Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mmatik

16 października 2013, 15:13

Umbreon najlepszy z nich wszystkich :p

Avatar anipoke

24 sierpnia 2018, 20:40

@mmatik: taak dokładnie ❤️

Avatar anipoke

24 sierpnia 2018, 20:41

@anipoke: jbc na avku mam espka bo nie mogłam umbka znaleźć

Avatar
Konto usunięte

7 września 2016, 21:37

koktajl leafona jest nie apetyczny, ale bym wypiła pozostałe

Avatar KacperUE

4 listopada 2015, 14:08

mniam

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 16 października 2013, 21:56

Po pierwsze ja zajmuję do wychlania ten pierwszy po lewej z czekoladą a po drugie... GDZIE DO ***Y NĘDZY PODZIAŁ SIĘ PIKACHU!!!

Avatar emotikon2001

25 października 2013, 15:18

tu są tylko eeveelucje

Avatar
Konto usunięte

25 października 2013, 15:44

@emotikon2001: aaa dzięki

Avatar
Konto usunięte

16 października 2013, 22:30

Tyle hałasu o zwykłe koktajle?!?!

Avatar TakaTam1708

16 października 2013, 17:47

Przedostatni nie wygląda zbyt dobrze ;_; Ale pokemon boski ;D

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 16 października 2013, 16:38

Ja znam 6 :D

Avatar KoziLowca

15 października 2013, 15:12

eevee <3 vaporeon <3 jolteon <3 frareon <3 espeon <3 umbreon <3 glaceon <3 leafeon <3 i jakieś 4/5 generacjowe gónwo

Avatar Flyingseeker

15 października 2013, 22:42

@KoziLowca: Ten ostatni to jest Sylveon.

Avatar mmatik

16 października 2013, 15:13

@Flyingseeker: taa pokemon typu wróżka :P

Avatar Flyingseeker

16 października 2013, 15:15

@mmatik: Pokemony typu smok mają z nimi problem,więc lodowe pokemony mogą sobie odpocząć

Avatar AdiXiks

15 października 2013, 21:59

Tylko pierwsze cztery rozpoznaje, reszta to pewnie z jakichś nowych serii

Avatar Domijeja

15 października 2013, 22:11

@AdiXiks: Wszystkie to ewolucje eevee. Ten po prawej jest jakiś nowy, a reszta nieco starsza.

Avatar mmatik

16 października 2013, 15:15

@AdiXiks: pierwsze 4 są z I gen. następne 2 są z II gen. następne 2 są z IV gen. a ten ostatni z V i jest chu*owy :P

Avatar adamstorm63

16 października 2013, 16:10

@mmatik: Ten ostatni jest z VI generacji :|

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 16 października 2013, 16:10

@mmatik: Jak dla mnie spoko jest .

Avatar mmatik

16 października 2013, 18:31

@adamstorm63: sorka pomyłka... no ale nie miałem okazji grać w żadną część pow. IV gen :p

Avatar konhd

16 października 2013, 14:28

chcę wszystkie!

Avatar
Konto usunięte

15 października 2013, 15:50

Mogłem to dodać, nie spodziewałem się, że takie dobre oceny dostanie, no ale życzę głównej :) 5/5 ;p

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar AliiG
Dodane przez: AliiG
Tagi: #pokemon, #drink

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jakby trochę nie fair

Powodzenia

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka