Masowe zaniżanie ocen w akcji
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Cóż za brak szacunku
Niegrzeczny Oskarek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Były nóżki, nie ma nóżek
Deal życia
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 listopada 2020, 13:28
I jeszcze się tłumaczą, że są "błędy"
Odpisz
5 kwietnia 2020, 17:15
Ale co jak co, librus jest bardzo źle zrobiony, ponoć jakiś "wulkan" jest dobry jeśli chodzi o e-dzienniki
Odpisz
5 kwietnia 2020, 17:32
@Domkri: Vulcan też ma słabe oceny
Odpisz
5 kwietnia 2020, 17:57
@Magiczny_bigos: ja mówię tylko to co słyszałem
Odpisz
5 kwietnia 2020, 18:28
@Domkri: Vulkan jest całkiem spoko, ale aplikacja mobilna to jakiś żart.
Odpisz
5 kwietnia 2020, 21:53
Vulcan jest o wiele lepszy od librusa
Odpisz
7 kwietnia 2020, 14:08
@NesquikBoi: Moja mama jest nauczycielką i jej szkoła korzysta z vulkana, cały czas gada że jest beznadziejny. Librus jak dla mnie jest spoko, ale aplikacja to jakiś żart. Co chwile w niej jakieś błędy, obecny interfejs jest okropny i dodatkowo r*chanie uczniów na kase żeby móc chociażby wysłać wiadomość
Odpisz
13 sierpnia 2020, 08:39
@Domkri: moim zdaniem to Librus jest lepszy od Vulcana. Np. dlatego, że Librus wyświetla oceny dodane od ostatniego logowania, a Vulcan po prostu oceny, które się ostatnio dostało.
Odpisz
13 kwietnia 2020, 16:28
Już jest 1,3
Odpisz
5 kwietnia 2020, 17:36
Na tym u góry jest 2,0
Odpisz
5 kwietnia 2020, 22:30
@x_____: Myślałem że mam jakiegoś włosa na ekranie
Odpisz
5 kwietnia 2020, 20:39
Yes finally
Odpisz
5 kwietnia 2020, 17:50
Odpisz
5 kwietnia 2020, 17:37
Librus to gówno - niestabilne , nie przejrzyste . Dodatkowo chcą wyciągać kasę za wiadomości . Dalej są gówniane wiadomości które nie mają załączników skomplikowane logowanie czy to w przeglądarce czy aplikacji dzieją się cyrki jak logować się chcesz . Okropne nieprzejrzyste funkcje i niestabilność . No bo jak wyszły te pierwsze e-lekcje to co im się odje**ło z serwerami ? Więc według mnie może zasłużenie dostać dwie gwiazdki i poniżej spokojnie
Odpisz
5 kwietnia 2020, 17:25
Vulcan tak samo
Piekna solidarność
Odpisz
2 kwietnia 2020, 13:23
Ale nawet jeśli ma tą aplikację to jest jeszcze wersja komputerowa, tu bardziej chodzi o jakość aplikacji i te je**ne "mobilne dodatki"
Odpisz
2 kwietnia 2020, 13:24
po ch*j płacić za normalne rzeczy które można w komputerze zrobić
Odpisz
2 kwietnia 2020, 13:26
@Slithey: zwłaszcza, że już raz było zapłacone. Osobiście to planowałem pobrać zamiennik (który to obsługuje zresztą aż cztery dzienniki) i chyba szkolny.eu się to nazywało
Odpisz
2 kwietnia 2020, 13:26
@Slithey: Albo w przeglądarce na telefonie
Odpisz
2 kwietnia 2020, 17:03
pobrałem , dużo lepsze
Odpisz
5 kwietnia 2020, 17:11
Korzystałem ze szkolny.eu dużo wcześniej i zdecydowanie polecam. Wszystko działa płynniej, a sam dziennik jest dużo bardziej przejrzysty
Odpisz
2 kwietnia 2020, 18:44
Nawet jeśli zostanie to usunięte to i tak nic to nie zmieni bo jest to na przeglądarce. kek
A nawet pogorszy bo wtedy będzie to po prostu mniej wygodne
Odpisz
5 kwietnia 2020, 17:03
@KKuubbaaa1: I tak większość osób jakie znam używa przeglądarki, bo a tej apce są lub były niektóre funkcje płatne
Odpisz
2 kwietnia 2020, 16:28
Jeszcze Teamsy trzeba ściągnąć hehe
Odpisz
5 kwietnia 2020, 17:02
@Jejakpl89: Teamsy są i tak wygodniejsze na kompie, więc nic to nie zmieni.
Odpisz
2 kwietnia 2020, 15:01
Dużo się nie zmieniło wcześniej miało ocenę około 2.0
Odpisz
2 kwietnia 2020, 13:42
Vulcan ma podobnie
Odpisz
2 kwietnia 2020, 14:02
Potwierdzam
Odpisz
2 kwietnia 2020, 14:20
vulcan zasłużył
Nie mam do niego dostępu tak jak wiele innych nie wspominając o tym że jak miałam dostęp to były lagi
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2020, 14:21
@Toitoi666: Potwierdzam jeszcze raz, Vulcan często po prostu wywala.
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2020, 14:36
@Minokushime: z czego ja najbardziej z klasy chciałam e-dziennik
Miałam nadzieje
A gówno dostałam
Odpisz
2 kwietnia 2020, 13:21
powinni usunąć ze sklepu skoro tak niska ocena
Odpisz
2 kwietnia 2020, 14:31
Myślę, że po przypadku z DingTalkiem tego nie zrobią. (przepraszam za pesymistyczne podejście)
Odpisz
2 kwietnia 2020, 14:08
Chodzi o oceny?
Odpisz
2 kwietnia 2020, 14:11
@snowfox: tak
Odpisz