memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
20 kwietnia 2020, 17:37
Mamy za mało komentarzy wyjaśniających ten dowcip.
Odpisz
20 kwietnia 2020, 17:41
@Wormy: seven eight nine - seven ate nine Siedem zjadło dziewięć
20 kwietnia 2020, 18:05
@Makos305: a to 6?
20 kwietnia 2020, 18:09
Why is six afraid of seven? Because seven eight nine. Tak brzmi cały dowcip.
20 kwietnia 2020, 18:31
@VixiV: i co w nim śmiesznego a raczej o co w nim chodzi?
20 kwietnia 2020, 18:32
@VixiV: poza tym przeciętny memiarz go nie zna wiec tym samym mem rozumieją tylko nieliczni wprawieni memiarze
20 kwietnia 2020, 18:48
Ja jestem wprawionym memiarzem, a nie wiedziałem o co chodzi.
20 kwietnia 2020, 18:51
@Majnix: a teraz wiesz?
20 kwietnia 2020, 18:53
Teraz tak bo powiedzieli xD
20 kwietnia 2020, 18:54
@Majnix: no wiec o co chodzi?
20 kwietnia 2020, 18:55
@Majnix: dlaczego tam jest 6?
20 kwietnia 2020, 18:59
Ponieważ Why is six afraid of seven? Because seven eight nine. Weź mi daruj typie, nie chce mi się teraz analizować angielskiego suchara językowego.
20 kwietnia 2020, 19:03
@Majnix: to po co dają mema ktory rozumieją nieliczni
20 kwietnia 2020, 19:24
młody weź się odczep od suchara . Do zrozumienia wystarczy znajomość dosłownie 3 liczb i ich wypisy po angielsku . Więc nie są to nieliczni
20 kwietnia 2020, 19:43
wprawieni w boju memierze mają pełne foldery memów z papieszem, a nie takie gówna xDD
20 kwietnia 2020, 19:44
@Przejejak: przejejak ale tu tylko chodzi o zrozumienie mema nie o to czy się podoba czy nie .
20 kwietnia 2020, 19:48
@Kojot23: mi o to chodzi, to że ten mem jest nieśmieszny jest raczej wiadome dla każdego nienormika xD
Edytowano - 20 kwietnia 2020, 20:08
@Przejejak: znam te 3 liczby ale suchara nie rozumiem. Poza tym memy z papieżem tylko normiki mają a nie koneserzy. Ehh teraz na jeja to jest wysyp takich niesmiesznych memow niskich lotow. Trzeba sobie chyba przerwe zrobic
20 kwietnia 2020, 20:23
7 8 9, Seven Eight Nine, Seven Ate Nine, Siódemka Zjadła Dziewiątke
20 kwietnia 2020, 20:26
@PrzyjacielKomentarzowy: ehh chodzi mi o tą 6, to wyzej to kazdy wie
Edytowano - 20 kwietnia 2020, 20:55
No bo boi się że też zostanie zjedzona, boże chłopie
20 kwietnia 2020, 21:07
@Przemek572: dziękuję ślicznie
20 kwietnia 2020, 21:14
czy ty ku*wa udawaleś ze nie rozumiesz
20 kwietnia 2020, 21:33
@NesquikBoi: nie, serio nie wiedziałem po co tam 6 jest
20 kwietnia 2020, 22:12
randomowa liczba tam moglawbyc
21 kwietnia 2020, 10:23
wystarczy znać angielski na poziomie wyższym niz kali jeść kali pić
21 kwietnia 2020, 10:55
6 boi się że 7 zje ją jak zjadła dziewiątke
21 kwietnia 2020, 11:59
czasem się zastanawiam o ile chromosomów trzeba mieć więcej żeby nie zrozumieć po tym jak ktoś rozłożył mema na części pierwsze
21 kwietnia 2020, 12:06
@GldFx: no a przy tym nie umie wyjasnic co to za 6
21 kwietnia 2020, 12:07
było napisane chyba cztery razy "why is six afraid of seven"
21 kwietnia 2020, 12:22
@GldFx: no i nie wyjsnil o co w tym zadniu chodzi
21 kwietnia 2020, 22:26
Przecież jedna osoba wyjaśniła Ci, że mogłaby to być dowolna liczba. 6 jest tu pewnie ze względów estetycznych.
21 kwietnia 2020, 23:22
@Wormy: tak, dopiero potem
22 kwietnia 2020, 08:51
to najbardziej upośledzona rozmowa jaka widziałem na jeja .
22 kwietnia 2020, 17:08
@Kojot23: masz zielona ode mnie
20 kwietnia 2020, 17:19
Kiedyś na kartkówce ze słówek z angielskiego postanowiłam, że zamieszczę ten żart. Nauczycielka srogo się zaśmiała XDD :D
17 kwietnia 2020, 09:46
Po co ta szóstka ?
17 kwietnia 2020, 11:09
@kub405: why is 6 afriad of 7? Bvause 789
17 kwietnia 2020, 12:24
@ElonMusk: ok, dzięki panie musk
17 kwietnia 2020, 11:41
Why is 6 afraid of 7? Because 789 (Seven ate nine)
17 kwietnia 2020, 09:09
Brytyjskie dowcipy
Edytowano - 17 kwietnia 2020, 08:28
Seven, eight, nine czyta się sewen, ejt, najn a osiem, czyli eight brzmi jak "zjadł" po angielsku tak dla nieogarniających angielskiego
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież20 kwietnia 2020, 17:37
Mamy za mało komentarzy wyjaśniających ten dowcip.
Odpisz
20 kwietnia 2020, 17:41
@Wormy: seven eight nine - seven ate nine
Siedem zjadło dziewięć
Odpisz
20 kwietnia 2020, 18:05
@Makos305: a to 6?
Odpisz
20 kwietnia 2020, 18:09
Why is six afraid of seven?
Because seven eight nine.
Tak brzmi cały dowcip.
Odpisz
20 kwietnia 2020, 18:31
@VixiV: i co w nim śmiesznego a raczej o co w nim chodzi?
Odpisz
20 kwietnia 2020, 18:32
@VixiV: poza tym przeciętny memiarz go nie zna wiec tym samym mem rozumieją tylko nieliczni wprawieni memiarze
Odpisz
20 kwietnia 2020, 18:48
Ja jestem wprawionym memiarzem, a nie wiedziałem o co chodzi.
Odpisz
20 kwietnia 2020, 18:51
@Majnix: a teraz wiesz?
Odpisz
20 kwietnia 2020, 18:53
Teraz tak bo powiedzieli xD
Odpisz
20 kwietnia 2020, 18:54
@Majnix: no wiec o co chodzi?
Odpisz
20 kwietnia 2020, 18:55
@Majnix: dlaczego tam jest 6?
Odpisz
20 kwietnia 2020, 18:59
Ponieważ
Why is six afraid of seven?
Because seven eight nine.
Weź mi daruj typie, nie chce mi się teraz analizować angielskiego suchara językowego.
Odpisz
20 kwietnia 2020, 19:03
@Majnix: to po co dają mema ktory rozumieją nieliczni
Odpisz
20 kwietnia 2020, 19:24
młody weź się odczep od suchara . Do zrozumienia wystarczy znajomość dosłownie 3 liczb i ich wypisy po angielsku . Więc nie są to nieliczni
Odpisz
20 kwietnia 2020, 19:43
wprawieni w boju memierze mają pełne foldery memów z papieszem, a nie takie gówna xDD
Odpisz
20 kwietnia 2020, 19:44
@Przejejak: przejejak ale tu tylko chodzi o zrozumienie mema nie o to czy się podoba czy nie .
Odpisz
20 kwietnia 2020, 19:48
@Kojot23: mi o to chodzi, to że ten mem jest nieśmieszny jest raczej wiadome dla każdego nienormika xD
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2020, 20:08
@Przejejak: znam te 3 liczby ale suchara nie rozumiem. Poza tym memy z papieżem tylko normiki mają a nie koneserzy. Ehh teraz na jeja to jest wysyp takich niesmiesznych memow niskich lotow. Trzeba sobie chyba przerwe zrobic
Odpisz
20 kwietnia 2020, 20:23
7 8 9, Seven Eight Nine, Seven Ate Nine, Siódemka Zjadła Dziewiątke
Odpisz
20 kwietnia 2020, 20:26
@PrzyjacielKomentarzowy: ehh chodzi mi o tą 6, to wyzej to kazdy wie
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2020, 20:55
No bo boi się że też zostanie zjedzona, boże chłopie
Odpisz
20 kwietnia 2020, 21:07
@Przemek572: dziękuję ślicznie
Odpisz
20 kwietnia 2020, 21:14
czy ty ku*wa udawaleś ze nie rozumiesz
Odpisz
20 kwietnia 2020, 21:33
@NesquikBoi: nie, serio nie wiedziałem po co tam 6 jest
Odpisz
20 kwietnia 2020, 22:12
randomowa liczba tam moglawbyc
Odpisz
21 kwietnia 2020, 10:23
wystarczy znać angielski na poziomie wyższym niz kali jeść kali pić
Odpisz
21 kwietnia 2020, 10:55
6 boi się że 7 zje ją jak zjadła dziewiątke
Odpisz
21 kwietnia 2020, 11:59
czasem się zastanawiam o ile chromosomów trzeba mieć więcej żeby nie zrozumieć po tym jak ktoś rozłożył mema na części pierwsze
Odpisz
21 kwietnia 2020, 12:06
@GldFx: no a przy tym nie umie wyjasnic co to za 6
Odpisz
21 kwietnia 2020, 12:07
było napisane chyba cztery razy "why is six afraid of seven"
Odpisz
21 kwietnia 2020, 12:22
@GldFx: no i nie wyjsnil o co w tym zadniu chodzi
Odpisz
21 kwietnia 2020, 22:26
Przecież jedna osoba wyjaśniła Ci, że mogłaby to być dowolna liczba. 6 jest tu pewnie ze względów estetycznych.
Odpisz
21 kwietnia 2020, 23:22
@Wormy: tak, dopiero potem
Odpisz
22 kwietnia 2020, 08:51
to najbardziej upośledzona rozmowa jaka widziałem na jeja .
Odpisz
22 kwietnia 2020, 17:08
@Kojot23: masz zielona ode mnie
Odpisz
20 kwietnia 2020, 17:19
Kiedyś na kartkówce ze słówek z angielskiego postanowiłam, że zamieszczę ten żart. Nauczycielka srogo się zaśmiała XDD :D
Odpisz
17 kwietnia 2020, 09:46
Po co ta szóstka ?
Odpisz
17 kwietnia 2020, 11:09
@kub405: why is 6 afriad of 7?
Bvause 789
Odpisz
17 kwietnia 2020, 12:24
@ElonMusk: ok, dzięki panie musk
Odpisz
17 kwietnia 2020, 11:41
Why is 6 afraid of 7?
Because 789 (Seven ate nine)
Odpisz
17 kwietnia 2020, 09:09
Brytyjskie dowcipy
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2020, 08:28
Seven, eight, nine
czyta się sewen, ejt, najn
a osiem, czyli eight brzmi jak "zjadł" po angielsku
tak dla nieogarniających angielskiego
Odpisz