Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Cudak

26 kwietnia 2020, 12:15

Kiedy to niby potwierdzili?
Na tę chwilę są tylko medialne domysły i gdybanie
Nie ma jeszcze żadnych oficjalnych informacji ze strony władz Korei lub wywiadu innych państw na ten temat

Avatar Polish_Soldier

26 kwietnia 2020, 15:39

Cóż, albo nie umarł albo rząd Korei Północnej będzie trzymał jego śmierć w tajemnicy.

Avatar Jurekis_

27 kwietnia 2020, 23:15

Oficjalne, szczere informacje na niewygodne tematy od strony Korei Północnej? Będzie ciężko. Większość informacji, które posiadamy o Korei Płn. to domysły

Avatar
Cudak

Edytowano - 27 kwietnia 2020, 23:22

@Jurekis_: Dlatego napisałem, że albo od władz Korei, albo od wywiadu innych państw.
Poza tym nie widzę żadnego racjonalnego powodu, dla którego mieliby podawać fałszywe informacje o śmierci swojego przywódcy.

Avatar RandomDude

28 kwietnia 2020, 10:54

Tu tylko napisane jest ze kiedy zostanie ogłoszona jego śmierć a kiedyś nastąpi więc kiedyś tak będzie

Avatar Jurekis_

27 kwietnia 2020, 23:13

Z tego co wiem, to oni będą faktycznie ubolewać. Mają ch*jowo, ale wierzą, że gdyby nie Kim, to byłoby tam jeszcze ch*jowiej. Znaczna większość (część ucieka za granicę) nie zdaje sobie sprawy, że może być lepsze życie i mają najlepiej jak się da dzięki Wspaniałemu Wodzowi. Bez niego to spadnie je**na atomówka według nich

Avatar Mr_AdiX17

27 kwietnia 2020, 21:56

Ma ktoś odwrotność szablonu tego mema? W sensie, że typ ma maskę zadowolonego, a pod nią płacze.

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2020, 22:05

Avatar Mr_AdiX17

27 kwietnia 2020, 22:08

Dzięki

Avatar Adammro

27 kwietnia 2020, 21:43

Powinni być zadowoleni z Kima. Nigdy nie wiadomo, czy następny przywódca nie będzie o wiele gorszy.

Avatar HusariaTV

27 kwietnia 2020, 20:31

Tak jak każda śmierć złego dyktatora
ale czy kim dzong un jest taki zły?
W dużej mierze jest to nagonka zachodu

Avatar BigSmoke2077

27 kwietnia 2020, 20:46

@HusariaTV: ymm tak? Zobacz se co mają ludzie w Korei Północnej

Avatar Yeyau

28 kwietnia 2020, 19:00

@BigSmoke2077:
Tylko że spora część informacji dotyczących tego kraju nie są prawdziwe. To kraj który jest objęty wieloma mitami i kontrowersjami.

Avatar HusariaTV

29 kwietnia 2020, 12:15

@BigSmoke2077: mają tam nasze lata 80

Avatar polska_cebulka

27 kwietnia 2020, 19:06

Nawet jakby umarł to wstawią sobowtóra na jego miejsce

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

27 kwietnia 2020, 20:30

@polska_cebulka: pewnie już wstawili...

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

27 kwietnia 2020, 20:30

a jak było ostatnio ? XD

Avatar Demon_123

27 kwietnia 2020, 19:57

Jego siostra będzie jeszcze gorsza.

Avatar UZMAjejownik

26 kwietnia 2020, 12:05

Seerio czy na potrzeby mema Słońce Narodu umarło ?

Avatar LubieJescKoty

27 kwietnia 2020, 19:37

@UZMAjejownik: Są takie podejrzenia.

Avatar starmagedon

26 kwietnia 2020, 12:06

Jego siostra:

Avatar Sebicc

27 kwietnia 2020, 19:17

@starmagedon: Mówią że jest jeszcze gorsza, może okazać się, że z Kimem było źle, ale nie najgorzej

Avatar szymonz07

Edytowano - 26 kwietnia 2020, 12:07

Haha, fajna kolejność

Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2020, 12:09

Avatar szymonz07

26 kwietnia 2020, 12:12

no 3 2 1

Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2020, 12:13

@szymonz07: 312

Avatar szymonz07

26 kwietnia 2020, 12:13

@szymonz07: teraz zauważyłem. Idę pod ziemię

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

To by wystarczyło

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

A, okej

Pozdrawiam świetliki

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka