Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar amekninja555

14 października 2013, 17:56

A ja Nutelli jako smarowadełko nakanapkowe nie lubię. ;-;

Avatar PieselXD

14 października 2013, 18:51

@amekninja555: bo cie nie stać XD

Avatar amekninja555

Edytowano - 14 października 2013, 21:02

@PieselXD: Nie, moim zdaniem po prostu jest niesmaczne jako smarowadełko nakanapkowe! ;-;

Avatar kijgjuhikk

25 sierpnia 2019, 23:07

@amekninja555: wymyślił tekst według niego śmieszny i 2 razy powtarza żeby wszyscy zobaczyli

Avatar Habiski

3 kwietnia 2022, 16:29

@amekninja555: ja wolę z lodami o smaku czekoladowym z czekoladową posypką, czekoladową polewą i z kawałkami czekolady:v

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2016, 14:08

Mamo kup mi

Avatar
Konto usunięte

15 października 2013, 18:20

Gdybym ja miałabym coś takiego w domu, to kupowałabym 10 nutelli na dzień :P :D

Avatar
Konto usunięte

14 października 2013, 19:39

Wsadźcie sobie do dozownika po mydle i i Ameryka w Polsce po naszemu zawita :D

Avatar makajet

14 października 2013, 21:29

A najlepiej w tym co się podstawia i samo puszcza!

Avatar
Konto usunięte

14 października 2013, 21:32

@makajet: Dokładnie,wersja luxus :D

Avatar makajet

14 października 2013, 21:33

Masz refleks do odpowiedzi :D

Avatar
Konto usunięte

14 października 2013, 21:35

@makajet: Szybko myślę :)Mam wprawę :)

Avatar makajet

14 października 2013, 21:36

Ja też :D

Avatar loloja

14 października 2013, 20:07

chcę takie!!!

Avatar mrklorens

14 października 2013, 17:37

w jakim sklepie to można znaleźć?

Avatar Karso21Respawn

14 października 2013, 18:10

@mrklorens: AMERYKA :(

Avatar mrklorens

14 października 2013, 19:35

Avatar jacek1s

14 października 2013, 19:01

Podobno poprawia cerę.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

To by wystarczyło

Lekko nie będzie

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka