memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
25 stycznia 2021, 23:34
Ricardo xD
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2020, 06:24
Cause you got that...
6 kwietnia 2020, 11:29
Zamiast kupować lepiej zrobić sam ciasteczka moim zdaniem
6 kwietnia 2020, 10:48
mmmmmmmm ciasteczkunie!
6 kwietnia 2020, 10:14
Czemu one służą
6 kwietnia 2020, 10:32
@Saaaaasuke: tak ciężko raz sobie przeczytać?
6 kwietnia 2020, 10:33
@Saaaaasuke: Dopasowanie reklam pod to co często przeglądasz
@NesquikBoi: to jest pomysł
Edytowano - 6 kwietnia 2020, 10:10
Uwielbiam memy o Ricardo, szkoda, że jest ich tak mało
2 kwietnia 2020, 20:31
Ale bym se opie**olił takie ciastka
2 kwietnia 2020, 20:37
to rodzynki
Edytowano - 2 kwietnia 2020, 20:38
W biedronce są albo zamów
2 kwietnia 2020, 20:39
2 kwietnia 2020, 20:43
@TheNoobBetterYou: nwm chyba jestem jedyną osobą na świecie która lubi rodzynki
2 kwietnia 2020, 20:44
na moją wieś nie dowiozą
2 kwietnia 2020, 20:45
To kup w biedronce albo powiedz komuś komu dowiozą żeby mu dowieźli a ty zapłacisz
2 kwietnia 2020, 22:22
nie, ja też lubie rodzynki
6 kwietnia 2020, 10:06
czy ktoś mówi ciasteczka jak śmiecie je jeść
3 kwietnia 2020, 09:16
Złoto
2 kwietnia 2020, 20:41
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież25 stycznia 2021, 23:34
Ricardo xD
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2020, 06:24
Cause you got that...
Odpisz
6 kwietnia 2020, 11:29
Zamiast kupować lepiej zrobić sam ciasteczka moim zdaniem
Odpisz
6 kwietnia 2020, 10:48
mmmmmmmm ciasteczkunie!
Odpisz
6 kwietnia 2020, 10:14
Czemu one służą
Odpisz
6 kwietnia 2020, 10:32
@Saaaaasuke: tak ciężko raz sobie przeczytać?
Odpisz
6 kwietnia 2020, 10:33
@Saaaaasuke: Dopasowanie reklam pod to co często przeglądasz
Odpisz
6 kwietnia 2020, 10:33
@NesquikBoi: to jest pomysł
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2020, 10:10
Uwielbiam memy o Ricardo, szkoda, że jest ich tak mało
Odpisz
2 kwietnia 2020, 20:31
Ale bym se opie**olił takie ciastka
Odpisz
2 kwietnia 2020, 20:37
to rodzynki
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2020, 20:38
W biedronce są albo zamów
Odpisz
2 kwietnia 2020, 20:39
Odpisz
2 kwietnia 2020, 20:43
@TheNoobBetterYou: nwm chyba jestem jedyną osobą na świecie która lubi rodzynki
Odpisz
2 kwietnia 2020, 20:44
na moją wieś nie dowiozą
Odpisz
2 kwietnia 2020, 20:45
To kup w biedronce albo powiedz komuś komu dowiozą żeby mu dowieźli a ty zapłacisz
Odpisz
2 kwietnia 2020, 22:22
nie, ja też lubie rodzynki
Odpisz
6 kwietnia 2020, 10:06
czy ktoś mówi ciasteczka jak śmiecie je jeść
Odpisz
3 kwietnia 2020, 09:16
Złoto
Odpisz
2 kwietnia 2020, 20:41
Odpisz