Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
bylojuz12

15 lipca 2020, 23:46

Japie**ole, ch*jowy mem.

Avatar CWIRRED

8 maja 2020, 16:13

Szumowski to bardzo dobry gość.

Avatar kurczak1122

13 kwietnia 2020, 19:41

Czy tylko dla mnie Szumowski to jedyna osoba do której można mieć zaufanie w PISie?

Avatar aibox666

13 kwietnia 2020, 19:57

@kurczak1122: w po takich osób nie ma

Avatar kurczak1122

13 kwietnia 2020, 20:11

@aibox666: o wiośnie i reszcie opozycji poza konfederacją nie mówiąc

Avatar aibox666

13 kwietnia 2020, 20:31

@kurczak1122: tak dokładnie

Avatar AurelionSol

14 kwietnia 2020, 16:00

@kurczak1122: ja temu hipokrycie nie ufam. Media kreują go na ku*wa Świętego a w lutym mówił żeby nie nosić maseczek ignorant

Avatar kurczak1122

14 kwietnia 2020, 16:13

@AurelionSol: w lutym to nikt nie przeczuwał i nie był w stanie przewidzieć jak wielka ta epidemia bedzie wtedy nie było w Polsce żadnego potwierdzonego przypadku

Avatar AurelionSol

14 kwietnia 2020, 16:23

@kurczak1122: kurna, koleś mówił że nie wie po co nosi się maseczki. Koleś z tytułem profesorami bodajże nie wie jaką mają funkcje

Avatar aibox666

14 kwietnia 2020, 16:28

@AurelionSol: maseczki nie chronią siebie tylko innych jak ty jesteś chory

Avatar AurelionSol

14 kwietnia 2020, 16:28

@aibox666: I on nawet tego nie wiedział i odradzał noszenia. Albo to ignorant albo chce szkodzić ludziom

Avatar Mikrus19

13 kwietnia 2020, 23:50

Z której części ten kadr?

Avatar Woj2000

13 kwietnia 2020, 23:54

@Mikrus19: Pierwszej.

Avatar KubaK1975

13 kwietnia 2020, 19:13

Z czego szablon?

Avatar tartak

13 kwietnia 2020, 19:23

@KubaK1975: Iniemamocni

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 12 kwietnia 2020, 12:42

Chciałbym zobaczyć miny osób, które boją się o tę falę, gdy okaże się, że wcale nie zwiększy się ilość zachorowań, pewnie żeby nie przyznawać racji wymyślą kolejną możliwość do oczerniania rządu. Ten naród nigdy się nie zmieni, i tak źle i tak niedobrze, a media dodają pikanterii "obiektywnymi" informacjami tak czy siak liżąc dupę swojej ulubionej partii.

Avatar Holandia

12 kwietnia 2020, 13:06

@Towarzysz777:
Tak było od zawsze. Myślałem, że w międzywojniu była choć odrobinę większa jednomyślność co do stosunku do władzy, ale gdzie tam. Czytając gazety z tamtego okresu i opinie ówczesnych publicystów można zobaczyć niemal dosłownie to samo, tylko wyrażone z większą kulturą. Przykre jest zaś to, że nawet wtedy ludzie, ramię w ramię z rosyjskimi propagandystami, powtarzali teksty o tym, jak to nasz rząd haniebnie i tchórzliwie uciekł. U niektórych faktycznie mogło to być podyktowane strachem, ale z drugiej strony co mieli zrobić? Siedzieć z założonymi rękami i dać się zabić? To by ich potem po latach wręcz od idiotów i samobójców wyzywali. Był zresztą taki prezydent Łotwy, Ulmanis, co próbował zgrywać bohatera. Zesłali go do łagru w 1940 i po dwóch latach zmarł gdzieś w głębokiej Rosji, wycieńczony i bez chęci do czegokolwiek. Czy coś takiego naprawdę byłoby lepsze? Cokolwiek by nie zrobili, zawsze coś by ludziom nie pasowało. I już wtedy było takie nastawienie. Już wtedy! Świeżo po tych wydarzeniach.

Avatar Juno03

12 kwietnia 2020, 12:08

mniej więcej tak to się skończy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Trzeba brać osobną torbę

To się nie może nie udać

Pozdrawiam świetliki

Rel

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka