Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Szybki jak błyskawica
Nigdy na to nie wpadną
A, okej
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 listopada 2020, 16:19
O cholera, a cóż to się na tych internetach się porobiło.
Odpisz
16 kwietnia 2020, 18:06
To wygląda jak krzyżówka Voltrona z Evanelionem
Odpisz
16 kwietnia 2020, 18:07
@BardzoOryginalnaNazwa: A miałem już pisać, że Evangelion.
Odpisz
20 kwietnia 2020, 10:02
@Gmotek: Też, jak ta scena z EoE z masowej produkcji EVAmi
Odpisz
22 kwietnia 2020, 15:49
@arenak1111: Zaiste cudowne anime. Mam jeszcze do nadrobienia 3.0 i Rebuild Evangelion.
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2020, 14:09
@Gmotek: Huh? Rebuild of Evangelion to nazwa dla tej serii filmów 1.0, 2.0 i 3.0.
Przykro mi to mówić, ale po 3.0 nie ma co oglądać ;c Jeszcze ma być 3.0+1.0 ale miało wyjść 27 czerwca i znowu przełożyli...
Odpisz
23 kwietnia 2020, 15:51
@arenak1111: Tak już jest niestety. W sumie to wolę już żeby zakończyło się na 3.0, niż, żeby zrobili z tego tasiemca i produkowali to Anime do zerzygania. Chociaż to Evangelion, więc wątpię, żeby zje*ali. A tak ogólnie to zrobiłem sobie klockową wersję EVA-02.
Odpisz
23 kwietnia 2020, 16:06
@Gmotek: Ale zajebista, szkoda że ja dużo klocków Lego za dzieciaka nie miałem, bo bym sobie z chęcią taką 00 albo 01 postawił na biurku a tak muszę się zadowolić Popem Rei
Odpisz
23 kwietnia 2020, 17:56
@arenak1111: Thx. 01 był moim ulubieńcem, ale ni ch*ja nie mam klocków do niego. Mogę ci na privie podesłać jakieś fajne i tanie zestawy, z których możesz sobie zmącić jednego z tych Evangelionów. W sieci są też tutoriale, także nie jest tak źle.
Odpisz
23 kwietnia 2020, 18:59
@Gmotek: No spoko możesz mi coś podesłać jak będziesz miał chwilę
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2020, 19:00
@arenak1111: Chwilę to mam zawsze, także tylko daj mi cynk na privie, to ci podeślę pare.
Odpisz
26 kwietnia 2020, 16:22
@Gmotek: zarabisty
Odpisz
26 kwietnia 2020, 18:33
Thx.
Odpisz
16 kwietnia 2020, 22:42
Kot mi dziś ugryzł monitor i uszkodził matrycę
Odpisz
16 kwietnia 2020, 23:15
@natanpl: F
Odpisz
17 kwietnia 2020, 12:12
@TheSylveon: na szczęście są tylko dwie kreski przy krawędzi ekranu i są niemal że niewidoczne w dodatku prawdopodobnie nie rozleje się na resztę ekranu
Odpisz
17 kwietnia 2020, 19:57
@natanpl: co ty masz za kota?! mój monitor ma grubość 2 cm więc u mnie się to nie zdarzy. Aczkolwiek mam 6 kotów
Odpisz
17 kwietnia 2020, 20:36
@W_goracej_Wodzie_Company_: mam monitor bezramkowy, pewnie gdy go ugryzł to trafił zębem w przerwę między ekranem A obudową, szkoda monitora bo kupiłem bo w listopadzie tamtego roku.
Odpisz
18 kwietnia 2020, 17:03
@natanpl: aaa ok teraz rozumiem :) F
Odpisz
17 kwietnia 2020, 19:55
Gdy spojrzałem na laptopa to widziałem anime ale gdy widziałem jeszcze ten komentarz do góry to chyba nie za bardzo to anime było
Odpisz
17 kwietnia 2020, 17:57
Mi też spadł w tamtym roku, ale całe szczęście, że jestem syfiarą, to spadł na ubrania. Co prawda był poczatkowo problem z kartą graficzną i trzeba wiedziec jak wsadzać ładowarkę, ale i tak lepiej niz u tego gościa
Odpisz
17 kwietnia 2020, 17:19
Ja tak myślałem że anime ogląda
Odpisz
16 kwietnia 2020, 21:36
W ciągu miesiąca moja lista obejrzanych anime podskoczyła z 5 do 48 (razem z Ova'mi). Jak dziwny jestem?
Odpisz
17 kwietnia 2020, 14:51
ach tak, karakan Jezus na taczki san
Odpisz
17 kwietnia 2020, 16:11
Nie jesteś dziwny najzwyczajniej nie masz nic do roboty albo nie śpisz.
Odpisz
16 kwietnia 2020, 00:31
Właśnie serio myślałem że to anime a to żółto podobne coś to płacz Naruto z wielkiej wojny shinobi
Odpisz
17 kwietnia 2020, 07:50
@Damond: płaszcz* burwa jak ja mogłem tego nie zobaczyć
Odpisz
16 kwietnia 2020, 23:00
to są skutki oglądania anime w nocy gdy już chcesz spać
Odpisz
16 kwietnia 2020, 21:44
Też mi to przyszło na myśl
Odpisz
16 kwietnia 2020, 18:50
Gratuluję, śpij dalej z laptopem w łóżku
Odpisz
16 kwietnia 2020, 19:28
@BetonowyMur: typ sam się prosił
Odpisz
16 kwietnia 2020, 18:40
Myślałem, że to szal Josepha
Odpisz
16 kwietnia 2020, 18:19
Musiałam się dłużej przyjrzeć, by dostrzec anime
Mam brudne okulary więc no xd
Odpisz
16 kwietnia 2020, 18:14
Patrze na to od 5 minut i nie widze.
Odpisz
16 kwietnia 2020, 04:31
Nie mogę odzobaczyć czegoś co wygląda jak biały demon z wyciągniętą do przodu ręką i czarnym "garniturem", coś ala Gaster.
Odpisz
16 kwietnia 2020, 18:14
@PanMisiek: Ej to jest nawet dobra teoria. Gaster mu się objawił w komputerze.
Teraz założy nową religię i zacznie podbijać inne państwa aby zmienic ich religię
Odpisz