Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Północne Węgry
Niezniszczalne
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pozdrawiam świetliki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 maja 2021, 19:23
Dlatego w WoT nie wolno najeżdżać na wieżę, albo w ogóle jej nie dotykać kiedy urwie się od przeciwnika lub sojusznika.
Odpisz
23 kwietnia 2021, 22:12
Jak?
Odpisz
20 kwietnia 2020, 12:25
jestem ciekawy jak wyglądał koniec tego meczu
*został tylko jeden przeciwnik i zero sojuszników oprócz tego lecącego*
przeciwnik:Ej gdzie on jest
jego kolega na discordzie: weź w końcu tą bazę przejmij
p: ale kill
Odpisz
8 kwietnia 2020, 18:52
i tak oto dzieci na orbicie umieściliśmy pierwsze samobieżne działo orbitalne
Odpisz
6 kwietnia 2020, 15:35
Śmieszy mnie jak ludzie grają w te wszystkie gówna od Wargaming, to jest w ch*j P2W na wysokich tierach że szkoda gadać, sam sprzedałem konto gdy doszedłem do IX to chociaż odkupiłem czas przegrany w te gówno.
Odpisz
6 kwietnia 2020, 19:30
@Dexterek: hem, no szkoda. ja jakoś sobie radzę i zachwalam takową gierkę. jednak szanuję twoją opinię i rozumiem frustrację wynikająca z elementów gry ;)
Odpisz
7 kwietnia 2020, 05:25
@Dexterek: ja mam 44 dychy i jedyne co jest sens kupić to jedna premka 8 tieru, resztę wygrałem w maratonach, a tak to nie musisz kasy wydawać
Odpisz
6 kwietnia 2020, 23:25
Dział na kV 2 i T57 heavy jeśli się nie mylę
Odpisz
7 kwietnia 2020, 05:23
@ideym: działalo na każdej wysadzonej wieży jak na nią wyjechałeś, ale to poprzednia albo dwie aktualizacje temu :)
Odpisz
6 kwietnia 2020, 16:33
Jestem ciekawy co stało się z załogantami. 🤔
Odpisz
6 kwietnia 2020, 17:56
@Patrykos234432: Byli pierwszymi ludźmi na księżycu oczywiście
Odpisz
6 kwietnia 2020, 15:00
Tylko war thunder!
Odpisz
6 kwietnia 2020, 14:50
COUB
Odpisz
6 kwietnia 2020, 14:33
Kiedy ojczyzna wzywa do walki w kosmosie.
Odpisz
6 kwietnia 2020, 14:08
KAMIL 120 METRÓW
LEEEECIIIIIIIII
Odpisz
6 kwietnia 2020, 14:07
co
Odpisz
6 kwietnia 2020, 14:07
ciekawi mnie reakcja innych na czacie
Odpisz
6 kwietnia 2020, 14:02
ale to było dobre
Odpisz
3 kwietnia 2020, 11:41
Jak się gra na własnych ustawieniach lub na średniej/niskiej grafice to nie ma tych glitchy... zazwyczaj xD
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2020, 11:43
@Towarzysz777: No ja np. zawsze grałem na niskich ustawieniach i już od prawie 3 lat nie miałem takiego problemu. Ale to raczej dlatego, że od 3 lat nie gram w WOTa
Odpisz
3 kwietnia 2020, 11:45
@Nanook: Ale działa :)
Odpisz
3 kwietnia 2020, 11:50
@Towarzysz777: jeszcze jak
Odpisz