Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Północne Węgry
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najbardziej realistyczny spośród modów
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 kwietnia 2021, 11:32
rel
Odpisz
29 kwietnia 2020, 14:46
Czemu jest tyle memów z tym tytułem
Chyba admin nie jest zbyt kreatywny
Odpisz
28 kwietnia 2020, 12:25
A zaczynałeś o 17
Odpisz
25 kwietnia 2020, 22:13
Kiedyś przeczytałam złą lekturę, to był dopiero ból
Odpisz
25 kwietnia 2020, 22:21
Czy tylko ja lubię szkolne lektury?
Odpisz
25 kwietnia 2020, 22:23
@YFYDB: jedyną fajną lekturą dodatkową (nauczyciele zadawali nam je jako obowiązkowe, ale ja wcześniej zobaczyłem spis) byli zwiadowcy
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2020, 22:24
@YFYDB: Zależy jakie, niektóre są spoko, inne to dno. Niezależnie jednak od jakości lektury, kiedy przychodzisz na sprawdzian, sądząc, że jest z Ojca Goriot, a tam pytania z jakiegoś Giaura, to nie będziesz zachwycony, mówię ci
Odpisz
25 kwietnia 2020, 22:24
@YFYDB: Niektóre są nawet fajne, ale każdy lubi co innego.
Odpisz
25 kwietnia 2020, 22:28
No. Gdyby testy były normalne tj. z fabuły, a nie jakichś opisów przyrody lub epizodycznych postaci, to lektury byłyby super.
Odpisz
25 kwietnia 2020, 22:32
@YFYDB: Ja ogólnie trochę nie lubię jak mi się coś narzuca do czytania, bo sama czytam dużo i chętnie, literatury dawnej również. No ale większość lektur była czytable POZA Mickiewiczem, którego po prostu nie mogę czytać, bo mnie szlak trafia :’D
Odpisz
25 kwietnia 2020, 22:36
@YFYDB: my mieliśmy w podstawówce fajną nauczycielkę z polskiego, testy wyglądały tak że trzeba było wymienić głównych bohaterów, podać czas akcji, potem 2 pytanie ogólne z fabuły (typu o co chodziło w całej lekturze) i na koniec 1 trochę bardziej szczegółowe.
Odpisz
25 kwietnia 2020, 22:40
@Polish_Soldier: Opowieści z Narni, pinokio, orient express, kamienie na szaniec
To były czasy
Odpisz
25 kwietnia 2020, 22:43
Uwielbiam jego twórczość, ale fakt, ciężko się go czyta, bo niektórych archaizmów nawet nie ma w słowniku. :(
Odpisz
28 kwietnia 2020, 12:19
@polski_skoczek: Zwiadowcy? Jakie zazdro. Moja ulubiona seria mlodziezowa:)
Ja z kolei raz miałem jako lekturę Percy'ego Jacksona - Złodziej pioruna, miło wspominam
Odpisz
28 kwietnia 2020, 12:03
Kiedy skończyłeś szkołę (tak jak ja w tym roku)
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2020, 22:17
Można prosić o szablon powyższego mema?
Odpisz
25 kwietnia 2020, 22:21
@Polish_Soldier:
Odpisz
25 kwietnia 2020, 22:23
@CupOfWater:
Odpisz