Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar surrrfankaUwU

7 marca 2021, 16:43

za mem z TvGry od razu wgóręgłos

Avatar Muneyuki

5 kwietnia 2020, 12:33

Kiedy nauczyciel nie przyjdzie i macie wolną elekcję

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar peter20080

1 maja 2020, 08:18

@Muneyuki: taką?

Avatar Muneyuki

1 maja 2020, 12:14

@peter20080: dokładnie tak

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2020, 01:09

Fajnie ze tylko mała czesc szkol ma takie e lekcje. Wiekszosc szkol korzysta tylko z aplikacji

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2020, 21:40

Zakładam że to może być różnica w regionie Polski, mimo wszystko jako że nakaz prowadzenia lekcji online jest odgórny, trudno mi sobie wyobrazić że szkoła bazuje wszystko na aplikacji.

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2020, 21:58

nie wiem siostra mi mowiła ze tylko apke ma

Avatar Shadow_years

5 kwietnia 2020, 01:47

Kolega przedwczoraj sobie węża na szyi powiesił, reszta poszła po psy/koty, a ja siedziałam sobie z królikiem na piersi

Avatar alexiejs

18 kwietnia 2020, 14:58

@Shadow_years: To niezłe zoo

Avatar ursusowanie

16 kwietnia 2020, 17:49

ja nie mam 2 monitorów i tak robię. nawet teraz mam e-lekcję

Avatar Ksznycel

6 kwietnia 2020, 09:42

Ja włączyłem need for speed most wanted i udostępniłem ekran elo

Avatar gerwazysramdowazy

10 kwietnia 2020, 08:57

@Ksznycel: Ten legendarny most wanted ?

Avatar DeadShoot

9 kwietnia 2020, 00:31

było by śmieszne, gdyby była inna treść

Avatar RK_49

5 kwietnia 2020, 16:16

mogę szablon?

Avatar dawcaAiDS

5 kwietnia 2020, 02:06

Ja se palę szl00gi i popijam żubrem na e lekcji wychowawczej

Avatar Coronavirus

5 kwietnia 2020, 06:30

@dawcaAiDS: super

Avatar AurelionSol

5 kwietnia 2020, 10:53

@dawcaAiDS: masz się czym chwalić

Avatar dawcaAiDS

5 kwietnia 2020, 11:01

Avatar LensNewman

4 kwietnia 2020, 23:08

U nas nieznajomy typek wbił na lekcje i puścił jakieś jęki

Avatar Luszak

4 kwietnia 2020, 23:01

Ja nie mam E lekcji i czilera i utopia

Avatar NesquikBoi

4 kwietnia 2020, 20:45

Ja gram w Minecrafta i robloxa podczas e lekcji

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar dziadufolud

4 kwietnia 2020, 22:36

@kurczak1122: wpisz w google "giants editor"

Avatar kurczak1122

4 kwietnia 2020, 22:48

@dziadufolud: mam jakiegoś i nie działa albo coś źle zrobiłem

Avatar JaBezTrybu

4 kwietnia 2020, 20:52

U mnie baba z angielskiego prowadziła e-lekcje, na których nigdy mnie nie było. Po niecałym tygodniu ktoś zrobił rajd na jej e-lekcje, dzięki czemu przestała je prowadzić i nie muszę się już obawiać o ewentualne konsekwencje wynikające z nieobecności na e-lekcjach.

Avatar dziadufolud

4 kwietnia 2020, 22:37

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2020, 21:52

Bardzo dobrze dobrane wyrazy twarzy

Avatar
Introwertyk9

2 kwietnia 2020, 12:35

Ja gram w mc na tym samym monitorze w sumie

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2020, 21:50

no ja w sumie też nie mam dwóch

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Trzeba brać osobną torbę

Totalnie

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Najwspanialszy spośród przedmiotów

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka