Wiem, że nie ma gimnazjum
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
To będzie bolało
Rel
Nie znoszę kleszczy
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2020, 21:35
Gimnazium, kto pamięta ten miał swietne
Dzieciństwo
Odpisz
23 kwietnia 2020, 01:09
@IgiPolski: U mnie gimnazjum to był najgorszy okres życia. Teraz jednak w moim liceum dzieciaki, które są po podstawówce, są największą patologią. Coś musi być na rzeczy.
Odpisz
23 kwietnia 2020, 19:20
@IgiPolski: ja nadal w gimbazie jestem
niemcy proszę pana
Odpisz
22 kwietnia 2020, 19:13
Sam fakt, że ktoś pali nie oznacza, że jest idiotą (nie mówię tu stricte o memie, tylko o myśleniu pewnym ludzi, w tym łebków z jeja) Niech każdy sobie myśli co myśli, ale jestem bliżej stwierdzenia "wszystko jest dla ludzi" niż "pie**olona patologia", ale oczywiście nie ma co popadać w skrajności w skrajność. Według mnie to, że ktoś popadł w nałóg (nie mówiąc tylko o szlugach) nie skreśla go, a przynajmniej nie zawsze.
Odpisz
22 kwietnia 2020, 19:54
@BaDinGa_Boy: Wydaje mi się, że nie o samo palenie jejakom i innym się rozchodzi, a skazywanie innych na pośrednie palenie, które jest groźniejsze dla biernego palacza, niż tego aktywnego.
Odpisz
22 kwietnia 2020, 23:34
@Keraton: taaaka
Odpisz
23 kwietnia 2020, 01:07
@BaDinGa_Boy: Znaczy tu w memie bardziej chodzi o mentalność gimbusów, którzy najczęściej palą, aby pokazać, że są tymi "cool" i "wywrotowymi" dzieciakami.
Odpisz
23 kwietnia 2020, 13:16
@Crisium: Ja rozumiem o co chodzi, ale sam wspomniałem, że odbiłem od tematu.
Odpisz
20 kwietnia 2020, 21:59
Nie jest okej ale mogło być gorzej
Odpisz
20 kwietnia 2020, 22:01
u mnie dwie idiotki przyszły do szkoły pijane ( z tego co wiem to 2 promile) mam 13 lat :|
Odpisz
20 kwietnia 2020, 22:02
@nwmniemampomyslu: u nas do szkołu jesen ziomuś zabrał nóż by się popisać ale to już jest mocne
Odpisz
20 kwietnia 2020, 22:04
te dwie idiotki są odemnie młodsze do tego jedna podobno za 10zł pokazuje cycki ( beznadziejne bo jest deską)
Odpisz
20 kwietnia 2020, 22:06
@nwmniemampomyslu: musimy skasować internet bo takie rzeczy z ludźmi robi
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2020, 22:12
To przez 5G.
Odpisz
20 kwietnia 2020, 22:22
też racja
Odpisz
22 kwietnia 2020, 20:58
@nwmniemampomyslu: jak takie dwie wbiły do nas na bibę pijane wh** to przełamało mnie i odstawiłem alko na dobre
Odpisz
23 kwietnia 2020, 01:06
@nwmniemampomyslu: 2 promile w wieku 13 lat? Jak one były w stanie w ogóle stać, a co dopiero gdzieś pójść.
Odpisz
23 kwietnia 2020, 08:06
@Crisium: Stary, nie wiem jak to w miastach wygląda, ale na wsi 2 promile nie są niczym odkrywczym
Odpisz
23 kwietnia 2020, 01:40
Zmiana na mniej gorsze
Odpisz
22 kwietnia 2020, 23:02
Obydwa to gówno i marnowanie hajsu.
Odpisz
22 kwietnia 2020, 23:31
@Sernikzrodzynkami: +1
Odpisz
22 kwietnia 2020, 23:58
@Sernikzrodzynkami: pomijając czas to jeszcze gorzej z pieniędzmi.
Odpisz
22 kwietnia 2020, 20:08
U mnie jakaś dziewczynka piła wodę z kibla
Odpisz
22 kwietnia 2020, 19:53
E-papierosy to nie papierosy, to syf.
Odpisz
22 kwietnia 2020, 19:16
SpiderMan VS Emo-SpiderMan
Kto wygra?
Odpisz
20 kwietnia 2020, 22:28
U mnie w szkole raz do toalety przenieśli ławkę
Odpisz
20 kwietnia 2020, 22:02
gimnazjum nie istnieje ale mentalność pozostała
Odpisz
20 kwietnia 2020, 22:03
@bandit_the_drug_lord: gimbusy po prostu zaczęły pojawiać się pod przykrywką
Odpisz
20 kwietnia 2020, 21:55
U mnie palą to i to.
Odpisz