Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

16 października 2013, 15:46

Trzeba też przypomnieć że Japońscy oficerowie do 2WŚ nosili katany^^

Avatar bylejakbylegdzie

16 października 2013, 16:36

z tego co wiem tylko oficerowie oraz mieli pistolet reszta była normalnie uzbrojona po za tym to chyba było bardziej takie wyróżnienie :)

Avatar
Konto usunięte

16 października 2013, 16:40

@bylejakbylegdzie: Szeregowi lecieli z bagnetami;dd na karabiny maszynowe ;D

Avatar Agron

16 października 2013, 18:26

Polscy generałowie podczas drugiej wojny nosili szable!

Avatar
Konto usunięte

16 października 2013, 21:48

@Agron: bo oni symbolizowali godność i honor!:D

Avatar KatanW10

10 grudnia 2013, 14:33

tak samo katana u japońców

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2015, 14:45

To pamiątka kulturowa po samurajach, w sumie Japonia jest krajem który najlepiej pokazuje szacunek i czczenie przodków.

Avatar moth12334

6 października 2019, 21:03

A nasi ułani do II WŚ nosili szable.

Avatar
Konto usunięte

7 października 2019, 16:54

@moth12334: sztos

Avatar
Konto usunięte

16 października 2013, 22:16

Japonia w ogóle nie wie co to sztuka.
-Francja: Uwielbiam sztukę
-Japonia: Co to jest???

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2015, 14:46

-Chiny: Czym to się je?

Avatar
RhobarIII

16 października 2013, 19:29

Bo to JAPONIA
A bronie białe powinny być teraz jedynymi broniami ,_, (Oprócz łuków i broni energetycznych takich jak KAMEHAMEHA)

Avatar Islandka

16 października 2013, 17:17

Ale teraz wyprzedziła większość.

Avatar sneycu

16 października 2013, 16:59

Macie coś do Japoni?

Avatar
Konto usunięte

16 października 2013, 16:27

Ale teraz są najbardziej do przodu ze wszystkim razem z Chinami.

Avatar stilic97_Falubaz

16 października 2013, 16:06

Japonia nie tylko ze sztuką była trochę w tyle.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

A, okej

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Ostry ten sędzia

Szybki jak błyskawica

Deal życia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka