Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nieuczciwa ocena
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trzeba brać osobną torbę
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 grudnia 2021, 10:42
Ja raz wysłałem Korwinium na grupie klasowej
Odpisz
16 kwietnia 2020, 12:03
U mnie wysyłają pornole i inne hentajce, szkalowali mnie i mojego psa oraz inną nie dodaną dziewczynę, której też nienawidzą, wyzywali rządzących i kandydujących.
Wyobraźcie sobie ich mordy, jak pani powiedziała, że zgłosi ich na policję (niestety tego nie zrobiła).
No bo (niby) po "takim ostrzeżeniu przestaną"
Ale zaczęli jeszcze bardziej wyrzucać tym ścierwem z ich brudnych mord.
Odpisz
16 kwietnia 2020, 10:42
kiedyś zrobiłem podobnego mema tyle ze o przerwie w szkole a nie dostał się na glowną
Odpisz
13 kwietnia 2020, 15:53
A moja klasa ma 8 grup klasowych
Odpisz
13 kwietnia 2020, 16:46
@Marequel: Po co aż tyle?
Odpisz
13 kwietnia 2020, 17:12
@Polish_Soldier: 1 ogólna, jedna do wysyłania zadań, 1 na której jest zakaz gadania i jest tylko do przekazywania ważnych rzeczy typu kiedy lekcja, 4 na konkretne przedmioty i rozszerzenia (albo i więcej ja jestem tylko na tych 4) no i dodatkowe 5 na której jest klasa + 1 nauczyciel. W sumie nawet więcej tego
Odpisz
15 kwietnia 2020, 19:28
@Marequel: u nas kiedyś było 17 grup ale pousuwali je
Odpisz
15 kwietnia 2020, 21:43
@Marequel: My mamy ogólną grupę na fb dla całej klasy i kiedyś mieliśmy czat, ale wyniku wielkiej wojny płci, która miała miejsce w naszej klasie dwa lata temu i skonczyła się paroma naganami, czat uległ podziałowi. Od tamtej pory mamy dwa czaty: dla dziewczyn i dla chłopaków (na nim są wszscy chłopacy oprócz jednego, który wciąż sympatyzuje z wrogiem). A w drugiej klasie, doszło kilka czatów, osobny dla każdego rozszerzenia.
Odpisz
15 kwietnia 2020, 21:57
@xXkuba22Xx: brzmi bardzo jak podstawówka
Odpisz
16 kwietnia 2020, 01:43
@Marequel: a to 3 liceum xdd
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2020, 07:35
@Marequel: ja miałem 20 grup klasowych jedna ogólna jedna z nauczycielem jedna ogólna bez klasowego patola i kujona potem kolejne bez samego kujona albo patola potem sami chłopacy lub same dziewczyny ogółem rozpiernicz jak ktoś chciał wysłać coś komuś to musiał wysyłać na 20 grupach a reszta grup których nie wymieniłem różniły się po prostu nazwą. xD
Odpisz
15 kwietnia 2020, 23:00
Szacunek do starszych to podstawa.
Jednak klasa to nie nauczyciele, może należy stworzyć nową grupkę?
Odpisz
15 kwietnia 2020, 22:23
My mamy bez nauczycieli na messengerze. A tak z innej beczki kiedyś pani miała do nas problem ze przecież messenger jest od 13 lat a my mamy mniej
Odpisz
15 kwietnia 2020, 20:30
To proste
Szacunek dla nauczycieli
Odpisz
15 kwietnia 2020, 21:40
@matman_2007: bardziej lęk przed uwagą...
Odpisz
15 kwietnia 2020, 19:56
U mnie nawet na lekcji z nauczycielem się wyzywają
Odpisz
13 kwietnia 2020, 13:43
hooligans dobry film
Odpisz
13 kwietnia 2020, 13:35
A u mnie na grupie z księdzem jeden typiarz pisał niecenzuralne słowa a potem usuwał. Wsm nie wiem po co może jego cele są poza moim rozumieniem. Ale chodzi o to, że pewnego razu napisał niecenzuralne słowo i zanim usunął to ksiądz odczytał wiadomość i potem egzorcyzmy mu robił. Dodam jeszcze, że on jest ministrantem
Odpisz
13 kwietnia 2020, 13:22
Kobza pomylił kiedyś grupy i wysłał 600 memów na tą z nauczycielem
Ale drama potem była "O co chodzi, jakie Uganda knakles?"
Odpisz
13 kwietnia 2020, 13:24
@Gekonnen: Uganda Knukles zmarł jakieś dwa lata temu. Kiedy to się dokładnie wydarzyło?
Odpisz
13 kwietnia 2020, 13:24
@GameLover: jakieś dwa lata temu
Odpisz
13 kwietnia 2020, 13:26
@Gekonnen: No to rozumiem.
Odpisz
13 kwietnia 2020, 13:35
@GameLover: memowa policja nie wolno wysłać starego mema
Bo sie policja rozpylacze...
😿
Odpisz
13 kwietnia 2020, 13:25
mnie tam wyje**li z klasowej
Odpisz
13 kwietnia 2020, 14:45
@Polski_Ziemniok: smutne
Odpisz
15 kwietnia 2020, 21:28
@Polski_Ziemniok: smutne
Odpisz
13 kwietnia 2020, 13:22
U mnie
Grupa klasowa z nauczycielami: *pustki*
Grupa klasowa bez nauczycieli: *pustki*
Odpisz
13 kwietnia 2020, 13:23
v o i d
Odpisz