Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jakby trochę nie fair
Mało znany szczegół
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 kwietnia 2020, 17:20
Nie rozumiem o co chodzi z uczniem z kamerką i mikrofonem
Odpisz
2 kwietnia 2020, 17:23
@Sniegstopnialy6: Przecież wszystkie zdjęcia są podpisane
Odpisz
2 kwietnia 2020, 17:25
@Sniegstopnialy6: beat meat
Odpisz
2 kwietnia 2020, 17:26
@AlMalina: ale no on bije to i nie wiem o co chodzi czy ci którzy to włączają są silni czy ich ojciec bije
Odpisz
2 kwietnia 2020, 17:26
@Midonik: AA kumam
Odpisz
1 sierpnia 2020, 02:27
@Sniegstopnialy6: a juz myslalem ze mamy na jeja niewinna dusze....
Odpisz
11 kwietnia 2020, 18:37
Brakuje puszczalskiej laski mylącej skype z showczymś
Odpisz
6 kwietnia 2020, 09:10
Kto jest w lewym górnym rogu?
Odpisz
6 kwietnia 2020, 09:24
Nauczyciel
Odpisz
6 kwietnia 2020, 10:10
linuch tech tips
Odpisz
5 kwietnia 2020, 23:09
ten koleś który pomylił klasy
Odpisz
5 kwietnia 2020, 21:40
ja mam tak elo
-Nauczyciel z wysokim pingiem
-Ten kolo jaki nie ma kamery
-Ten kolo jaki rzadko włącza mikro
-Ten kolo z ch*jowym mikro
-Ten kolo jaki nic nie ma
Odpisz
5 kwietnia 2020, 22:26
@nalorek1972: ja jeszcze dodam ktoś bez słuchawek i z przegłosem
Odpisz
5 kwietnia 2020, 21:54
U mnie są e-lekcje i wysyłane materiały, ale da się ze wszystkim na luzie wyrobić. Sytuacja na e-lekcjach wygląda standardowo: jeśli odpi***aliśmy na jakiejś lekcji w szkole, to samo dzieje się przez internet.
Odpisz
2 kwietnia 2020, 17:06
>e-lekcje
Mi zadają prace domowe i totalna czilera, poprawiam se oceny pracami domowymi i czasami napiszę jakąś pracę
Odpisz
2 kwietnia 2020, 17:15
@TheNoobBetterYou: Same
Odpisz
2 kwietnia 2020, 17:36
@TheNoobBetterYou: A ja mam i e-lekcje i zadania :^)
Odpisz
5 kwietnia 2020, 21:40
@TheNoobBetterYou: Ja mam (w kolejności rzadkości) Zadania, e-lekcje, e-kartkówki
Można se poprawić oceny zadaniami itp
Odpisz
Edytowano - 5 kwietnia 2020, 21:12
U mnie dziela się tak:
-Nauczyciel który jako jedyny jest zorganiowany
-Osoby, które włączyły kamerkę, ale mają czym szpanować
-Osoby, ktore właczyły kamerkę i w tle mają jakiegoś Korwina, Dudue czy Urbana
-Osoby, które kamerki nie właćzyły, bo nie mają czym szpanować/wola nie pokazywa twarzy
-Oosby, które się nie pokazują (chociaż mało było przypadków, póki co jedynie nie pokaza się klasowy cichy dzieciak, o co wyrzuty sumienia nauczyciele mają moją klase, że jej (bo ten cichy dziecika to laska) nie informuje, chociaż sama nas ignoruje)
Odpisz
2 kwietnia 2020, 17:06
Zamień nauczyciela z dzieciakiem ze słabym internetem i gitara
Odpisz