A Ty, który nektar bogów preferujesz?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie po oczach
Frustrujące
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 października 2013, 13:48
Ja najbardziej Lubie ambrozje.
Odpisz
10 listopada 2018, 11:45
@benman: ale ambrozja to pokarm...
Odpisz
17 stycznia 2017, 19:17
ice tea
Odpisz
3 czerwca 2018, 16:42
@loloja: MONSTEREK
Odpisz
18 października 2013, 18:34
C2H5OH
Odpisz
18 października 2013, 15:45
Nie chcę nic mówić ale istnieje tylko jeden nektar/napój Bogów. Jest nim Amarena. Może być i świetna wódka jak Finlandia ale i tak napojem Bogów nie będzie nigdy :B
Odpisz
17 października 2013, 22:37
podświetlony... :D
Odpisz
Edytowano - 17 października 2013, 22:31
ja albo mountian dew albo nuka cola quantum
Odpisz
17 października 2013, 20:24
Nektar bogów? I nie uwzględniono hp potów?
Odpisz
17 października 2013, 20:22
... zamiast INEBRIATOR przeczytałam WIBRATOR.
pszypadeg? nie sondze.
Odpisz
17 października 2013, 22:30
@Griszka: Głupi komentarz ? Tak napewno -.-
Odpisz
18 października 2013, 17:07
@Youtuber: to moja specjalizacja C:
Odpisz
19 października 2013, 10:26
@Griszka: Heh, każdy jest od czegoś innego :)
Odpisz
17 października 2013, 19:27
nie ma tu takiego;)
Odpisz
17 października 2013, 19:07
Nie pije ale jeżeli juto wszystkie :D
Odpisz
17 października 2013, 19:52
@ninja618: Spaliłeś :P
Odpisz
17 października 2013, 20:28
Ale ja kurde prawdę mówię
Odpisz
17 października 2013, 19:06
Ja wybieram oczywiście Coca-Colę! :3
Odpisz
16 października 2013, 22:09
Ten niebieski
Odpisz
16 października 2013, 16:18
Mleko :c
Odpisz