@RemekV8: wyobraź sobie, że nie było kilka lat matury z maty obowiązkowej, potem na studiach wykladowcy nie mogli zajęć prowadzić bo musieli całe liceum streszczać
@NesquikBoi: Jeszcze się dopytam tylko, w której jesteś klasie i czy z rozszerzaną matmą (chyba, że jeszcze podstawówka to wtedy tylko w której klasie)
@Error__404: jedna rada od starszego kolegi: nigdy przenigdy nie opuszczajcie lekcji matmy. Nawet jeżeli do szkoły mielibyście iść tylko na jedną lekcję to musicie. Zaległości w tym przypadku to pie**olona kula śniegu. Zanim się obejrzysz masz przeje**ne po całości
@RedFoog: Ja już w 1szej klasie mam 3 z matmy , z fizyki 4/5 ale ona jest w miare łatwa
W klasie mam mózgowców, jeden zajął 3 miejsce ogólnopolskim turnieju szachowym a drugi miał 5.89
Na semestr
W liceum
Na matfizie
W dodatku jestem jedynym nerdem rakietowym i weebem w klasie
A ja się w ogóle nie uczę a mam same piatki i nwm czy to moje szczęście że jestem z matmy taki dobry czy poprostu jest łatwa ale za to z Polaka wgl nie ogarniam :(
Komentarze
Odśwież17 kwietnia 2020, 23:43
Moim zdaniem mata na maturze powinna być nieobowiązkowa!
Co mają powiedzieć dyslektycy?!
Odpisz
18 kwietnia 2020, 11:25
@RemekV8: xD
Odpisz
18 kwietnia 2020, 11:27
@RemekV8: wyobraź sobie, że nie było kilka lat matury z maty obowiązkowej, potem na studiach wykladowcy nie mogli zajęć prowadzić bo musieli całe liceum streszczać
Odpisz
17 kwietnia 2020, 23:57
Kiedy osoba ledwo umiejąca dodawać ułamki ma lepszą ocenę z matmy niż ty potrafiący wykonywać działania na logarytmach i wzorach skróconego mnożenia
Odpisz
17 kwietnia 2020, 19:35
Ja mam 5.58 z matmy
Odpisz
17 kwietnia 2020, 20:03
@NesquikBoi: Mam tylko jedno pytanie.
JAK?
Odpisz
17 kwietnia 2020, 20:07
@Error__404: GAŁA
Odpisz
17 kwietnia 2020, 20:19
@NesquikBoi: Okej...
Odpisz
17 kwietnia 2020, 21:32
@Error__404: po prostu to rozumiem, gdy widzę działanie po chwili w głowie pojawia mi się odpowiedź, sam nie wiem jak
Odpisz
17 kwietnia 2020, 21:35
@NesquikBoi: Jeszcze się dopytam tylko, w której jesteś klasie i czy z rozszerzaną matmą (chyba, że jeszcze podstawówka to wtedy tylko w której klasie)
Odpisz
17 kwietnia 2020, 21:45
@Error__404: 1 liceum mat-fiz
Odpisz
17 kwietnia 2020, 22:07
@NesquikBoi: o scheisse, ja też pierwsza liceum i mat-geo-ang, ale z matmy mam 2.21 na rok, więc grubo
Odpisz
17 kwietnia 2020, 22:12
@Error__404: jedna rada od starszego kolegi: nigdy przenigdy nie opuszczajcie lekcji matmy. Nawet jeżeli do szkoły mielibyście iść tylko na jedną lekcję to musicie. Zaległości w tym przypadku to pie**olona kula śniegu. Zanim się obejrzysz masz przeje**ne po całości
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2020, 23:04
@NesquikBoi: poje**ło ? Ja mam ledwo 3 . Ale nadal gratulacje .
Odpisz
17 kwietnia 2020, 23:40
@RedFoog: Wezmę sobie to do serca, ale i tak jeśli kiedykolwiek popełnię samobójstwo, to z powodu matmy, bo ten szajs jest po prostu niemożliwy
Odpisz
17 kwietnia 2020, 19:51
Dosłownie ja
Odpisz
16 kwietnia 2020, 10:23
A co kiedy dodatkowo jesteś na matfizie?
Odpisz
16 kwietnia 2020, 16:10
Kuurwa ja na matfizie w maturalnej mam dwóje z matmy i fizyki. Pozdrawiam serdecznie wszystkich bezrobotnych
Odpisz
16 kwietnia 2020, 16:38
@RedFoog: Ja już w 1szej klasie mam 3 z matmy , z fizyki 4/5 ale ona jest w miare łatwa
W klasie mam mózgowców, jeden zajął 3 miejsce ogólnopolskim turnieju szachowym a drugi miał 5.89
Na semestr
W liceum
Na matfizie
W dodatku jestem jedynym nerdem rakietowym i weebem w klasie
Odpisz
16 kwietnia 2020, 16:39
Mordo mój dziadek powiedział kiedyś „Nie idź na mat-fiz bo cie ku*wa zmiecie z planszy”
Odpisz
16 kwietnia 2020, 16:40
@RedFoog: Ale po matfizie moge robić cos co lubię, więc wyboru nie miałem
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2020, 17:00
No ja też za bardzo nie bo tatuś kazał
Odpisz
17 kwietnia 2020, 19:39
@RedFoog: Jest różnica między dwójką z matmy rozszerzonej a podstawowej
Odpisz
16 kwietnia 2020, 10:46
Zawsze lepsza dwójcyna niż pała
Odpisz
16 kwietnia 2020, 10:46
A ja się w ogóle nie uczę a mam same piatki i nwm czy to moje szczęście że jestem z matmy taki dobry czy poprostu jest łatwa ale za to z Polaka wgl nie ogarniam :(
Odpisz
17 kwietnia 2020, 19:54
@Pawik132: Jeżeli jesteś w podstawówce to nie jest to takie trudne, ale w liceum się schody zaczynają i trudno jest się wcale nie uczyć
Odpisz
16 kwietnia 2020, 10:41
D W Ó J E C Z K A
Odpisz
16 kwietnia 2020, 10:26
Moja nauczycielka od matmy nie zna litości
Odpisz