Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zdeklasowani znowu
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 kwietnia 2020, 16:48
Chyba już całkiem przeżucę się na reddita, bo tutaj wszystko z niego trafia po kilku dniach...
Odpisz
8 kwietnia 2020, 19:10
@Minokushime: Nikt nie będzie płakał
Odpisz
8 kwietnia 2020, 21:37
@Minokushime: Jestem tu od trzech lat, dostaje strzałki w dół za prawdę. Robię sobie przerwę może jeszcze tu wrocę.
Odpisz
9 kwietnia 2020, 05:02
@Minokushime: Dostajesz strzałki w dół bo nikogo nie obchodzi kim jesteś i co zrobisz ze swoim życiem. Poza tym to pisze sie "przerzuce" bo wiesz, rzut nie? Od 3 lat tu jesteś a dalej pisać nie potrafisz :/
Odpisz
9 kwietnia 2020, 23:03
@Rakiczan: Każdy może popełnić błąd ortograficzny ziomeczku.
Odpisz
9 kwietnia 2020, 23:23
@Minokushime: Każdy może sprawdzić czy aby na pewno nie popełnił błędu przed dodaniem komentarza kumplu.
Odpisz
20 kwietnia 2020, 12:17
@Minokushime: w końcu po to są memy,by je udostępniać, ale muszę cię ostrzec TAM NIE MA PARÓWEK
Odpisz
8 kwietnia 2020, 15:02
Ale przeżył ?
Odpisz
8 kwietnia 2020, 15:43
@WHEEY: też chcę znać na to odpowiedź
Odpisz
8 kwietnia 2020, 15:57
@Domkri: nie
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2020, 15:57
@Domkri: Jest zaczepiony o nogi. Zobacz sobie jak skacze, widać, że ma do nóg linę przyczepioną(od przodu w sensie). Ta biała jest do zabezpieczenia osoby asekurującej skok na bungee
Odpisz
8 kwietnia 2020, 16:21
@Lacoste: nie ma żadnej liny na nogach....
Odpisz
8 kwietnia 2020, 16:30
No właśnie też nie widzę żadnej linii.
Odpisz
8 kwietnia 2020, 16:30
Od przodu jest. Mocowana do dołu platformy i trzyma go od przodu. Nogi ma przecież złączone cały czas
Odpisz
8 kwietnia 2020, 16:35
@TrueStoryGuy: to czarne co ma między nogami to chyba lina
Odpisz
8 kwietnia 2020, 17:46
@GeneralDespacito: Ja to widzę jako część uprzęży, chociaż nie wiem, bo z tej perspektywy ciężko cokolwiek stwierdzić.
Odpisz
8 kwietnia 2020, 18:54
@Lacoste: ... Ale ten pan co pomagał nagle po skoku tak spojrzał w górę jakby tam coś powinno być
Odpisz
8 kwietnia 2020, 19:35
i chyba przez to spojrzenie w górę zapoczetkowalo ten mem
Odpisz
8 kwietnia 2020, 21:53
Mógł się spojrzeć w górę z wielu powodów. Mógł na przykład sprawdzić czy odpiął mocowanie uprzęży z tą kamizelką, którą ma skoczek (uprzęży, która zabezpiecza skaczącego przez przedwczesnym skokiem bez podpiętej liny). Nie widać jego późniejszej reakcji i można gdybać i gdybać
Odpisz
8 kwietnia 2020, 19:17
*Ten zrzucający*
Wyje**ne czilera i utopia
Odpisz
8 kwietnia 2020, 14:11
Po takim upadku chyba już nie ma co zbierać....
Odpisz
8 kwietnia 2020, 17:42
@Mikrus19: Chyba że mielone
Odpisz
8 kwietnia 2020, 16:12
Hahaha, ludzka krzywda, haha, ale zabawne Xd
Odpisz
8 kwietnia 2020, 15:33
F
Odpisz
5 kwietnia 2020, 12:21
Czy to można uznać za morderstwo?
Odpisz
5 kwietnia 2020, 12:21
nieumyślne
Odpisz
8 kwietnia 2020, 14:07
ale za to w jakim stylu
Odpisz
5 kwietnia 2020, 12:16
Wyplułam mleko nosem i teraz piecze
Odpisz
Edytowano - 5 kwietnia 2020, 13:18
@Wladczyni_Wiecznosci: Skojarzyło mi się, sorki xDD
Odpisz
5 kwietnia 2020, 14:41
@Towarzysz777: o mój Boże muszę zapisać to zdjęcie
Odpisz
5 kwietnia 2020, 12:31
Umarła?
Odpisz
5 kwietnia 2020, 12:42
a myślisz że kogo mają w trumnie?
Odpisz
8 kwietnia 2020, 14:58
kwiaty na których się rozprysła
Odpisz
5 kwietnia 2020, 12:25
- spokojnie robiłem to tysiące razy
- *skok*
- o lina.... Ku*wa
Odpisz