Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar saviola

29 czerwca 2011, 09:19

Mało śmieszny obrazek
2/5

Avatar Minimysia

29 czerwca 2011, 13:04

@saviola: Wiesz wgl o co w tym chodzi?

Avatar saviola

29 czerwca 2011, 15:32

@Minimysia: Tak wiem, nie mam 10 lat i wiem co za rzeczy są na obrazku...
Czy to że widać tam gumki i tebletki od razu sprawia że obrazek jest super?
Mi się nie podoba, i mam nadzieję że nikomu to nie przeszkadza....

Avatar Kubizan

30 czerwca 2011, 00:01

@saviola: Myślę, że w dzisiejszych czasach 10-latkowie też wiedzą co to za rzeczy...

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2011, 10:45

@Kubizan: bolesna prawda...

Avatar sectus

28 stycznia 2014, 20:38

@saviola: te tabletki to viagra :D

Avatar Archeologwinternetach

11 kwietnia 2018, 13:57

@sectus: Chyba nie.

Avatar gagru883

1 lipca 2011, 14:34

@ForceArcher2:Powiedziałeś to czytając mój komentarz...Przecież ja też jestem Polakiem.

Avatar ForceArcher2

4 lipca 2011, 11:47

@gagru883: racja,ale dokończyłem bo każdy czy biały czy kolorowy(mowa tu o afroamerykaninach,latynosach,azjatach itp.)to i tak draka może być gdziekolwiek

Avatar gagru883

30 czerwca 2011, 12:51

Czy użytkownicy zawsze muszą się kłócić,w komentowaniu chodzi o to by wyrażać swoją opinię,a nie wytykać,że ktoś źle napisał albo coś w tym stylu.Obrazek nie jest śmieszny,raczej prawdziwy-3/5.

Avatar ForceArcher2

30 czerwca 2011, 17:57

@gagru883: jak muszą to muszą przecież każdy polak się wszystkiego czepia

Avatar saviola

30 czerwca 2011, 23:54

@ForceArcher2: Z góry uprzedzam, że to co teraz piszę to jedynie wyrażanie mojej opinii.
Nie zgodzę się z Tobą, to że polak się wszystkiego czepia to kolejny stereotyp wymyślony.... nawet nie wiem przez kogo po co i na co

Avatar ForceArcher2

4 lipca 2011, 11:45

@saviola: jak zobaczysz na ludzi i ich rozmowy to zawsze jest czy w szkole,czy w polityce czy nawet w sporcie itp.

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2011, 12:22

5/5

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2011, 14:03

z zycia studenta

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2011, 13:40

heh 4/5 gumka wygrywa

Avatar Pozeraczka_Zelkow_xD

29 czerwca 2011, 13:38

Musze w to zagrać ^ ^ 5/5

Avatar DeaDe

29 czerwca 2011, 13:26

3,5/5

Avatar Minimysia

29 czerwca 2011, 13:05

5/5 on miał 4 ruchy...;)

Avatar chupacabra001

29 czerwca 2011, 13:00

Studenci ;-)

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2011, 09:14

WOW fajna gra ;)

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2011, 08:00

yyy.....mleko? O,o

Avatar JuTube

29 czerwca 2011, 07:28

Użyją gumki xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Roomek
Dodane przez: Roomek

Jakby trochę nie fair

Trzeba brać osobną torbę

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Ostry ten sędzia

Nie idź!

Chciał tylko pomóc

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka