U mnie wysyłają pornole i inne hentajce, szkalowali mnie i mojego psa oraz inną nie dodaną dziewczynę, której też nienawidzą, wyzywali rządzących i kandydujących.
Wyobraźcie sobie ich mordy, jak pani powiedziała, że zgłosi ich na policję (niestety tego nie zrobiła).
No bo (niby) po "takim ostrzeżeniu przestaną"
Ale zaczęli jeszcze bardziej wyrzucać tym ścierwem z ich brudnych mord.
@Polish_Soldier: 1 ogólna, jedna do wysyłania zadań, 1 na której jest zakaz gadania i jest tylko do przekazywania ważnych rzeczy typu kiedy lekcja, 4 na konkretne przedmioty i rozszerzenia (albo i więcej ja jestem tylko na tych 4) no i dodatkowe 5 na której jest klasa + 1 nauczyciel. W sumie nawet więcej tego
@Marequel: My mamy ogólną grupę na fb dla całej klasy i kiedyś mieliśmy czat, ale wyniku wielkiej wojny płci, która miała miejsce w naszej klasie dwa lata temu i skonczyła się paroma naganami, czat uległ podziałowi. Od tamtej pory mamy dwa czaty: dla dziewczyn i dla chłopaków (na nim są wszscy chłopacy oprócz jednego, który wciąż sympatyzuje z wrogiem). A w drugiej klasie, doszło kilka czatów, osobny dla każdego rozszerzenia.
@Marequel: ja miałem 20 grup klasowych jedna ogólna jedna z nauczycielem jedna ogólna bez klasowego patola i kujona potem kolejne bez samego kujona albo patola potem sami chłopacy lub same dziewczyny ogółem rozpiernicz jak ktoś chciał wysłać coś komuś to musiał wysyłać na 20 grupach a reszta grup których nie wymieniłem różniły się po prostu nazwą. xD
A u mnie na grupie z księdzem jeden typiarz pisał niecenzuralne słowa a potem usuwał. Wsm nie wiem po co może jego cele są poza moim rozumieniem. Ale chodzi o to, że pewnego razu napisał niecenzuralne słowo i zanim usunął to ksiądz odczytał wiadomość i potem egzorcyzmy mu robił. Dodam jeszcze, że on jest ministrantem
Komentarze
Odśwież28 grudnia 2021, 10:42
Ja raz wysłałem Korwinium na grupie klasowej
Odpisz
16 kwietnia 2020, 12:03
U mnie wysyłają pornole i inne hentajce, szkalowali mnie i mojego psa oraz inną nie dodaną dziewczynę, której też nienawidzą, wyzywali rządzących i kandydujących.
Wyobraźcie sobie ich mordy, jak pani powiedziała, że zgłosi ich na policję (niestety tego nie zrobiła).
No bo (niby) po "takim ostrzeżeniu przestaną"
Ale zaczęli jeszcze bardziej wyrzucać tym ścierwem z ich brudnych mord.
Odpisz
16 kwietnia 2020, 10:42
kiedyś zrobiłem podobnego mema tyle ze o przerwie w szkole a nie dostał się na glowną
Odpisz
13 kwietnia 2020, 15:53
A moja klasa ma 8 grup klasowych
Odpisz
13 kwietnia 2020, 16:46
@Marequel: Po co aż tyle?
Odpisz
13 kwietnia 2020, 17:12
@Polish_Soldier: 1 ogólna, jedna do wysyłania zadań, 1 na której jest zakaz gadania i jest tylko do przekazywania ważnych rzeczy typu kiedy lekcja, 4 na konkretne przedmioty i rozszerzenia (albo i więcej ja jestem tylko na tych 4) no i dodatkowe 5 na której jest klasa + 1 nauczyciel. W sumie nawet więcej tego
Odpisz
15 kwietnia 2020, 19:28
@Marequel: u nas kiedyś było 17 grup ale pousuwali je
Odpisz
15 kwietnia 2020, 21:43
@Marequel: My mamy ogólną grupę na fb dla całej klasy i kiedyś mieliśmy czat, ale wyniku wielkiej wojny płci, która miała miejsce w naszej klasie dwa lata temu i skonczyła się paroma naganami, czat uległ podziałowi. Od tamtej pory mamy dwa czaty: dla dziewczyn i dla chłopaków (na nim są wszscy chłopacy oprócz jednego, który wciąż sympatyzuje z wrogiem). A w drugiej klasie, doszło kilka czatów, osobny dla każdego rozszerzenia.
Odpisz
15 kwietnia 2020, 21:57
@xXkuba22Xx: brzmi bardzo jak podstawówka
Odpisz
16 kwietnia 2020, 01:43
@Marequel: a to 3 liceum xdd
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2020, 07:35
@Marequel: ja miałem 20 grup klasowych jedna ogólna jedna z nauczycielem jedna ogólna bez klasowego patola i kujona potem kolejne bez samego kujona albo patola potem sami chłopacy lub same dziewczyny ogółem rozpiernicz jak ktoś chciał wysłać coś komuś to musiał wysyłać na 20 grupach a reszta grup których nie wymieniłem różniły się po prostu nazwą. xD
Odpisz
15 kwietnia 2020, 23:00
Szacunek do starszych to podstawa.
Jednak klasa to nie nauczyciele, może należy stworzyć nową grupkę?
Odpisz
15 kwietnia 2020, 22:23
My mamy bez nauczycieli na messengerze. A tak z innej beczki kiedyś pani miała do nas problem ze przecież messenger jest od 13 lat a my mamy mniej
Odpisz
15 kwietnia 2020, 20:30
To proste
Szacunek dla nauczycieli
Odpisz
15 kwietnia 2020, 21:40
@matman_2007: bardziej lęk przed uwagą...
Odpisz
15 kwietnia 2020, 19:56
U mnie nawet na lekcji z nauczycielem się wyzywają
Odpisz
13 kwietnia 2020, 13:43
hooligans dobry film
Odpisz
13 kwietnia 2020, 13:35
A u mnie na grupie z księdzem jeden typiarz pisał niecenzuralne słowa a potem usuwał. Wsm nie wiem po co może jego cele są poza moim rozumieniem. Ale chodzi o to, że pewnego razu napisał niecenzuralne słowo i zanim usunął to ksiądz odczytał wiadomość i potem egzorcyzmy mu robił. Dodam jeszcze, że on jest ministrantem
Odpisz
13 kwietnia 2020, 13:22
Kobza pomylił kiedyś grupy i wysłał 600 memów na tą z nauczycielem
Ale drama potem była "O co chodzi, jakie Uganda knakles?"
Odpisz
13 kwietnia 2020, 13:24
@Gekonnen: Uganda Knukles zmarł jakieś dwa lata temu. Kiedy to się dokładnie wydarzyło?
Odpisz
13 kwietnia 2020, 13:24
@GameLover: jakieś dwa lata temu
Odpisz
13 kwietnia 2020, 13:26
@Gekonnen: No to rozumiem.
Odpisz
13 kwietnia 2020, 13:35
@GameLover: memowa policja nie wolno wysłać starego mema
Bo sie policja rozpylacze...
😿
Odpisz
13 kwietnia 2020, 13:25
mnie tam wyje**li z klasowej
Odpisz
13 kwietnia 2020, 14:45
@Polski_Ziemniok: smutne
Odpisz
15 kwietnia 2020, 21:28
@Polski_Ziemniok: smutne
Odpisz
13 kwietnia 2020, 13:22
U mnie
Grupa klasowa z nauczycielami: *pustki*
Grupa klasowa bez nauczycieli: *pustki*
Odpisz
13 kwietnia 2020, 13:23
v o i d
Odpisz