Ktoś w ogóle kolekcjonuje takie śmieci?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Kiedyś to był bardzo dobry serial
To będzie bolało
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 kwietnia 2020, 16:34
Ja sprzedaję te na których mi nie zależy albo się powtarzają
Odpisz
17 kwietnia 2020, 09:24
@Sunrise711: same
Odpisz
17 kwietnia 2020, 00:12
Widzę że tu trochę niedoinformowani są niektórzy.
Kiedy uzyskasz wszystkie karty kolekcjonerskie z danej gry otrzymujesz:
- emoji z tej gry, bo czemu nie
- tło profilu, czysto kosmetyczne
- 100xp
Za xp możesz wbić poziom na steamie, a za poziom na steamie otrzymujesz
- 5 slotów na znajomych co level
- i co 10 leveli 1 gablotę na profil, przy czym max jest chyba 12, także czysto kolekcjonerskie
Odpisz
14 kwietnia 2020, 02:58
Ale możesz sprzedać je na rynku społeczności *stonks*.
Odpisz
14 kwietnia 2020, 03:49
@Polish_Soldier: I zwrócić grę *żyds*
Odpisz
14 kwietnia 2020, 07:58
a potem się spalić w piecu *hitlonks*
Odpisz
14 kwietnia 2020, 13:50
Oj tak tak byczku
Odpisz
16 kwietnia 2020, 13:44
@Polish_Soldier: Legendy mówią że ktoś dzięki temu został milionerem
Odpisz
16 kwietnia 2020, 15:55
Odpisz
16 kwietnia 2020, 14:55
Ja
Odpisz
16 kwietnia 2020, 13:50
niektore karty sa drogie np ac origins foliowane karty chodzą po 3 zł do kangurka kao nawet po 20 w folii chodza takze są oplacalne
Odpisz
16 kwietnia 2020, 13:20
Jak działają te karty? Chce je kolekcjonować, ale mi po prostu nie wskakuja
Odpisz
16 kwietnia 2020, 13:36
@Jurekis_: dostajesz je randomowo jak grasz w grę
Odpisz
16 kwietnia 2020, 12:48
A osiągnięcia, czy tam inne pucharki, to po co są?
Do kolekcjonowania, tak jak takie karty!
Odpisz