Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Nie znoszę kleszczy
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Powodzenia
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 grudnia 2020, 16:04
Ja byłem wiatrem i mi mame założyła folie od śmietnika XDDDD
Odpisz
13 kwietnia 2020, 09:11
Byłem stołem
Odpisz
11 kwietnia 2020, 14:50
Grał ktoś w kaloryfer?
Odpisz
13 kwietnia 2020, 01:08
@JustinekFilmsYT: niestety nie ale słyszałem że to świetny tytuł na zimowe wieczory. Jak grałeś to napisz czy polecasz.
Odpisz
12 kwietnia 2020, 22:19
Ja grałem karton
Odpisz
12 kwietnia 2020, 19:56
Pamiętam jak w przedszkolu miałem grać w przedstawieniu dosłownie "krzak numer 3". Inni coś tam grali a ja i 2 innych siedzieliśmy z przodu sceny i trzymalismy krzaki z kartonu przed sobą.
Niestety na próbie generalnej wyrzucili mnie z tego za to,że "byłem za wysoki i kawałek głowy wystawal mi zza krzaku".
Juz nie wiem co gorsze; to, że zostałem wywalony z mojej pierwszej roli w przedstawieniu czy to jaka to była rola..
Odpisz
12 kwietnia 2020, 20:16
@kacpermax: F
Odpisz
12 kwietnia 2020, 21:53
@kacpermax: F
Odpisz
11 kwietnia 2020, 14:44
A grał ktoś z was drzewo?
Odpisz
11 kwietnia 2020, 14:49
@Kolodziej_1: Ja kiedyś chyba w 5 klasie podstawówki
Odpisz
11 kwietnia 2020, 14:52
@Gandalf_Czarny: i jak było?
Odpisz
11 kwietnia 2020, 15:00
@Kolodziej_1: Mój kolega raz grał jako kamień
Odpisz
11 kwietnia 2020, 15:03
Żeby nie wyglądać jak debil zrobiłem drzewo z kartonu i po prostu je trzymałem przed sobą.
Odpisz
11 kwietnia 2020, 16:01
Nie chciałem wyglądać jak osoba o ograniczonej inteligencji (naprawdę nie można tu użyć innego określenia?), więc zrobiłem drzewo z kartonu i trzymałem je przed sobą
Odpisz
12 kwietnia 2020, 18:59
@Gandalf_Czarny: nie no luz piszesz niedojeb czy cos bana nie będzie
Odpisz
12 kwietnia 2020, 21:53
@BubbleGum_14: Najpierw użyłem słowa zaczynającego się na d i kończącego na l i dało komentarz do sprawdzenia
Odpisz
12 kwietnia 2020, 21:53
@Gandalf_Czarny: aha to najs bozydar
Odpisz
12 kwietnia 2020, 19:48
Mój kolega grał trawę i osta w jednym przedstawieniu.
Odpisz
12 kwietnia 2020, 19:06
Ja grałem latarnię przy ulicy
Odpisz
12 kwietnia 2020, 18:15
Ja raz grałem zwłoki
Odpisz
12 kwietnia 2020, 18:53
@esterin: ja podłogę
Odpisz
11 kwietnia 2020, 16:54
Grałem raz kamień pokryty mchem
Odpisz
11 kwietnia 2020, 16:19
O nie o nie mi sie przypomniało przedstawienie takie z koszenia trawy czy czegoś z ubiegłego roku i ja weszłem na scene i mówili co i jak ja pokazywałem jak sie kosi potem powiedziałem patrzcie jak kosze beton (aula miała podłoge z betonu i dodatku w osobnym budynku) i wszyscy sie śmiali ja też i gites chodź rodzice byli bez powodu wkurzeni
Odpisz