I jak tu nie hopla nie dostać?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ch-chesz wyparować...?
Nieuczciwa ocena
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nigdy na to nie wpadną
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 kwietnia 2020, 22:21
Jeszcze jak p*erdzielną Zenkiem najgorzej
Odpisz
21 kwietnia 2020, 08:28
@Puricilla: Ej ale od Zenka to ty się odpie**ol
Odpisz
21 kwietnia 2020, 09:20
@Puricilla: Zenek to właśnie jeszcze dobrze, u mnie na ostatniej imprezie była taka masakra, że aż się cieszyłem z Zenka czy Sławomira
Odpisz
13 września 2023, 17:28
Typowy współczesny pop?
Odpisz
28 stycznia 2021, 08:27
U mnie puszczali Kaczuchy, niezły krindż z tego był
Odpisz
21 kwietnia 2020, 09:03
U mnie puszczali Ona by tak chciała, Eluwine, Disco Marka i chyba Tymka
Odpisz
21 kwietnia 2020, 13:22
współczuje
Odpisz
23 kwietnia 2020, 18:11
czyli moja szkoła nie była jedyna...
Odpisz
21 kwietnia 2020, 15:49
Kto w ogóle na to chodził ?
Odpisz
21 kwietnia 2020, 13:48
Na karnawale dla klas 1-3 opuszczali w tym roku np. Ona by tak chciała albo Eluwina...
Odpisz
21 kwietnia 2020, 09:24
Ja mimo że wiem że z reguły te impezy szkolne są słabe zawsze na nie chodze i zawsze kończy się tym że z nich wychodze i zastanawiam się nad sensem wszystkiego nad rzeczką po drodze do domu
Odpisz
21 kwietnia 2020, 09:21
Ale tak właściwie kto traktuje te imprezy na poważnie?
Odpisz
21 kwietnia 2020, 06:34
u nas była hitem piosenka z Tabalugi
Odpisz
20 kwietnia 2020, 22:43
kaczuszki
ona lubi pomarańcze
czadomen
u mnie ostatnio leciała eluwina i disco maerk
Odpisz
20 kwietnia 2020, 20:19
u nas ostatnio puścili eluwine... straciłem wiare w ludzkość
Odpisz
20 kwietnia 2020, 21:01
@Artox: albo przejmujemy youtube
Odpisz
20 kwietnia 2020, 21:02
@NesquikBoi: naszczęście gdy była ta impreza jeszcze nie było tej piosenki
Odpisz
20 kwietnia 2020, 22:43
@Artox: u mnie eluwine tez i kruszwila gorzej byc nie mogło to dowalil crushem i frizem :/
Odpisz
20 kwietnia 2020, 21:35
Kaczuszki...
Odpisz
19 kwietnia 2020, 22:59
U nas było tak że DJ był ojcem jednego dzieciaka i ten dzieciak wybieral
Odpisz
20 kwietnia 2020, 21:02
@Save_chan: ten dzieciak:
Nie widzę tu żadnego Boga
Poza mną
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2020, 20:42
Ja nie chodze już na szkolne dyskoteki, ale z tych z podstawówki oraz opowieści o tych z gimnazjum wiem, że u mnie puszczali same Disco Polo i piosenki dla dzieci.
Chociaż czasami puszczają klasyki typu Macarena
Odpisz
20 kwietnia 2020, 20:39
To u mnie ze znajomymi jako najstarsza klasa puszczaliśmy utwory i specjalnie wybieraliśmy coś w stylu przedszkolnych piosenek dla beki
Odpisz
20 kwietnia 2020, 20:08
Najbardziej denerwuje że puszczają często diskomarka
Odpisz