Nobel dla tego kto odpowie...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Deal życia
Nie znoszę kleszczy
Przerwa na herbatkę
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 grudnia 2017, 21:01
Ku*wa o nie ! memy z 2010/2013
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2019, 07:10
ku*wa o nie ! Komentarz z 2017
Odpisz
29 listopada 2019, 06:59
byly lepsze niz dzisiejsze
Odpisz
29 listopada 2019, 08:09
Czemu tak sądzisz ?
Odpisz
3 lipca 2020, 22:25
co? Xd
2020
Odpisz
3 lipca 2020, 22:26
@pawelec323232e2: O Jezu, nie przypominaj mi proszę mojej początkowej spie**oliny na tej stronie
Odpisz
11 marca 2023, 00:00
tak czasem bywa
Odpisz
28 grudnia 2023, 22:51
@KubiXator: ku#rwa o nie! Komentarz z 2019
Odpisz
27 grudnia 2024, 14:58
@Gojira: k...a no nie!Komentarz z 2023
Odpisz
2 stycznia 2025, 20:45
@Elmario1234: Кurwa no nie, komentarz z 2024!
Odpisz
Edytowano - 14 października 2013, 21:13
Oglądaliście kiedyś potwory i spółka?Podczas straszenia dziecko okazało się Bieberem i ze strachu zaczęło śpiewać butla się napełniła i zabrało ją do swojego świata i widzicie teraz Bieber tam pracuje jak zaczyna śpiewać to nawet potwory się boją i butelki napełnoine więc najpierw wiedz jak wygląda dostawa prądu do twego domu.Ja na przykład mam internet na węgiel
Odpisz
18 grudnia 2014, 17:38
święta prawda
Odpisz
17 stycznia 2015, 20:22
daje ci zieloną strzałkę za bycie illuminatą :P
Odpisz
14 czerwca 2014, 10:17
Gazy Chucka Norrisa
Odpisz
11 marca 2014, 15:12
Dwa wybuchy jądrowe :D
Odpisz
27 stycznia 2014, 18:48
mini dyktafon co puszcza piosenke justina bibera
Odpisz
14 października 2013, 21:31
Kawały Strasburgera w spreju
Odpisz
Edytowano - 30 października 2013, 15:49
@melon11: ciekawe jaki kawał ;D
Odpisz
19 października 2013, 14:27
Chuck Norris jest w środku
Odpisz
14 października 2013, 15:09
Nokia 3310?
Odpisz
15 października 2013, 19:07
@Frost_: ciekawe jak potniesz starą nokię na opiłki by móc ją potem pryskać w sprayu...
Odpisz
15 października 2013, 20:02
@Roger909: Normalnie: otwieram puszkę, wsadzam nokie, zamykam. Karaluchy samego zapachu się boją, a co dopiero Samej NOKI 3310
Odpisz
15 października 2013, 15:11
2 bomby?
Odpisz
Edytowano - 14 października 2013, 20:22
Brudne rzeczy po bardzo aktywnych kolonach które kiszą sie wzajemnie przez 2 tygodnie w plastikowej torbie, którą dla bezpieczeństwa spi3to spinaczem i wsadzono do drugiej torby
Ja mialem coś podobnego, ale przez 3 dni
Odpisz
14 października 2013, 19:44
Na pewno nie promieniowanie.
Odpisz
14 października 2013, 18:01
Dziobak?
Odpisz
14 października 2013, 17:06
Mówi się tak raczej dlatego, że niegroźne są dla nich skutki eksplozji (dla niekumatych-wysokie promieniowanie). Sama eksplozja by takiego usmażyła bez problemu, a potem jeszcze rozrzuciła na obszarze kilku kilometrów kwadratowych. Niestety gnojki żyją często w takich miejscach, że wybuch im niestraszny...
Odpisz
14 października 2013, 16:17
Rozetnijmy i sprawdźmy xD
Odpisz
Edytowano - 14 października 2013, 16:08
Starte opiłki z kosy śmierci z wodą do pryskania.Nie ma bardziej racjonalnego wyjaśnienia C:
Odpisz