*w tle muzyczka z Archiwum X*
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Angielskie śmieszki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
No to skrzynia biegów do wymiany
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 19 kwietnia 2020, 13:41
Dlaczego stare memy miały zawsze więcej dodań do ulu od ocen?
Odpisz
19 kwietnia 2020, 13:43
Dołączam się do pytania.
Może to przez zmianę systemu oceniania?
Odpisz
19 kwietnia 2020, 13:47
W sumie jest to dosyć prawdopodobne.
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2020, 13:50
tak, ponieważ po zmianie jedynie oceny 5 zostały zmienione na wgoreglos, a 1 na wdolglos, reszta po prostu jest "wyrzucona" i nie jest traktowana jako głos, dlatego jak jakiś mem miał np. 83 wszystkich ocen przed zmianą systemu, po niej ma tylko 41
Odpisz
19 kwietnia 2020, 13:50
Tak
Odpisz
19 kwietnia 2020, 14:08
@MemePaladin399: Jesteś w błędzie, oceny 1 i 2 to wdółgłos, a 3, 4 oraz 5 to wgóregłos.
Odpisz
19 kwietnia 2020, 14:57
@krzysiulka10: nie, sam pamiętam, jak ktoś do komentarzy wstawił screena z apki, w którym był komunikat w stylu "Masz niezaktualizowaną apke, na której jest stary system oceniania. Zaktualizuj ją, albo oceniaj w taki sposób: 5 to strzałka w górę, a 1 to strzałka w dół"
Odpisz
23 kwietnia 2020, 22:38
Kiedyś był inny system oceniania. Zamiast wgóręgłosów i wdółgłosów były gwiazdki, których można było dać od 1 do 5.
Odpisz
22 kwietnia 2020, 20:13
kto się dał nabrać na fałszywy wgóręgłos?
Odpisz
22 kwietnia 2020, 12:11
Mamy na jeja jasnowidza
Odpisz
21 kwietnia 2020, 23:10
mem zrobiony z mema.
Odpisz
21 kwietnia 2020, 22:33
Są zapewne ludzie, którzy mieszkając samemu podczas kwarantanny chodzą po domu nago
Odpisz
21 kwietnia 2020, 19:50
Pamiętam tego mema skurczybyka konia zwalonego był.
Odpisz
21 kwietnia 2020, 19:14
Ok boomer
Odpisz
21 kwietnia 2020, 21:13
@Kangurur28: ty w ogóle wiesz co to znaczy?
Odpisz
21 kwietnia 2020, 22:40
@Makos305: Chodziło mi o pierwszą część mema, rzecz jasna. Pisząc ten komentarz uznałem to za niekonieczne do wspomnienia.
Odpisz
22 kwietnia 2020, 12:29
@Kangurur28: boomer bardziej używany jest w określeniach narzekania na tą dzisiejszą młodzież i elektronikę.
Odpisz
22 kwietnia 2020, 13:16
@Makos305: Owszem, ale moim zdaniem, pierwsza część mema podchodzi pod boomerowski humor
Odpisz
22 kwietnia 2020, 14:04
@Kangurur28: neee chyba
Odpisz
21 kwietnia 2020, 19:09
No druga wojna była zajebista
Odpisz
20 kwietnia 2020, 10:37
Mem w poczekalni w 2020 dostaje prawie tyle strzałek, ile mem na głównej z 2009. Postęp, ludzie, postęp.
Odpisz
19 kwietnia 2020, 16:37
niepotrzebne nikt:
Odpisz
19 kwietnia 2020, 17:09
@kiwizdziwi: ... Też nie rozumiem po co się to stosuje. Ale się dostosowuję.
Odpisz
19 kwietnia 2020, 13:45
Nie wiem czy mem wspomniany w memie miał być boomerski czy nie przez co mój mózg zaczyna się przegrzewać
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2020, 15:02
Brzmi dość boomersko... Ale wtedy nie było określenia "boomer" takiego jak dzisiaj. Subkultura młodzieży była chyba słabsza.
Odpisz
19 kwietnia 2020, 13:28
a propo 2009
https://youtu.be/5pUzsJ-MYiI
Odpisz
19 kwietnia 2020, 13:46
@ptasznik5: nie sądziłem, że kiedykolwiek weźmie mnie taka nostalgią do tego roku aż do teraz
Odpisz