Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Pilne
Co za przypadek
Jakby trochę nie fair
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 czerwca 2021, 09:41
XD
Odpisz
10 kwietnia 2020, 11:38
Widzimy tutaj przedstawicieli nowego gatunku z rodziny człekokształtnych: Homo Spie**olinus
Odpisz
3 stycznia 2021, 14:33
@Jadczukov: Siusiak prawda, oni odrzucili cywilizację i wrócili do monke. Dlatego nie mają w rodzinie homo sapiens.
A komentarze nie wiem jak napisali
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2020, 22:06
I dlatego uważam że jedynie kto przetrwa najdłużej to memiarze.
Odpisz
9 kwietnia 2020, 10:38
@SzczypiorekYT: jeśli jeja ma serwerownie pod ziemią jesteśmy uratowani
Odpisz
9 kwietnia 2020, 10:40
@KubiXator: Dlatego na stronie jest napisane że Jeja będzie aktywna do końca świata i jeden dzień dłużej.
Odpisz
9 kwietnia 2020, 21:54
@SzczypiorekYT: to w sumie kiedy świat zniknie, Jeja zostanie, ale zniknie dzień później, więc będzie można z niej wyjść na nowy świat i oszukać system
Odpisz
9 kwietnia 2020, 22:00
Albo jak to na memiarza przystało wziąść do grobu myszkę i kliknąć "respawn" lub wyjść do głównego menu i szukać świata w którym jest Jeja i wtedy "dołącz".
Odpisz
9 kwietnia 2020, 21:55
O tuż nie tym razem...
Odpisz
6 kwietnia 2020, 22:24
Ja bym od razu na ryj wyrzucił. Nie po to władamy światem, żeby gówniak odrzucał swoje gadzie dziedzictwo na rzecz bycia jakąś małpą
Odpisz
7 kwietnia 2020, 10:31
@rumcajschr: Zgadzam się. Ludzie to niezdary i obłudnicy. Krasnoludzkie dziedzictwo nie powinno być odrzucane dla debili co nawet Pierścienia Władzy z chciwości nie wyrzucili do Góry Przeznaczenia.
Odpisz
9 kwietnia 2020, 08:48
@rumcajschr: My małpy przynajmniej nie chowamy się ze wstydu w kosmosie. Od zawsze dumna z bycia małpą <3
Odpisz
9 kwietnia 2020, 10:14
@Hiholatek: krauuuu
Odpisz
9 kwietnia 2020, 10:54
@Hiholatek: Przez wasze kłótnie nawet nie zauważycie jak my, podziemne stworzenia żyjące dzięki energii wnętrza ziemi, wypełźniemy z otchłani i oczyścimy świat z was i waszych tworów zapoczątkowując nową erę
Odpisz
9 kwietnia 2020, 12:15
@jejaplxiaomi: Porządek byłby zachowany, gdyby nie to, że zamordowaliście naszego ojca, papieża, naukowca Harambe, to przez was teraz są te kłótnie i epidemie. Gdyby nie wy, Harambe by wciąż żył
Odpisz
9 kwietnia 2020, 19:30
@jejaplxiaomi: Mam razem z moimi poddanymi jeszcze większe plany. Ale nic nie powiem. Ja znam takie pojęcie jak "sekret"
Odpisz
9 kwietnia 2020, 20:02
@Wilczy_Wladca: nie potrzeba trzymać w tajemnicy tego co nieuniknione
Odpisz
9 kwietnia 2020, 19:00
Lepiej nie pytać takich ludzi o Homo Erectus
Odpisz
9 kwietnia 2020, 16:00
Homo sapiens? Ja gejem nie jestem
Odpisz
9 kwietnia 2020, 16:58
@NesquikBoi: bo jesteś NesquikBoi
Odpisz
9 kwietnia 2020, 12:40
Jedyna rzecz jaka nie ma granic to ludzka głupota.
Odpisz
9 kwietnia 2020, 12:15
Ludzie są do dupy
Odpisz
9 kwietnia 2020, 10:48
Dla mnie tylko homo sapiens sapiens.
Odpisz
6 kwietnia 2020, 20:16
Ej ku*wa czy to jest na serio. Bo te komentarze wyglądają trochę na pisane specjalnie dla mema
Odpisz
6 kwietnia 2020, 22:34
@ZSRRBall: Uwieź mi
Ludzie serio są tak głupi
Odpisz
9 kwietnia 2020, 08:50
@ZSRRBall: być może te komentarze były napisane do mema, ale ja widziałam autentycznie jak babka już na serio (no chyba, że była trollem lvl 100) pisała o homosapiens jako o ludziach homo
Odpisz
9 kwietnia 2020, 10:09
@Hiholatek: krauuuu
Odpisz
9 kwietnia 2020, 10:12
@KubaK1975: ok
Odpisz
9 kwietnia 2020, 10:41
@ZSRRBall: Poprostu autor mema wszedł na ten post i komentarze o odpowiedniej godzinie w odpowiednim dnu.
Odpisz
9 kwietnia 2020, 09:43
Odpisz
9 kwietnia 2020, 09:40
Stare i było
Odpisz
9 kwietnia 2020, 09:30
Kto im powie?
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2020, 19:53
Ba, podobno na świecie jest aż 7,5 miliarda takich homo sapiens, aż strach pomyśleć co będzie dalej...
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2020, 19:57
w mojej rodzinie są tacy zwyrodnialcy...ja oczywiście nie jestem homo sapiens. Na szczęście to nie jest dziedziczne...
$
(sarkazm)
Odpisz
6 kwietnia 2020, 20:20
Kłamiesz, ludzi na świecie jest 7 milionów, a homo sapiens to wymysł masonów żeby deprawować normalnych ludzi.
Odpisz
9 kwietnia 2020, 08:44
@jacek1s: Dokładnie! Dlatego wszystkie rasy: musimy się jednoczyć, aby pokonać tą obrzydliwą i plugawą rasę ludzi!
Odpisz