Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SleppyGulr

27 kwietnia 2021, 19:16

Czy jest to z jakiejś mangi czy coś? XD bo serio nwm czy ktośto narysował czy jest z tego manga

Avatar Krowka_mala_dosc

26 stycznia 2021, 11:26

Gay

Avatar chevimpala67

20 kwietnia 2020, 02:57

Ja na przykład wyrzucam sernik z rodzynek :) NIENAWIDZĘ SERNIKA

Avatar Sernikzrodzynkami

20 kwietnia 2020, 11:09

@chevimpala67: Dzięki ziom ):

Avatar XDemon666

19 kwietnia 2020, 18:43

Ej, o ku*wa, tak się nie robi.
Taki angst z moim iwaoi :c

Avatar cyprianXD

19 kwietnia 2020, 16:02

lubie rodzynki XD

Avatar Sernikzrodzynkami

19 kwietnia 2020, 14:51

...

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2020, 13:18

Gorzej jeśli jest więcej rodzynek niż samego sernika

Avatar Toitoi666

19 kwietnia 2020, 13:10

Sernik to sernik

Najlepszy na zimno z galaretką na górze i owocami

Avatar Ares011

19 kwietnia 2020, 12:49

Rodzynki masterrace...

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2020, 12:25

Rodzynki w serniku sa dobre

Avatar Sucyxd

19 kwietnia 2020, 12:29

tak

Avatar Rek0leQ

17 kwietnia 2020, 20:27

op'ie nie

Avatar Oloest4

17 kwietnia 2020, 19:35

Szablon

Avatar
Marowak12

17 kwietnia 2020, 19:37

Avatar Oloest4

17 kwietnia 2020, 19:43

dziękować ci

komentarz obrazkowy

Avatar
Kochany_Ziemniaczek

17 kwietnia 2020, 19:40

Moja babcia to taka dobra kobieta, że robi sernik pół z rodzunkami, pół bez rodzynek

Avatar
Introwertyk9

17 kwietnia 2020, 19:41

Moja też

Avatar
EverythingBlackk

17 kwietnia 2020, 19:40

rodzynki są dobre
change my mind

Avatar NoWitam

17 kwietnia 2020, 19:36

Płaczesz za rodzynkami?

Avatar
Marowak12

17 kwietnia 2020, 19:37

@NoWitam: Jest taki rodzynkowy posmak w miejscach gdzie były

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie zadzieraj z bobrami

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nigdy na to nie wpadną

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka