Jak zawsze zbiera wszystkie laury
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zapraszamy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Deal życia
To by wystarczyło
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 kwietnia 2020, 16:03
"Ale się zmęczyłam idę odpocząć" ~ Katarzyna Dowbor po 3 sekundach patrzenia jak ekipa remontuje dom
Odpisz
19 kwietnia 2020, 16:04
@polska_cebulka: "To ja pojadę kupić jakieś doniczki a wy tutaj ciężko pracujcie na moją sławę i pensje"
K. Dowbor w każdym odcinku
Odpisz
19 kwietnia 2020, 16:04
@polska_cebulka:
Zmęczyła się od podążania wzrokiem
Odpisz
19 kwietnia 2020, 16:05
@polska_cebulka: Nie no ale przecież dorzuca coś od siebie czyli wstawia jakąś poduszkę a na początku mówi że dom jest w ch*ujowym stanie i będzie cienszko
Odpisz
21 kwietnia 2020, 19:42
@abecedefg: a do tego czy wyremontują dom zawsze remątuja więc czemu by mieli teraz nie wyremontować
Odpisz
21 kwietnia 2020, 20:17
@polska_cebulka: Albo po wywierceniu krzywej dziury w ścianie
Odpisz
22 kwietnia 2020, 02:23
@ideym: Tych co nie remontują to nie pokazują.
Odpisz
22 kwietnia 2020, 23:35
@gromen15: Była taka sytuacja?
Odpisz
22 kwietnia 2020, 18:54
też macie beke z tego jak wyreżyserowany jest 'NASZ NOWY DOM'? ku*wa mać no kazdy odc wygląda tak samo np. dowbor mówi: JA JUŻ CZEKAM NA MARTYNE Z PROJEKTEM, OJ NIE WIEM GDZIE JEST, a martyna dumdumdum zza krzaków ELO KU*WO NANANA (i tak co odcinek), albo jak dowbor puka do drzwi i mówi RODZINA SIĘ MNIE NIE SPODZIEWA, a rodzina wychodzi w kurtkach szalikach i butach XDDDDDDDD albo mówi MUSZE POMÓC HŁOPAKOM!!!!!!!!! idzie ku*wa i położy dwa kwiatki i mówi NO TO SIĘ NAROBIŁAM! RUBCIE DALEJ ELO!!!!! IDE CZEKAĆ NA RODZINE!!!!!
albo w sklepach właśnie XDDDDD JAKĄ FARBĘ PAN POLECA i ku*wa kamera na ekspedienta i na logo śnieżnik na pół telewizora i mówi ŚNIEŻKA BĘDZIE NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIEM! JEST WODOODPORNA, PRZECIW ZABRUDZENIOM, W CH*J DROGA OGÓLNIE ŚNIEŻKA SUPER TAKA ZIMOWA ALE MAMY KWIECIEŃ KUPCIE ŚNIEŻKĘ KU*WY
a ona hmmmmmmmm chyba mnie pan namówił :ppppp
Odpisz
21 kwietnia 2020, 22:59
ona jest tak wku*wiajaca że ja pie**ole, a bardziej wku*wiający są ludzie oglądający to...
Odpisz
22 kwietnia 2020, 11:47
@Crln_7: bardziej wku*wiający są ludzie komentujący, że ona jest wku*wiająca
Odpisz
22 kwietnia 2020, 14:39
@MrPoopybutthole: ok boomer
Odpisz
21 kwietnia 2020, 20:33
Teraz sobie zdałem sprawę że Dwayne Johnson mierzy 196 cm wzrostu...jaki ten Azjata musi być wysoki ja pie**ole...
Odpisz
21 kwietnia 2020, 19:36
Ile oni tak w ogóle wyremontowali domów przez całą emisję programu>?
Odpisz
21 kwietnia 2020, 20:21
@HusariaTV: według Wiki 176+7 specjalnych odcinków czyli z założeniem jeden odcinek to jeden dom 183 domy.
Odpisz