Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Spider007

6 listopada 2020, 13:28

I jeszcze się tłumaczą, że są "błędy"

Avatar Domkri

5 kwietnia 2020, 17:15

Ale co jak co, librus jest bardzo źle zrobiony, ponoć jakiś "wulkan" jest dobry jeśli chodzi o e-dzienniki

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Ten_tamten

7 kwietnia 2020, 14:08

@NesquikBoi: Moja mama jest nauczycielką i jej szkoła korzysta z vulkana, cały czas gada że jest beznadziejny. Librus jak dla mnie jest spoko, ale aplikacja to jakiś żart. Co chwile w niej jakieś błędy, obecny interfejs jest okropny i dodatkowo r*chanie uczniów na kase żeby móc chociażby wysłać wiadomość

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2020, 08:39

@Domkri: moim zdaniem to Librus jest lepszy od Vulcana. Np. dlatego, że Librus wyświetla oceny dodane od ostatniego logowania, a Vulcan po prostu oceny, które się ostatnio dostało.

Avatar jeja_12

13 kwietnia 2020, 16:28

Już jest 1,3

Avatar x_____

5 kwietnia 2020, 17:36

Na tym u góry jest 2,0

Avatar BDMVIP

5 kwietnia 2020, 22:30

@x_____: Myślałem że mam jakiegoś włosa na ekranie

Avatar Nikodem8378

5 kwietnia 2020, 20:39

Yes finally

Avatar MajnkraftAlusiek

5 kwietnia 2020, 17:50

Avatar Kojot23

5 kwietnia 2020, 17:37

Librus to gówno - niestabilne , nie przejrzyste . Dodatkowo chcą wyciągać kasę za wiadomości . Dalej są gówniane wiadomości które nie mają załączników skomplikowane logowanie czy to w przeglądarce czy aplikacji dzieją się cyrki jak logować się chcesz . Okropne nieprzejrzyste funkcje i niestabilność . No bo jak wyszły te pierwsze e-lekcje to co im się odje**ło z serwerami ? Więc według mnie może zasłużenie dostać dwie gwiazdki i poniżej spokojnie

Avatar Piworap

5 kwietnia 2020, 17:25

Vulcan tak samo
Piekna solidarność

Avatar
Konto usunięte

2 kwietnia 2020, 13:23

Ale nawet jeśli ma tą aplikację to jest jeszcze wersja komputerowa, tu bardziej chodzi o jakość aplikacji i te je**ne "mobilne dodatki"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Stefan1Skellen

2 kwietnia 2020, 17:03

pobrałem , dużo lepsze

Avatar axis551

5 kwietnia 2020, 17:11

Korzystałem ze szkolny.eu dużo wcześniej i zdecydowanie polecam. Wszystko działa płynniej, a sam dziennik jest dużo bardziej przejrzysty

Avatar KKuubbaaa1

2 kwietnia 2020, 18:44

Nawet jeśli zostanie to usunięte to i tak nic to nie zmieni bo jest to na przeglądarce. kek
A nawet pogorszy bo wtedy będzie to po prostu mniej wygodne

Avatar krzyychu

5 kwietnia 2020, 17:03

@KKuubbaaa1: I tak większość osób jakie znam używa przeglądarki, bo a tej apce są lub były niektóre funkcje płatne

Avatar Jejakpl89

2 kwietnia 2020, 16:28

Jeszcze Teamsy trzeba ściągnąć hehe

Avatar Ukryty_W_Cieniu

5 kwietnia 2020, 17:02

@Jejakpl89: Teamsy są i tak wygodniejsze na kompie, więc nic to nie zmieni.

Avatar knowany

2 kwietnia 2020, 15:01

Dużo się nie zmieniło wcześniej miało ocenę około 2.0

Avatar
Konto usunięte

2 kwietnia 2020, 13:42

Vulcan ma podobnie

Avatar Minokushime

2 kwietnia 2020, 14:02

Potwierdzam

Avatar Toitoi666

2 kwietnia 2020, 14:20

vulcan zasłużył

Nie mam do niego dostępu tak jak wiele innych nie wspominając o tym że jak miałam dostęp to były lagi

Avatar Minokushime

Edytowano - 2 kwietnia 2020, 14:21

@Toitoi666: Potwierdzam jeszcze raz, Vulcan często po prostu wywala.

Avatar Toitoi666

Edytowano - 2 kwietnia 2020, 14:36

@Minokushime: z czego ja najbardziej z klasy chciałam e-dziennik

Miałam nadzieje

A gówno dostałam

Avatar
Konto usunięte

2 kwietnia 2020, 13:21

powinni usunąć ze sklepu skoro tak niska ocena

Avatar
Konto usunięte

2 kwietnia 2020, 14:31

Myślę, że po przypadku z DingTalkiem tego nie zrobią. (przepraszam za pesymistyczne podejście)

Avatar snowfox

2 kwietnia 2020, 14:08

Chodzi o oceny?

Avatar Gateusz

2 kwietnia 2020, 14:11

@snowfox: tak

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Cóż za brak szacunku

Niegrzeczny Oskarek

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Były nóżki, nie ma nóżek

Deal życia

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka