Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zdeklasowani znowu
Lekko nie będzie
Nie są aż takie pyszne
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 kwietnia 2020, 18:08
Szablon.
Odpisz
12 kwietnia 2020, 12:07
No
To przykre jak to ludzie jarają się tą 'Pocztówką z WWA' a o 'WOSKU' zapominają
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2020, 12:28
@Kinga_Kenobi: WIATR jest jednym z moich ulubionych kawałków Taco i jednym z lepszych. A sama Pocztówka jest spoko ale wg mnie Umowa o dzieło i Trójkąt Wraszawski są lepsze
Odpisz
12 kwietnia 2020, 19:11
@Oldjedai: ostatnio przez miesiąc słuchałam WIATR i mi się nie znudziło
Cały WOSK ma coś takiego w sobie że się nie nudzi
Ale Trójkąt i Umowa i tak zostają naj
Odpisz
12 kwietnia 2020, 13:15
Elo komu wypie**olić się na chate
Odpisz
12 kwietnia 2020, 14:04
kłódeczka
Odpisz
12 kwietnia 2020, 14:13
@fadamaka7: :(
Odpisz
12 kwietnia 2020, 13:08
Alert RCB - kurła kiedyś to było wiatry a nie jakieś koronawirusy
Odpisz
12 kwietnia 2020, 12:15
Alert rcb wiatr 1 km na godzinę
Odpisz
10 kwietnia 2020, 20:26
niech ktoś go przytuli
Odpisz
10 kwietnia 2020, 18:23
Dlaczego
Odpisz
10 kwietnia 2020, 18:24
@Sniegstopnialy6: Alert znalazł sobie fajniejszy temat do r*chania
Odpisz
10 kwietnia 2020, 18:24
aa
Odpisz