Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Co za przypadek
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Ładne rzeczy
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 kwietnia 2020, 06:57
To w sumie mój pulpit kiedy jest tydzień e-szkolny xD
Odpisz
27 kwietnia 2020, 06:47
Sorki, ale już to kiedyś widziałem
Odpisz
26 kwietnia 2020, 18:47
Ja normalnie jechałem odebrać w piątek. Tylko mieszkam dwadzieścia kilometrów od szkoły i mam dosłownie cztery autobusy dziennie, więc musiałem najpierw czekać godzinę żeby mnie wpuścili i potem dwie na powrotny
Odpisz
26 kwietnia 2020, 16:35
U mnie jest tak: mamy jechać do szkoły, by oddać klucze do szafek, ale świadectwa nie dostaniemy, bo nie i ch*j
Odpisz
26 kwietnia 2020, 16:13
Ja jeszcze uścisk wychowawcy w rękawiczkach dostałem.
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2020, 15:18
Odbieram we wtorek, dobrze, że rodzice mnie podwożą i nie będę musiał jechać komunikacją miejską
Odpisz
26 kwietnia 2020, 14:11
Hjeh. Jedna wizyta w szkole i załatwione.
Odpisz
25 kwietnia 2020, 13:38
Ja dostanę świadectwo jak epidemia się skończy
Szkoła nie wydaje świadectw teraz
Odpisz