Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Szybki jak błyskawica
Totalnie
To będzie bolało
Były nóżki, nie ma nóżek
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2020, 15:49
Ogólnie mój głos który ja słyszę jest okropny, a na nagraniu myślę, że wychodzi całkiem nieźle
Odpisz
23 kwietnia 2020, 18:42
farciarz xD
Odpisz
22 kwietnia 2020, 10:04
Ja mam podobno głos 20-letniego faceta i jak grałem z kumplem oraz jakimś jego koleżką to on myślał, że ten kumpel z jakimś dorosłym gra
A mam 16 lvl
Odpisz
22 kwietnia 2020, 11:32
@Stulej4: ja mam 13 a niektórzy mówią że brzmię na 20
Odpisz
22 kwietnia 2020, 11:33
@Lowicz: Bracie
Odpisz
22 kwietnia 2020, 13:09
@Lowicz: ja 15 a na nagraniach brzmię jak upośledzony 10 latek
Odpisz
22 kwietnia 2020, 15:18
@Stulej4: ja mam głos takiego 40latka zawsze rano. I raz wkręcałem mamę kolegi że teraz są e-lekcje gdy graliśmy w Lola.
Odpisz
23 kwietnia 2020, 08:38
@Stulej4: też mam 16, ale ja siebie słyszę na 12 latka, a wszyscy mi mówią, że mam głos jak 19 latek. :/
Odpisz
22 kwietnia 2020, 11:00
Kiedy słyszę sam siebie na nagraniu to zastanawiam się jakim cudem w ogóle mam znajomych
Odpisz
22 kwietnia 2020, 10:27
Zabójczy głos!
Odpisz
20 kwietnia 2020, 10:43
Mój głos:
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2020, 10:37
Ja brzmie jak człowiek który jest emo tylko że na poziomie bossa
Odpisz
20 kwietnia 2020, 09:48
Tak naprawde to wszyscy oprócz osoby mówiącej słyszą ten głos "z nagrania", bo do osoby mówiącej głos dociera przez powietrze, ale też przez skórę, przez co jest niższy.
Odpisz
20 kwietnia 2020, 09:49
no niestety
Odpisz
20 kwietnia 2020, 09:47
Nawet gorzej
Odpisz