Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar IgiPolski

22 kwietnia 2020, 21:35

Gimnazium, kto pamięta ten miał swietne
Dzieciństwo

Avatar Crisium

23 kwietnia 2020, 01:09

@IgiPolski: U mnie gimnazjum to był najgorszy okres życia. Teraz jednak w moim liceum dzieciaki, które są po podstawówce, są największą patologią. Coś musi być na rzeczy.

Avatar Maly_modelarz15

23 kwietnia 2020, 19:20

@IgiPolski: ja nadal w gimbazie jestem
niemcy proszę pana

Avatar BaDinGa_Boy

22 kwietnia 2020, 19:13

Sam fakt, że ktoś pali nie oznacza, że jest idiotą (nie mówię tu stricte o memie, tylko o myśleniu pewnym ludzi, w tym łebków z jeja) Niech każdy sobie myśli co myśli, ale jestem bliżej stwierdzenia "wszystko jest dla ludzi" niż "pie**olona patologia", ale oczywiście nie ma co popadać w skrajności w skrajność. Według mnie to, że ktoś popadł w nałóg (nie mówiąc tylko o szlugach) nie skreśla go, a przynajmniej nie zawsze.

Avatar Keraton

22 kwietnia 2020, 19:54

@BaDinGa_Boy: Wydaje mi się, że nie o samo palenie jejakom i innym się rozchodzi, a skazywanie innych na pośrednie palenie, które jest groźniejsze dla biernego palacza, niż tego aktywnego.

Avatar Peroczek

22 kwietnia 2020, 23:34

@Keraton: taaaka

Avatar Crisium

23 kwietnia 2020, 01:07

@BaDinGa_Boy: Znaczy tu w memie bardziej chodzi o mentalność gimbusów, którzy najczęściej palą, aby pokazać, że są tymi "cool" i "wywrotowymi" dzieciakami.

Avatar BaDinGa_Boy

23 kwietnia 2020, 13:16

@Crisium: Ja rozumiem o co chodzi, ale sam wspomniałem, że odbiłem od tematu.

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2020, 21:59

Nie jest okej ale mogło być gorzej

Avatar nwmniemampomyslu

20 kwietnia 2020, 22:01

u mnie dwie idiotki przyszły do szkoły pijane ( z tego co wiem to 2 promile) mam 13 lat :|

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2020, 22:02

@nwmniemampomyslu: u nas do szkołu jesen ziomuś zabrał nóż by się popisać ale to już jest mocne

Avatar nwmniemampomyslu

20 kwietnia 2020, 22:04

te dwie idiotki są odemnie młodsze do tego jedna podobno za 10zł pokazuje cycki ( beznadziejne bo jest deską)

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2020, 22:06

@nwmniemampomyslu: musimy skasować internet bo takie rzeczy z ludźmi robi

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 20 kwietnia 2020, 22:12

To przez 5G.

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2020, 22:22

też racja

Avatar Maly_modelarz15

22 kwietnia 2020, 20:58

@nwmniemampomyslu: jak takie dwie wbiły do nas na bibę pijane wh** to przełamało mnie i odstawiłem alko na dobre

Avatar Crisium

23 kwietnia 2020, 01:06

@nwmniemampomyslu: 2 promile w wieku 13 lat? Jak one były w stanie w ogóle stać, a co dopiero gdzieś pójść.

Avatar norek00

23 kwietnia 2020, 08:06

@Crisium: Stary, nie wiem jak to w miastach wygląda, ale na wsi 2 promile nie są niczym odkrywczym

Avatar darcus

23 kwietnia 2020, 01:40

Zmiana na mniej gorsze

Avatar Sernikzrodzynkami

22 kwietnia 2020, 23:02

Obydwa to gówno i marnowanie hajsu.

Avatar Peroczek

22 kwietnia 2020, 23:31

Avatar marianx12

22 kwietnia 2020, 23:58

@Sernikzrodzynkami: pomijając czas to jeszcze gorzej z pieniędzmi.

Avatar Milordzina

22 kwietnia 2020, 20:08

U mnie jakaś dziewczynka piła wodę z kibla

Avatar Moskaleczka

22 kwietnia 2020, 19:53

E-papierosy to nie papierosy, to syf.

Avatar MajnkraftAlusiek

22 kwietnia 2020, 19:16

SpiderMan VS Emo-SpiderMan

Kto wygra?

Avatar Entarian

20 kwietnia 2020, 22:28

U mnie w szkole raz do toalety przenieśli ławkę

Avatar bandit_the_drug_lord

20 kwietnia 2020, 22:02

gimnazjum nie istnieje ale mentalność pozostała

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2020, 22:03

@bandit_the_drug_lord: gimbusy po prostu zaczęły pojawiać się pod przykrywką

Avatar
ddawdad

20 kwietnia 2020, 21:55

U mnie palą to i to.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Żartownisie

Fajnie że odpowiedzieli

Ładne rzeczy

Zdeklasowani znowu

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka