Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Dobrze czasem się oderwać
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tacy sami, a ściana między nami
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 maja 2020, 18:02
Dlatego ja nie mam kota
Odpisz
17 kwietnia 2020, 17:00
Mój kot uwielbiał wskakiwać mi na kolana. Często robił to w nocy, a ja za każdym razem przechodziłam mini zawał. Kitku ufał tylko mi, szkoda, że jakiś %#@! go rozjechał. Tęsknię za moim kitku :(
Odpisz
17 kwietnia 2020, 17:56
@Muneyuki: Ja bym chyba płakał rok jakby ktoś rozjechał moje kitki.F dla Ciebie Druchu.
Odpisz
17 kwietnia 2020, 21:28
@Sernikzrodzynkami: rozjechali go ze 3 lata temu, a ja nadal czasem za nim szlocham xd
Odpisz
18 kwietnia 2020, 01:58
@Muneyuki: big F
Odpisz
18 kwietnia 2020, 12:41
@Muneyuki: FFF dla ciebie
Odpisz
17 kwietnia 2020, 16:54
Ten pierwszy kot zaciął czasoprzestrzeń.
Odpisz
15 kwietnia 2020, 11:23
Dobrze że nie mam kota
Nienawidzę kotów
Odpisz
15 kwietnia 2020, 11:15
I tak go kochasz
Odpisz