Powodzenia
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Pozdrawiam świetliki
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
A jednak zrobili to w ten sposób
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Kiedy przeglądasz zdjęcia z dzieciństwa i zobaczysz tego frajera, co ci zawsze dokuczał.
Komentarze
Odśwież19 kwietnia 2020, 23:56
Ja w klasach 1-2 byłem z takim wku*wiającym typkiem i on myślał że jak mnie będzie wku*wiał to ja nie zareaguje ale źle myślał i do tego nie jeden raz tak źle myślał raz aż na lekcje nie przyszedł bo pod drzwiami leżał (przypominam klasa 1-2)
Odpisz
20 kwietnia 2020, 01:33
@Wojtaseq63: Prosto tłumacząc: w klasach 1-2 kolega spotkał gościa który go wkurzał więc pewnego dnia przegiął na tyle (ten wkurzający gość), że nie był w stanie pójść na lekcje bo leżał pod drzwiami.
Odpisz
17 kwietnia 2020, 12:00
W moim przypadku każdy mi dokuczał. Na szczęście w liceum jest już ok pod tym względem.
Odpisz
17 kwietnia 2020, 12:01
F
Odpisz