Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie po oczach
Można, tylko trzeba wstawać rano
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2020, 15:45
Fejk, wiadomo że na krańcach świata jest wielki mur z lodu. Jesteśmy bezpieczni
Odpisz
22 kwietnia 2020, 17:56
@Aramil1993: Fejk. Na krańcu nie ma żadnego muru tylko wielka magiczna bariera. Obrazek jest tego dowodem.
Odpisz
23 kwietnia 2020, 01:41
@obeniksus: Fejk. Nie ma żadnej bariery, ale ziemię niesie wielki żółw, więc jak coś to się na niego spadnie. A na krawędzi dysku mieszkają stwory jakich nie znamy.
Odpisz
23 kwietnia 2020, 14:08
jaki żłów, jest tam nieznana substancja, która po osiągnięciu końca teleportuje cię na drugą stronę
Odpisz
23 kwietnia 2020, 16:20
@obeniksus: Czy ktoś powiedział magiczna bariera?
Odpisz
2 stycznia 2021, 01:46
@Bezimienny_z_Gothic: teraz was wszystkich rozczaruję. Ziemia nie jest płaska, ziemia jest wklęsła
Odpisz
17 stycznia 2021, 15:42
@JuliaQwU: za lodowym murem są Niezbadane Lądy. Nie słuchaliście jak skaj fan tłumaczył?
Odpisz
17 stycznia 2021, 15:47
@orzech39: Tak na marginesie, to muszę przyznać, że nieironicznie ta wizja świata jest nawet interesująca. Niezbyt wiarygodna, ale nadal zabawnie się na to patrzy.
Odpisz
17 stycznia 2021, 21:12
@orzech39: Ciekawa wizja do settingu fantasy. Serio, to mogłoby być całkiem dobre.
Odpisz
17 stycznia 2021, 21:17
@Aramil1993: też tak uważam. Tyle że to zdjęcie po przybliżeniu jest strasznie niewyraźne i nie mogę odczytać nazw napisanych małą czcionką
Odpisz
23 kwietnia 2020, 21:16
A ziemia nie jest wklęsła na zewnątrz?
Odpisz
23 kwietnia 2020, 17:38
Niech spadają
Odpisz
23 kwietnia 2020, 14:08
Ale spadną na któregoś z 4 słoni lub żółwia
Odpisz
22 kwietnia 2020, 13:53
Wiem że to najpewniej paskudny clickbait więc udam się tam samemu abyście wy nie musieli
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2020, 14:03
Z tego co się doczytałem to artykuł był o Dereku Fish, który sam wierzy w "firmament", czyli wielką kopułę nad powierzchnią Ziemi, a do tego żadnych screenów czy linków, więc to raczej clickbait. Jeszcze zajrzę na jego twittera, ale na razie odnalazłem to świetne zdjęcie
Odpisz
22 kwietnia 2020, 14:11
Dobra okazuje się że albo Derek Fish którego znamy nie istnieje albo zostałem oślepiony przez rząd i nie chcą bym się o nim dowiedział.
Odpisz
22 kwietnia 2020, 14:59
za duzo wiesz...
Odpisz
22 kwietnia 2020, 13:55
Ja bym sobie skoczył
Odpisz