbym coś ruszyć w tym polskim modingu
Odpisz
4 kwietnia 2020, 21:59
@NesquikBoi: ja w pasjansa
Odpisz
4 kwietnia 2020, 22:36
@kurczak1122: wpisz w google "giants editor"
Odpisz
4 kwietnia 2020, 22:48
@dziadufolud: mam jakiegoś i nie działa albo coś źle zrobiłem
Odpisz
4 kwietnia 2020, 20:52
U mnie baba z angielskiego prowadziła e-lekcje, na których nigdy mnie nie było. Po niecałym tygodniu ktoś zrobił rajd na jej e-lekcje, dzięki czemu przestała je prowadzić i nie muszę się już obawiać o ewentualne konsekwencje wynikające z nieobecności na e-lekcjach.
Odpisz
4 kwietnia 2020, 22:37
@JaBezTrybu: me2
Odpisz
4 kwietnia 2020, 21:52
Bardzo dobrze dobrane wyrazy twarzy
Odpisz
2 kwietnia 2020, 12:35
Ja gram w mc na tym samym monitorze w sumie
Odpisz
4 kwietnia 2020, 21:50
no ja w sumie też nie mam dwóch
Odpisz