Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Można, tylko trzeba wstawać rano
Dobrze czasem się oderwać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 kwietnia 2020, 23:21
lepiej by było do szkoły zapi***alać prawda ?
Odpisz
7 kwietnia 2020, 11:19
Właśnie mam wideokonferencję z angielskiego xd
Odpisz
7 kwietnia 2020, 15:31
@Rimea: Czyżbym widział Rias na twoim avatarze?
Odpisz
7 kwietnia 2020, 11:18
Ja się zaliczam do tych, co na e-lekcje nie chodzą, bo za późno wstaję i do tego wystarczy tylko sprawdzać wiadomości oraz odsyłać zadania na dzienniku, aby mieć obecność
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2020, 11:32
@Stulej4: ja raz nastawiłem budzik na 9 bo miałem lekcje o 10 a jak się obudziłem to pomyślałem że te lekcje są ch*jowe i poszłem spać.
Odpisz
7 kwietnia 2020, 14:44
poszedłem
Odpisz
7 kwietnia 2020, 13:48
Ja tam się budzę samemu o 4:15 i nudzę się przez te 3 godziny
Odpisz
7 kwietnia 2020, 11:04
Ja mam od najwcześniej 9 do najpóźniej 14.20 i mi to pasuje
Odpisz
7 kwietnia 2020, 09:23
Na wszystkich e-lekcjach gadam ze znajomymi przez discorda, a jak lekcja jest na discordzie to gadamy na teamspeaku. Dodatkowo jestem tym gościem, który "ma wyje**ne" czyli na większości lekcji jestem tylko jeśli mi się akurat przypomni.
Odpisz
7 kwietnia 2020, 10:17
@Error__404: my dokladnie tak samo. Caly czas gadamy na discordzie, a na lekcje mamy totalnie wyje**ne. Przynajmniej kilka osob
Odpisz
7 kwietnia 2020, 09:11
Ja tak miałem podobnie ostatnio. Budze się o ósmej i myślę o tym jak są e lekcje. No i myślę "a spoko o 9:00 dopiero mam angielski idę spać na pół godziny". Leże przez 2 minuty i nagle "holibka o 8 miała być fizyka"
Odpisz
7 kwietnia 2020, 09:23
@Caset: Był opieprz?
Odpisz
7 kwietnia 2020, 09:26
@IdolCircus: nie raczej nie było. Rodzice mi po prostu powiedzieli że mam sobie znaleźć teraz te wszystkie notatki sam a z tym nie było problemu kiedy napisałem do wszystkich osób w klasie
Odpisz
7 kwietnia 2020, 09:11
Ja mam na 13:00, ale dziś akurat na 11:00
Odpisz
7 kwietnia 2020, 09:08
Ja mam na 10 30
Odpisz
4 kwietnia 2020, 01:10
To źle wyczułeś
Odpisz
3 kwietnia 2020, 22:16
Gdyby moje aktualne życie było memem, to właśnie tym.
Odpisz
3 kwietnia 2020, 20:32
ja na e-lekcjach najczęściej albo przeglądam steama
albo wyzywam się z kolegami przez messengera
Odpisz
3 kwietnia 2020, 18:20
Ja gdy są e-lekcje to sobie gram a przy okazji słucham jak nauczycielka omawia nowy temat
Odpisz
3 kwietnia 2020, 19:14
ja muzy słucham, a jak mnie o coś spytają to siedze cicho
Odpisz
3 kwietnia 2020, 18:24
Ja nie mam żadnych e-lekcji i śpię sobie na luzie do 14:00.
Odpisz
3 kwietnia 2020, 18:11
Ja czasem mam na tym Zoomie ale w sumie to nigdy nie wbijam, czasem robię zadania z planu ze strony szkoły, a potem czilerka wyjebongo.
Odpisz