Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Czekoladkapl

17 kwietnia 2020, 11:44

Ja się zaopatrzyłam w zapas,na brak szyszuni nie narzekam

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2020, 00:16

No, trochę się czuję urażony jako harcerz

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (38)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (38)
Avatar Przytulaniec

10 kwietnia 2020, 12:00

@Filip8975: Gorlice

Avatar makaron10

11 kwietnia 2020, 18:37

ja także

Avatar weqqew

9 kwietnia 2020, 22:06

Mmmm... Szyszunie

Avatar LensNewman

9 kwietnia 2020, 21:15

Trzeba będzie przerzucić się na mleczyki

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 8 kwietnia 2020, 22:03

Ubolewam też nad tym, ale najbardziej boli mnie to że Wielkie Harce majowe które odbywają się co 4 lata zostały odwołane.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

9 kwietnia 2020, 13:44

@Filip8975: FSE

Avatar Filip8975

9 kwietnia 2020, 15:28

witam pana rodaka z bielska

Avatar Filip8975

5 kwietnia 2020, 20:44

Czuje ten ból

Avatar Antoinederwe

9 kwietnia 2020, 00:17

@Filip8975: Po przeczytaniu Twoich komentarzy stwierdzam, że faktycznie tęsknisz za jedzeniem tych szyszek.

Avatar Filip8975

9 kwietnia 2020, 10:02

@Antoinederwe: na obozie serio wpier*alałem szyszki

Avatar RomaGhost

9 kwietnia 2020, 09:41

Ach, już czuję zapach tych szyszuni po kwarantannie....

Avatar Doczek

9 kwietnia 2020, 09:27

Właśnie nie rip szyszunie bo dzieki temu przeżyją

Avatar
Extylen

8 kwietnia 2020, 21:53

Ale dowiadujesz się ,że u Korwina można chodzić w lesie

Avatar Broski

8 kwietnia 2020, 21:25

Za to kasta myśliwska dalej może sobie grupowe rytualne mordowanie urządzać.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Wojcech

8 kwietnia 2020, 22:52

@Gryficowa: Słuszna uwaga. Ja używam trochę szerszego kontekstu, np. gatunki inwazyjne nie posiadające wrogów i ograniczające zasoby żywności gatunków rodzimych. A co do faktu, że tyle gatunków wyginęło przez ludzką głupotę - owszem, to przykre, ale są takie, którym pomagamy przetrwać, np. panda. No i o ile wiem w wielu krajach do zdobycia pozwolenia na broń (niezbędną dla myśliwego) trzeba przejść rygorystyczne testy psychologiczne, a przyszli myśliwi jakoś je przechodzą. Myśliwym jest podobno nawet Andrzej Kruszewicz - dyrektor warszawskiego zoo i czołowy polski znawca ptaków.
Tyle z mojej strony. Ta strona nie służy do kłócenia się z ludźmi, a ja się wygadałem za wszystkie czasy. Przykro mi, jeśli kogoś wkurzyłem, ale wszyscy ze wszystkimi nigdy się nie będą do końca zgadzać. Zbyt nudno by było.
Trzymajcie się

Avatar DrogaMleczna

9 kwietnia 2020, 00:12

@Wojcech: Polecam książki Pana Wohllebena

Avatar Shadow_years

Edytowano - 5 kwietnia 2020, 20:45

Oku*wa, dawno tak z mema nie pie**olnelam smiechem
Edit: bo mi się z kimś kojarzy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (25)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (25)
Avatar
hellgrind

5 kwietnia 2020, 21:56

@Yoda_MLG: Twój wybór, nikogo nie zmuszam, jednak polecam nawet dla samego oglądania, taka wymiana zdań może być korzystna, w sumie tylko fora dyskusyjne mnie jeszcze trzymają przy życiu.

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2020, 00:17

@Yoda_MLG: oh** ci z tymi faszystami, w ogóle co, czemu

Avatar Meme13

5 kwietnia 2020, 22:44

Ja jestem harcerką, i powiem wam że tęsknię za szyszkami (najlepsze są z igliwiem) i sraniem na drzewa...

Avatar CzeresniakPl

5 kwietnia 2020, 20:54

Ja mieszkający 100 metrów od lasu:*radości dźwięk*
I jak cos nie jestem harcerzem, tylko mam gdzie wychodić

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2020, 20:48

wpier*dalać
good cenzura

Avatar Szef_Kuchni

5 kwietnia 2020, 20:53

Każdemu się zdarza

Avatar
darkisz

5 kwietnia 2020, 20:44

Aż mi się przypomniało jak była drama z jakimś harcerstwem o to

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2020, 20:44

o jedzenie szyszek?

Avatar
darkisz

5 kwietnia 2020, 20:45

O jedzenie szyszek i sranie w lesie

Avatar Wilczy_Wladca

9 kwietnia 2020, 19:37

Ja jestem harcerzem i sam zawsze żartuję, że jemy szyszki i stanu w lesie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Ikony

Ładne rzeczy

Mało znany szczegół

Nie są aż takie pyszne

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka