Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nieuczciwa ocena
Nigdy na to nie wpadną
Angielskie śmieszki
Niezniszczalne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 kwietnia 2020, 08:57
co
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2020, 08:59
@HappyTheCat: żeby mleko się nie wyczerpało przed płatkami
Odpisz
8 kwietnia 2020, 09:04
@Nuzjn: Potem jak zostaną same płatki to dolewasz mleko
Odpisz
10 kwietnia 2020, 12:13
@Barszcz_Czerwony: kiedy nie ma mleka jesz to
Odpisz
10 kwietnia 2020, 12:19
@nie_kosmita: Fakt, najlepsze są z majonezem lub ketchupem
Odpisz
10 kwietnia 2020, 12:31
@ThePolishKillerPL: Mam nadzieję że mówisz o dynamicie ty zwyrolu
Odpisz
10 kwietnia 2020, 12:41
@ThePolishKillerPL: mm, dynamit z keczupem. Pewnie smaczne
Odpisz
10 kwietnia 2020, 13:00
@Barszcz_Czerwony: barszcz czerwony wspaniala nazwa, kocham ta zupe
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2020, 14:07
@nazyk: nazwij parówki dynamitem jeszcze raz, i dare ya ma*cinie jeden
Odpisz
10 kwietnia 2020, 15:27
@ThePolishKillerPL: no dynamit. Nie widzę tu nic innego oprócz dynamitu, którym trzeba zagryzać wódkę
Odpisz
10 kwietnia 2020, 15:08
Tylko ludzi z kilkoma paczkami papieru stać na taki dobrobyt
Odpisz
10 kwietnia 2020, 14:47
Dlatego właśnie najpierw mleko
Odpisz
10 kwietnia 2020, 14:46
Ta słodycz
Odpisz
10 kwietnia 2020, 14:07
Ja dosypywałem
Odpisz
10 kwietnia 2020, 13:34
Tak się da?
Odpisz
10 kwietnia 2020, 13:03
Tak zjadłem kiedyś całą paczkę cookie cris czy jakoś tak się to piszę
Odpisz
10 kwietnia 2020, 12:18
Jak tak zawsze robię, grzeje mleko a potem dosypuje płatki aż do skończenia się mleka
Odpisz
8 kwietnia 2020, 09:02
Czy tylko ja blenduję masę płatków i do tego płynu dodaje kawałki sera?
Odpisz
8 kwietnia 2020, 09:03
Tak.
Odpisz
8 kwietnia 2020, 09:03
Odpisz
8 kwietnia 2020, 09:04
@Kapitalista:
Odpisz
8 kwietnia 2020, 09:08
Odpisz
8 kwietnia 2020, 09:10
@Kapitalista:
Odpisz
10 kwietnia 2020, 12:12
co do ku*wy
Odpisz
8 kwietnia 2020, 09:29
Ja jem płatki bez mleka, ewentualnie z cukrem, jeśli to są płatki kukurydziane
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2020, 09:46
@ZSRRBall: ja też tak robie
Odpisz
8 kwietnia 2020, 08:58
Płatki je się na sucho
Odpisz
8 kwietnia 2020, 09:17
płatki to gówno kamienie lepsze
Odpisz
8 kwietnia 2020, 09:18
@HappyTheCat: Czy słyszałeś kiedyś o tragedii rosyjskiego złodzieja parówkowego?
Odpisz
8 kwietnia 2020, 09:21
tak
Odpisz