Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ANGUSEK

28 grudnia 2021, 10:42

Ja raz wysłałem Korwinium na grupie klasowej

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2020, 12:03

U mnie wysyłają pornole i inne hentajce, szkalowali mnie i mojego psa oraz inną nie dodaną dziewczynę, której też nienawidzą, wyzywali rządzących i kandydujących.
Wyobraźcie sobie ich mordy, jak pani powiedziała, że zgłosi ich na policję (niestety tego nie zrobiła).
No bo (niby) po "takim ostrzeżeniu przestaną"
Ale zaczęli jeszcze bardziej wyrzucać tym ścierwem z ich brudnych mord.

Avatar MeenziPL

16 kwietnia 2020, 10:42

kiedyś zrobiłem podobnego mema tyle ze o przerwie w szkole a nie dostał się na glowną

Avatar Marequel

13 kwietnia 2020, 15:53

A moja klasa ma 8 grup klasowych

Avatar Polish_Soldier

13 kwietnia 2020, 16:46

@Marequel: Po co aż tyle?

Avatar Marequel

13 kwietnia 2020, 17:12

@Polish_Soldier: 1 ogólna, jedna do wysyłania zadań, 1 na której jest zakaz gadania i jest tylko do przekazywania ważnych rzeczy typu kiedy lekcja, 4 na konkretne przedmioty i rozszerzenia (albo i więcej ja jestem tylko na tych 4) no i dodatkowe 5 na której jest klasa + 1 nauczyciel. W sumie nawet więcej tego

Avatar NesquikBoi

15 kwietnia 2020, 19:28

@Marequel: u nas kiedyś było 17 grup ale pousuwali je

Avatar xXkuba22Xx

15 kwietnia 2020, 21:43

@Marequel: My mamy ogólną grupę na fb dla całej klasy i kiedyś mieliśmy czat, ale wyniku wielkiej wojny płci, która miała miejsce w naszej klasie dwa lata temu i skonczyła się paroma naganami, czat uległ podziałowi. Od tamtej pory mamy dwa czaty: dla dziewczyn i dla chłopaków (na nim są wszscy chłopacy oprócz jednego, który wciąż sympatyzuje z wrogiem). A w drugiej klasie, doszło kilka czatów, osobny dla każdego rozszerzenia.

Avatar Marequel

15 kwietnia 2020, 21:57

@xXkuba22Xx: brzmi bardzo jak podstawówka

Avatar xXkuba22Xx

16 kwietnia 2020, 01:43

@Marequel: a to 3 liceum xdd

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 16 kwietnia 2020, 07:35

@Marequel: ja miałem 20 grup klasowych jedna ogólna jedna z nauczycielem jedna ogólna bez klasowego patola i kujona potem kolejne bez samego kujona albo patola potem sami chłopacy lub same dziewczyny ogółem rozpiernicz jak ktoś chciał wysłać coś komuś to musiał wysyłać na 20 grupach a reszta grup których nie wymieniłem różniły się po prostu nazwą. xD

Avatar Bunnykova

15 kwietnia 2020, 23:00

Szacunek do starszych to podstawa.
Jednak klasa to nie nauczyciele, może należy stworzyć nową grupkę?

Avatar rysiu311

15 kwietnia 2020, 22:23

My mamy bez nauczycieli na messengerze. A tak z innej beczki kiedyś pani miała do nas problem ze przecież messenger jest od 13 lat a my mamy mniej

Avatar matman_2007

15 kwietnia 2020, 20:30

To proste
Szacunek dla nauczycieli

Avatar xXkuba22Xx

15 kwietnia 2020, 21:40

@matman_2007: bardziej lęk przed uwagą...

Avatar KapitanIM

15 kwietnia 2020, 19:56

U mnie nawet na lekcji z nauczycielem się wyzywają

Avatar Crln_7

13 kwietnia 2020, 13:43

hooligans dobry film

Avatar polska_cebulka

13 kwietnia 2020, 13:35

A u mnie na grupie z księdzem jeden typiarz pisał niecenzuralne słowa a potem usuwał. Wsm nie wiem po co może jego cele są poza moim rozumieniem. Ale chodzi o to, że pewnego razu napisał niecenzuralne słowo i zanim usunął to ksiądz odczytał wiadomość i potem egzorcyzmy mu robił. Dodam jeszcze, że on jest ministrantem

Avatar Gekonnen

13 kwietnia 2020, 13:22

Kobza pomylił kiedyś grupy i wysłał 600 memów na tą z nauczycielem
Ale drama potem była "O co chodzi, jakie Uganda knakles?"

Avatar GameLover

13 kwietnia 2020, 13:24

@Gekonnen: Uganda Knukles zmarł jakieś dwa lata temu. Kiedy to się dokładnie wydarzyło?

Avatar Gekonnen

13 kwietnia 2020, 13:24

@GameLover: jakieś dwa lata temu

Avatar GameLover

13 kwietnia 2020, 13:26

@Gekonnen: No to rozumiem.

Avatar Juno03

13 kwietnia 2020, 13:35

@GameLover: memowa policja nie wolno wysłać starego mema
Bo sie policja rozpylacze...
😿

Avatar Polski_Ziemniok

13 kwietnia 2020, 13:25

mnie tam wyje**li z klasowej

Avatar Polski_Ziemniok

13 kwietnia 2020, 14:45

Avatar Przemek572

15 kwietnia 2020, 21:28

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2020, 13:22

U mnie
Grupa klasowa z nauczycielami: *pustki*
Grupa klasowa bez nauczycieli: *pustki*

Avatar GameLover

13 kwietnia 2020, 13:23

v o i d

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Lekko nie będzie

Można, tylko trzeba wstawać rano

To będzie bolało

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka