Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Piotreksulk

22 kwietnia 2020, 04:37

Fun fact: Microsoft schrzanił minecrafta

Avatar minejon

18 kwietnia 2020, 19:13

Czy tylko ja wolę stary minecraft bo trzymał klimat?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Przemek572

19 kwietnia 2020, 18:11

I nazwą

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2020, 19:19

@Przemek572: Czyli jak róża została zmieniona w mak

Avatar Przemek572

19 kwietnia 2020, 11:53

Dlatego też nigdy nie buduje, a wkopuje się w góre i robię królestwo krasnoludów.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 18 kwietnia 2020, 18:55

Może zrobimy konkurs Jejewy na budowanie w Minecraft?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar rysiu311

19 kwietnia 2020, 11:40

to ty zrób bo ja nie umiem

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2020, 11:49

@rysiu311: ok

Avatar Polish_conqueror2000

17 kwietnia 2020, 22:45

I to ten sam biom: pole pole łyse pole

Avatar Fnafpuppet

19 kwietnia 2020, 09:53

@Polish_conqueror2000: ale mam już plan

Avatar Stulej4

19 kwietnia 2020, 00:09

Aktualnie buduję moje liceum i jutro chyba skończę
Zostało mi ostatnie piętro oraz okolica (ławeczki, chodnik itd.)

Avatar tata113m

18 kwietnia 2020, 22:53

Właśnie zmajstrowalem ten dom z górnego zdjęcia po 4 godzinach (wraz z wnęterzem)
problem był jak zbudować to czego nie widać

Avatar Niepoprawnyloginihaslo

18 kwietnia 2020, 22:24

Ja kiedyś zbudowałem identyczny jak ten na zdjęciu

(Oczywiście te dolne zdjęcie)

Avatar snajpercat

18 kwietnia 2020, 21:55

Ja mam taki problem że buduje ogromny dom ale nie mam pomysłu co gdzie wstawić

Avatar BetonowyMur

18 kwietnia 2020, 18:31

Najlepiej wykopać podziemny schron, zamiast jakichś deskowych kwadratów

Avatar NesquikBoi

18 kwietnia 2020, 18:40

@BetonowyMur: ja zawsze mam rozległe lochy

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2020, 18:27

wolę 3x3 domek

Avatar Przejejak

17 kwietnia 2020, 20:39

A gdzie cienie? Cienie, ozdobniki, daszki, taraski to nawet dziesięciolatek zrobi...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2020, 14:47

@Przejejak: Dobra już stul pysk noname'ie

Avatar Przejejak

19 kwietnia 2020, 14:50

hehe, bo jestem tu nowy to nie mam racji. Zachowujesz się dość adekwatnie do poziomu własnych obrazków próbując oceniać innych nie po ich mądrości, a czasie założenia konta.

Avatar PIESEUUU

17 kwietnia 2020, 18:16

Podobny jak ja z takim budowalem miałem 4 piętrowy z pracownia roiez123 pozdrawiam cie

Avatar MemePaladin399

17 kwietnia 2020, 17:31

a okna to co

Avatar
Konto usunięte

17 kwietnia 2020, 17:37

@MemePaladin399: w drzwiach masz okna nie marudź

Avatar MemePaladin399

17 kwietnia 2020, 17:42

no dobra dobra
takie tez beda

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar polska_cebulka
Dodane przez: polska_cebulka

Można, tylko trzeba wstawać rano

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Nie po oczach

Nigdy na to nie wpadną

To się nie może nie udać

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka