Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar gury_wamac

8 kwietnia 2020, 00:47

Dieta to jest to co jesz

Jak będziesz wpi***alał same burgery to tez będziesz na diecie

"Nie nie mogą tego jestem na diecie" to co ty ku*wa nic nie wpi***alasz?

Poprawnie używajcie tego słowa

Avatar LensNewman

7 kwietnia 2020, 17:55

Serniczka od babci nie przyjąć to grzech!

Avatar SteamTank

7 kwietnia 2020, 12:12

Dwak kawałki czy serniczki?

Avatar IdolCircus

Edytowano - 7 kwietnia 2020, 14:55

@SteamTank: Zależy co kto woli

Avatar EternalSailorMoon

3 kwietnia 2020, 17:09

Pamiętajcie by liczyć kalorie

Avatar big_guap

3 kwietnia 2020, 17:17

@EternalSailorMoon: a gdzie na serniku jest napisana ilość kalorii

Avatar EternalSailorMoon

3 kwietnia 2020, 18:33

@big_guap: mówię o ogóle,ale okej

Avatar Spookz

6 kwietnia 2020, 23:18

@big_guap: to twoja babcia nie nakleja etykiet na serniki?

Avatar big_guap

6 kwietnia 2020, 23:32

@Spookz: no właśnie nie

Avatar Spookz

6 kwietnia 2020, 23:35

@big_guap: czekaj ku*wa moja babcia pracuje w piekarni

Avatar big_guap

6 kwietnia 2020, 23:51

@Spookz: a umie gotować frytki?

Avatar Mojo21

6 kwietnia 2020, 22:30

Ja w tych sytuacjach nie mam zawachań. Chociaż w sumie nie bywam na diecie

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2020, 19:23

Ja: *Jem jeden porządny obiad w szkole.*
Mame: WEŹ JESZCZE TEN W DOMU ZJEDZ, TO MEGA MEGA(5 minut później) MEGA MAŁO.
Obiad: Cały pełen talerz.
Też ja: *Nie jem śniadań w szkole, bo nie chcę utyć.*
Mame: :O

Avatar Ravin

Edytowano - 3 kwietnia 2020, 17:19

Moja mamełe zwykle: *Robienie rosółu po raz 100, schabowego i mielonego z ziemniaczkami*
Ja: mame jestem teraz fit
Mamełe: *Zamawiańsko pizzy, kebaba i robienie frytuni na obiad*
Ja: *tyje bo nie ma nic innego w lodówce*
Mamełe:

Avatar Portinio

3 kwietnia 2020, 17:07

Nawet jak jestes pełny to sernika nie można odmówić

Avatar SaBen

3 kwietnia 2020, 17:01

Mądra porada na dziś:
Jeśli po zjedzeniu serniczka dalej bedziesz ba deficycie kalorczynym to możesz bez wyrzutów sumienia go zjeść.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar IdolCircus
Dodane przez: IdolCircus

Jakby trochę nie fair

To się nie może nie udać

Przerwa na herbatkę

Dwa oblicza

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka