Kot opętany przez Saurona
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To musiało być męczące
Trzeba brać osobną torbę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2018, 10:16
Chciałabym takiego kota
Odpisz
16 października 2013, 20:21
ej zbieramy armie i na stos z tym kotem DO WALKI ZA POLSKE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
6 czerwca 2017, 06:55
@bbaartek: ( myślę że nie jest za późno i wiem data ) ZA POLSKĘ! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!
Odpisz
Edytowano - 15 października 2013, 17:13
Miau :3
Odpisz
15 października 2013, 19:14
@Sauron: Ku*wa wszyscy czekali na twoja wypowiedź a ty tu "miau" :D
Odpisz
15 października 2013, 20:08
@Sauron: mówiłem ci nie zbieraj armii !!!
Odpisz
31 października 2013, 19:02
@Sauron: Jak to jest pisać komenty bez rąk?
Odpisz
31 października 2013, 23:31
całkiem normalnie, szybciej niż z rękoma.
Odpisz
27 maja 2015, 16:25
@Sauron: No i co zrobiłeś?
Odpisz
6 czerwca 2017, 06:54
@SharpNeedle: jak się patrze w te jego oczy to normalnie mam ochotę coś rozwalić xd
Odpisz
18 maja 2015, 20:42
DUM DUM DUUMMM!
Odpisz
3 kwietnia 2015, 19:07
i zniszczyć saurona
Odpisz
6 lutego 2015, 20:32
zabić to
Odpisz
22 marca 2014, 12:02
To jakaś gorsza podróba mnie :|
Odpisz
17 października 2013, 16:16
A może ma soczewki? :/
Odpisz
15 października 2013, 17:59
kicinazgul
Odpisz
15 października 2013, 21:13
@Baca_online: Szto?
Odpisz
15 października 2013, 19:51
0_0 on jednak powrócił... SZUKAĆ PIERŚCIENIA... trzeba go ponownie zniszczyć (pewnie jaki dekiel zrobił na cześć saurona XD)
Odpisz
15 października 2013, 19:37
powrócił w ciele kota ?? :)
Odpisz
15 października 2013, 17:53
czekamy na frodo XD
Odpisz
15 października 2013, 17:32
Jedno słowo na ten temat: Photoshop
Odpisz
15 października 2013, 17:37
2 zdania na temat twojego komentarza: To nie jest Photoshop. Są takie koty :d
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2013, 21:30
sorki, ale teraz ludzie dużo rzeczy przerabiają...
Odpisz
14 października 2013, 14:24
Czekamy na saurona :P
Odpisz
14 października 2013, 14:58
@Karso21Respawn: To jego kot :PP
Odpisz
14 października 2013, 16:44
@Zwierzakowa: I ta niezręczna cisza *tik, tak, tik, tak*
Odpisz
14 października 2013, 17:52
@deltes: Tiktaktiktaktiktaktiktaktiktak...
Odpisz
15 października 2013, 17:03
@Zwierzakowa: Tiki taki i kasztanki -.-
Odpisz
15 października 2013, 17:14
@jacek1s: a gdzie Malaga ? O_o
Odpisz
15 października 2013, 17:24
@Zwierzakowa: Boże, tu o zegar chodziło... ehh : /
Odpisz
15 października 2013, 17:29
@Karso21Respawn: już jest :D
Odpisz
15 października 2013, 17:11
Nowe wcielenie saurona
Odpisz