Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Równi i równiejsi
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Lekko nie będzie
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 października 2013, 19:00
ja tak robie z jeja ;_; nie mam fejsbuka
Odpisz
16 października 2013, 21:36
@Redfox: Ja też:) Przynajmniej są jakieś sensowne zdjęcia:)
Odpisz
22 lutego 2014, 09:29
@Redfox: przybij piątke :)
Odpisz
17 października 2013, 08:45
Ach te życie na krawędzi :3 Co ja mogę o tym wiedzieć, w końcu nie mam fejsa.
Odpisz
16 października 2013, 18:05
Ja wchodzę na fejsbuka ras na tydzień a na jeja jestem cały czas .-.
Odpisz
16 października 2013, 18:13
@jacek1s: ja mam tak samo tylko że na fejsbuka jest nigdy
Odpisz
16 października 2013, 18:14
@bylejakbylegdzie: Ja na fejsbuka wchodze żeby zobaczyć "plan dnia" Gimpera :D albo na ankiety i tym podobne Tivolta :P
Odpisz