Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Drag_on

2 grudnia 2023, 12:10

to sobie spirać spotify premium

Avatar PIESEUUU

26 maja 2020, 23:05

Hej! Czy wiesz że music.ly zmieniło nazwę na TikTok?

Avatar INDOMINUS_REX

10 kwietnia 2020, 07:37

YouTube i AdBlock, jestem zadowolony

\____/

Avatar Maciekplqy

8 kwietnia 2020, 15:45

Po prostu pobierz piosenki na telefon, a nie słuchasz ich na Spotify.
Spotify to chore gówno

Avatar Ajgorak

8 kwietnia 2020, 16:01

@Maciekplqy: a może po prostu kup spotify premium jak normalny człowiek

(lub na allegro za pół ceny)

Avatar Crisium

9 kwietnia 2020, 18:11

@Maciekplqy: 20 zł miesięcznie (lub nawet mniej jak się złożysz z kolegami na pakiet rodzinny), za nielimitowamy, legalny, łatwy i wygodny dostęp do muzyki? NiE No jAK tO TaK PoWiNnO bYć Za DarMO i BeZ rEkLAM

Avatar Maciekplqy

Edytowano - 9 kwietnia 2020, 19:11

@Crisium: Ja to mam za darmo WGRYWAJĄC SOBIE PIOSENKI NA TELEFON

Avatar Crisium

9 kwietnia 2020, 19:26

@Maciekplqy: Ale jest to nie do końca LEGALNE i NIEWYGODNE. Jak bym miała piracić każdy utwór, który dodałam do swojej biblioteki, to bym się chyba pochlastała.

Avatar Maciekplqy

9 kwietnia 2020, 19:33

@Crisium: Jest takie coś jak soundcloud i tyle

Avatar Crisium

9 kwietnia 2020, 19:37

@Maciekplqy: Ale ty panie IQ wiesz, że na soundcloud nie ma za darmo rzeczy wydanych oficjalnie przez studia? Za nie trzeba zapłacić

Avatar Maciekplqy

9 kwietnia 2020, 19:46

@Crisium: Dobra ok kończe ten temat

Avatar Ajgorak

9 kwietnia 2020, 20:16

Avatar Nanook

8 kwietnia 2020, 12:20

To po prostu wykup subskrypcję Spotify’a xd

Avatar pawelek9889

8 kwietnia 2020, 12:54

@Nanook: +1 i 20 złoty mniej na koncie

Avatar Nanook

8 kwietnia 2020, 13:03

@pawelek9889: Lub jak jesteś studentem to 10zł miesięcznie.

Poza tym bez przesady. Jeżeli ktoś naprawdę często słucha muzyki to 10zł czy nawet te 20zł miesięcznie za praktycznie jakąkolwiek muzykę zechce w najlepszej jakości to rozsądna cena. Ja też się wahałem czy wykupić Spotify'a, ale teraz nie żałuję i jak sobie myślę ile razy się denerwowałem gdy reklamy mi przerywały słuchanie albumu to była to jedna z lepszych inwestycji.

Avatar AurelionSol

8 kwietnia 2020, 13:08

@Nanook: potwierdzam

Avatar pawelek9889

8 kwietnia 2020, 13:12

@Nanook: Nie no subskrypcję mam wykupioną, od jakiś 2-3 lat i wciąż jestem zadowolony, więc nooo, kiedyś w sumie jeszcze korzystałem z deezera, i też byłem zadowolony, bo to równie świetna platforma, jednak spot bardziej mi się opłacał ze względu na to że miałem tam znacznie więcej zapisanych kawałków, a sprzętu audiofilskiego nie posiadam żeby korzystać z edycji hi-fi.

Swoją drogą, jak włączyć zniżki dla studentów? xD

Avatar Nanook

8 kwietnia 2020, 13:38

@pawelek9889: Musisz wejść w ustawienia --> informacje o koncie --> zjechać w dół i będzie opcja, żeby włączyć zniżkę studencką. Z tego co pamiętam. Będziesz musiał podać numer swojej legitymacji studenckiej i pesel, oni to sprawdzają w przeciągu jakiegoś tygodnia i siup masz zniżkę.

Avatar staszko

8 kwietnia 2020, 12:32

Raz dostałem 4 reklamy z rzędu, ale tak naprawdę to dwie, bo jedna powtórzyła się 3 razy

Avatar Z3R3Q

8 kwietnia 2020, 12:30

Ja używający bota na discordzie

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2020, 12:04

jeszcze przywrócili reklamę z tym irytującym głosem

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2020, 12:18

Tą z podziękowaniem że się słucha na Spotify?

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2020, 12:21

tak, ta k*bieta

Avatar polak922

8 kwietnia 2020, 12:24

dlatego używam soundcloud, zero b*b

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2020, 12:25

Jak ja tego nienawidzę
Oni specjalnie robią takie reklamy żeby kupić premke

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2020, 12:18

mi cały czas puszcza reklamę media expert

Avatar
Kolorblind

8 kwietnia 2020, 12:09

Ludzie z Premium*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Pugsley
Dodane przez: Pugsley

To się nie może nie udać

Można, tylko trzeba wstawać rano

Przypałowo

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nie są aż takie pyszne

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka