Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Jakby trochę nie fair
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ładne rzeczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 kwietnia 2020, 17:20
Gdyby w Polsce było tak normalne prawo do posiadania i używania broni palnej jak w US :(
Odpisz
21 kwietnia 2020, 10:05
@PepeTheCrusader: Zastanawiam się tylko co by się stało bo w Polsce to by było całkowicie nowe i sprzeczne z tym co było wcześniej (np. Komuniści ograniczali dostęp do broni),a w stanach to już funkcjonuje od prawie 250 lat
Odpisz
21 kwietnia 2020, 16:28
@Cheff: dobra ale chyba Polska nie chce być bliżej powiązana z pumped up kicks
Odpisz
18 kwietnia 2020, 17:41
Szkoda że w Polsce nie można kupić broni.
Odpisz
21 kwietnia 2020, 10:56
@blokowydoomer: No tak wszystko fajnie, tylko wtedy ciągle byłyby strzelaniny dzięki łatwemu dostępowi do broni i ginęło by wiele niewinnych ludzi
Odpisz
21 kwietnia 2020, 11:31
@blokowydoomer: Nie tyle nie da się kupić, bo sklepuly są, ale pozwolenia to ponoć koszmar jeśli chcesz coś ponad starą dwururkę od dziadka. Z drugiej strony, po zdobyciu papieru na ochronę mienia, ponoć (tylko ponoć) możesz zarejestrować wszystko od kieszonkowego rewolweru po armatkę Boforsa. Aż tak źle?
Odpisz
21 kwietnia 2020, 11:46
@polska_cebulka: ??? XDDDD Ludzie nie mają dostępu do broni i się nie zabijają a jak dostaną od razu zrobią z Polski mecz csa? W Polsce od dawna jest bez zezwolenia dostępna broń czarnoprochowa wyprodukowana przed 1850 i jej repliki. Więcej pie**olenia się z załadowaniem takiej broni ale ona też potrafi zabić. Nawet gdy broń palna nie będzie dostępna to jak mąż będzie chciał zabić żonę to nie będzie czekał aż wprowadzą większą swobodę w kwestii dostępu do broni palnej tylko weźmie siekierę i przypie**oli jej w tył głowy. Broń nie wytwarza magicznej aury przez którą ludzie, którzy ją posiadają zaczynają strzelać na ulicach...A jeśli już strzelają to zwykle gangi, które mają broń nielegalnie ale takie akcje w Polsce zdarzają się tak ku*wa rzadko, że czasem oddziały wysyłane do takich akcji nie potrafią wszystkiego dopilnować bo nigdy w życiu nie mieli takiego wezwania... Więc proszę nie pie**ol, że ludzie zaczną się strzelać na ulicy tylko jak usłyszą, że broń będzie szerzej dostępna
Odpisz
21 kwietnia 2020, 11:48
@polska_cebulka: już mamy legalną i bardzo łatwą do kupienia broń czarnoprochową, a jakoś nie słyszałem żeby ktoś używał ich niezgodnie z przeznaczeniem
Odpisz
21 kwietnia 2020, 12:23
@Szikaka_: Pozwolenie nie jest żadnym koszmarem, np na pozwolenie na broń do celów kolekcjonerskich musisz spełnić kilka warunków, takich jak badanie lekarskie, psychologiczne i psychiatryczne, wiek min. 21 lat, niekaralność, przynależność do klubu, zdać egzamin teoretyczny i praktyczny. Podobnie jak prawo jazdy. M.D.Shuting opowiada jak to wygląda na YT. Co innego to koszt...
Odpisz
18 kwietnia 2020, 21:49
A potem że ,,gry wywołują agresję i szerzą chęć do strzelanin"
Odpisz
18 kwietnia 2020, 18:32
Kupujesz jeden nabój do swojej broni a potem strzelasz w szybę i masz darmowe naboje
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2020, 16:19
Kupisz jeden, a reszta gratis po zbiciu szkła.
Odpisz
18 kwietnia 2020, 15:53
Gdzie problem? Nie widzę problemu.
Odpisz
18 kwietnia 2020, 15:31
Fortnite 100
Odpisz
18 kwietnia 2020, 17:44
@anteknico: wyjdź
Odpisz