Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Puricilla

9 kwietnia 2020, 20:25

Zawsze mogą se do stanika włożyć

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar Dcktun

12 kwietnia 2020, 09:20

@Plastikowy_Krokodyl: A co byś zrobił gdybym okazała się mężczyzną?

Avatar Plastikowy_Krokodyl

12 kwietnia 2020, 10:06

@Dcktun: to wtedy i tak bym wiedział o stanikach z kieszonkami, tylko trudniej byłoby mi patrzeć na zdjęcie

Avatar malinowy_kot

10 kwietnia 2020, 00:37

Jak to dziewczyny nie mają kieszeni? W spodniach są kieszenie, telefon się mieści...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Ajoke

12 kwietnia 2020, 08:05

@malinowy_kot: w spodniach zazwyczaj też nie wypada, mówię że w spódnicach wypada bo tam są zazwyczaj bardzo małe kieszenie

Avatar malinowy_kot

12 kwietnia 2020, 08:56

@Ajoke: Z kieszeni w spódnicach też nie wypada.
Naprawdę, wystarczy uważać i nie być tępą pi**ą.

Avatar Szparagis

12 kwietnia 2020, 08:42

Usłyszałem to jak on to powiedział

Avatar LensNewman

11 kwietnia 2020, 23:17

Ja mam

Avatar masisi

Edytowano - 11 kwietnia 2020, 18:45

Dziewczyny z mojego otoczenia noszą w kieszeni z tyłu tak że jeszcze połowa wystaje

Avatar pan_kanappa

11 kwietnia 2020, 21:17

@masisi: Szkolni złodzieje: Stonks

Avatar masisi

11 kwietnia 2020, 21:22

@pan_kanappa: biorę im wtedy te telefony i mówię że mają schować

Avatar Stulej4

11 kwietnia 2020, 18:11

Dziewczyny mają za małe kieszenie, więc kupują torebki, by tam wsadzać telefon i inne rzeczy
Producenci telefonów oraz torebek są w zmowie i trzepią z tego hajs

Avatar
Konto usunięte

11 kwietnia 2020, 17:29

Ja mam koleżankę co zawsze ma na tyle spodni telefon zawsze, zwłaszcza w wakacje

Avatar Orangeria

10 kwietnia 2020, 11:41

To jest absolutne złoto. Sama mam malutki telefon właśnie między innymi ze względu na kieszenie

Avatar Maksiking33220

9 kwietnia 2020, 21:48

Da ktoś szablon?

Avatar SiemaWszystkim

10 kwietnia 2020, 08:57

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

9 kwietnia 2020, 20:32

Jestem laską i nie nosze telefonu w kieszeni (a jeśli juz miałam w kieszeni to kurtki, bo tam przynajmniej mój telefon się mieści)

Avatar
Introwertyk9

9 kwietnia 2020, 23:06

Avatar
Konto usunięte

9 kwietnia 2020, 20:55

Dlatego mój telefon jest w kieszeni kurtki bądź w plecaku

Avatar
Introwertyk9

Edytowano - 9 kwietnia 2020, 20:24

Mają kieszenie, ale są tak ciasne i małe że im wypadają ciągle

Avatar Plastikowy_Krokodyl

9 kwietnia 2020, 20:24

Czyli w sumie nie mają

Avatar
Introwertyk9

9 kwietnia 2020, 20:24

@Plastikowy_Krokodyl: Ale mniejszy telefon się zmieści

Avatar Plastikowy_Krokodyl

9 kwietnia 2020, 20:25

Właśnie dlatego ten wynalazek jest do bani

Avatar creeper_girl

9 kwietnia 2020, 20:30

kija nie się zmieści, zaraz wypadnie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Żartownisie

Nie znoszę kleszczy

Drewniany kominek

Ikony

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka