Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Legolas9988

15 kwietnia 2020, 10:46

Nie wygląda na tyle.

Avatar Lajn_

8 marca 2022, 16:40

@Legolas9988: Wiem, data
Drzwi zazwyczaj mają dwa metry, więc właściwie na takiego wygląda. Ma po prostu wysoki sufit

Avatar benben7

10 kwietnia 2020, 11:51

Przynajmniej nie musi się martwić o znalezienie drugiej połówki pomimo braku osobowości, wszystkim zrobi się mokro gdy tylko powie ile ma wzrostu

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar malinowy_kot

10 kwietnia 2020, 19:52

@Crisium: Myślę, że widzą bezpieczeństwo. Wysokiego faceta inni faceci mogą się bać, a krasnoludek napastnikowi/rywalowi nic nie zrobi.
Wysoki facet to też taki misiek, można się w niego wtulić, a lepiej wygląda jak kobieta wygląda na delikatniejszą, a nie odwrotnie.

A jeśli nie to, to nie wiem co widzimy w wysokich facetach. To jest tylko moja (kobieca) perspektywa.
Byłam kiedyś w związku z niższym facetem i trochę wyglądaliśmy jak Prokop i Wellman (ja byłam Prokopem).

Avatar benben7

10 kwietnia 2020, 23:48

@malinowy_kot: ej, krasnolud też cię obroni i można go przytulić

komentarz obrazkowy

Avatar ThunderBoi

8 kwietnia 2020, 15:23

Kiedy wszyscy w komentarzach żalą się, że są za wysocy, a ty chcesz dobrnąć chociaż do metra 70

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar BardzoOryginalnaNazwa

10 kwietnia 2020, 13:28

@ThunderBoi: Aż tak jesteś niski? Myślałam, że msz conajmniej 160 cm (tyle miał u mnie klasowy karzeł, chociaż na poczatku gimbazy był niższy). Ale ok, moę spróbowac.

Avatar ThunderBoi

Edytowano - 10 kwietnia 2020, 15:58

@BardzoOryginalnaNazwa: taa, nawet najniżsi z równoległych klas z licka mówą, że czują się przy mnie wysocy

Avatar KufelMleka

8 kwietnia 2020, 12:57

Gość mi wygląda na Żelaznego Giganta, więc spoko.

Avatar Stulej4

10 kwietnia 2020, 09:47

@KufelMleka: Mi tam wygląda na Jotaro bez czapki i mundurka

Avatar
Introwertyk9

8 kwietnia 2020, 12:54

To prawda, ludzie wysocy mają często brak charakteru, ale nie zawsze
Znam jednego typa 1.90 i jest calkiem miły

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar benben7

10 kwietnia 2020, 11:54

Avatar Crisium

10 kwietnia 2020, 19:46

Mój stary ma 2 m wzrostu i oj charakterek to on ma.

Avatar Sayuu

8 kwietnia 2020, 13:51

Avatar loginloginlogin

8 kwietnia 2020, 13:32

17 lat i 1,96. Czuję, jak z każdym następnym centymetrem powoli zanika moja dusza

Avatar Yoda_MLG

8 kwietnia 2020, 13:26

Szanuję

Avatar
LastCloneTrooper

8 kwietnia 2020, 13:06

komentarz obrazkowy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Płać pan

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Ładne rzeczy

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka