Chyba jednak nic nie znajdę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Tymi się chodzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie po oczach
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 kwietnia 2020, 05:59
Wilieextreme?
Odpisz
30 kwietnia 2020, 00:46
@lukasz441: Już dawno temu się wypalił
Odpisz
30 kwietnia 2020, 09:04
@Mr_Quicky: co masz na myśli mówiąc wypalił
Odpisz
30 kwietnia 2020, 23:32
@Kapichu: Już nie jest taki śmieszny jak kiedyś a ludzi w końcu przestał bawić ten inside joke ze wrzucaniem filmów raz na ruski rok
Odpisz
1 maja 2020, 10:24
@Mr_Quicky: nie sądze ludzie ciągle się z tego śmieją i kiedy przestał być tak śmieszny? Chumor zmieniał tylko kiedy z iwony przechodził na swój głos
Odpisz
1 maja 2020, 14:39
@Kapichu: Oj w takim razie mało wiesz...
Poza tym statystyczne spada mu stale oglądalność. Faktów nie zmienisz
Odpisz
1 maja 2020, 17:56
@Mr_Quicky: mało wiem w sensie że ludzie się śmieją z częstotliwości filmów czy że nie zmieniał chumoru?
Odpisz
1 maja 2020, 17:59
@Kapichu: Napisałem już wyżej dlaczego się wypalił. Oglądalność stale spada, ludzie po prostu mają już dość subskrybowania pół martwego kanału
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2020, 18:15
@Mr_Quicky: tak 2 dni 174 tys. wyświetleń ludzie napewno nie chcą go oglądać
Odpisz
1 maja 2020, 20:25
@Kapichu: ...
Przeczytaj moje poprzednie komentarze bo chyba nie zrozumiałeś
Odpisz
2 maja 2020, 11:25
@Mr_Quicky: nie mój drogi to ty sobie wymyśliłeś że wili się wypalił pomimo że jego widzowie twierdzą co innego
Odpisz
2 maja 2020, 14:36
@Kapichu: Statystyki dzbanie, jeżeli tego nie rozumiesz to nie ma co marnować czasu na kogoś takiego jak ty
Odpisz
2 maja 2020, 14:57
@Mr_Quicky: a skąd masz te statystyki? Powiedz to sam se sprawdzę
Odpisz
2 maja 2020, 17:32
@Kapichu: Jprdl a skąd można mieć statystyki odnośnie filmów na yt? XD
Chyba sam se znajdziesz, aż tak tępy chyba nie jesteś?
Odpisz
2 maja 2020, 18:41
@Mr_Quicky: dobra masz rację to nie jest takie trudne do znalezienia ale tylko do tego masz rację
Odpisz
2 maja 2020, 18:43
@Kapichu: Zobacz sobie dłuższy okres czasowy to pogadamy, elo
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2020, 22:52
@Mr_Quicky: człowieku k*rwa to jest maj 2020 to jest najnowsza data wiliemu rośnie popularność a ty tego nie wiedzieć czemu nie akceptujesz tego
Odpisz
1 maja 2020, 06:59
To już lepiej przejść do chińskiej karty na czasie
Odpisz
30 kwietnia 2020, 09:27
G. F. Darwin
Odpisz
30 kwietnia 2020, 09:12
Czasem tvgry są
Odpisz
30 kwietnia 2020, 08:21
Można szablon bez znaku wodnego?
Odpisz
30 kwietnia 2020, 00:45
Co dwa tygodnie jest blok ekipa i to jedyna fajna rzecz co można znalezć w karcie "Na czasie".
Odpisz
30 kwietnia 2020, 08:19
@CWIRRED: W porównaniu do kapitana bomby, to blok ekipa jest trochę cienka
Odpisz
30 kwietnia 2020, 09:26
@siudrak: Bomba jest bardzo fajny ale wole ekipe.
Odpisz
30 kwietnia 2020, 09:33
@CWIRRED: Każdy ma swoje zdanie
Odpisz
30 kwietnia 2020, 09:40
@siudrak: No to prawda.
Odpisz
30 kwietnia 2020, 12:50
@siudrak: Ogólnie polskie seriale animowane dla dorosłych wypadają cienko z amerykańskimi.
Odpisz
30 kwietnia 2020, 13:17
@Alfa7: Jeśli Walaszek by się nie urodził to by tak było. Ale Walaszek się urodził więc tak nie jest. Oglądałem 3 sezony i połowe czwartego (bo czwarty jest wciąż w produkcji) rick i morty, troche family guy i z 2 odcinki south park (odbiłem się bo tam za bardzo obrarzają Kościół). Animacje Walaszka stoją na równym poziomie z Rick i Morty i family guy, a south park się nawet do animacji Walaszka nie umywa taka brzydka ta animacja w south park.
Odpisz
30 kwietnia 2020, 00:29
HRejterzy też czasem dostaną się na kartę Na czasie
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2020, 00:24
Karta "na czasie": Dzwonimy do Baldiego o 3:00! NAPRAWDĘ PRZYSZEDŁ DO MOJEGO DOMU *dużo strzałek i kółek, i wystraszona twarz youtubera na miniaturce*.
Odpisz
26 kwietnia 2020, 22:59
Historia bez cenzury?
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2020, 21:46
Ten kanał to historyczne złoto
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2020, 22:10
Szczerze, to ten kanał to takie patriotyczne, na siłę nawiązujące na siłę do kontrowersyjnych tematów historyczne pitolenie bez ładu i składu. W jego filmach są zazwyczaj podawane do bólu ogólne informacje, a wszystko jest dynamicznie zmontowane, żeby ludzie łykali jak pelikany. Też nie mówię, że jest na poziomie reszty listy na czasie, ale nie jest to najlepszy kanał historyczny na polskim Youtubie.
Odpisz
29 kwietnia 2020, 22:15
@JakePies: A jaki polecasz?
Odpisz
29 kwietnia 2020, 22:37
@JakePies: Jak dla mnie jest to po prostu kanał historyczny który nie rzuca suchych faktów tylko robi to w przystępnej formie
Odpisz
29 kwietnia 2020, 22:45
@Figarus: IrytującyHistoryk na przykład. Co prawda nie jest on jakoś bardzo przystępny, ale można się wiele dowiedzieć oraz porusza mniej znane tematy, np. sowieckie ludobójstwo popełnione na niepełnosprawnych weteranach wojennych. Poza tym robi też filmy dotyczące konkretnych modeli broni lub pojazdów
Odpisz
29 kwietnia 2020, 22:46
@JakePies: A ciekawehistorie znasz?
Odpisz
29 kwietnia 2020, 23:45
tak
Odpisz
29 kwietnia 2020, 23:42
(Co do tytułu) A jednak znalazłeś nic.
Odpisz
27 kwietnia 2020, 00:00
E tam, nawet w takim morzu g00wna znajdzie się coś zajebistego. Na przykład wczoraj oglądałem vloga Kickstera, który przecież jest zajebisty, a przy premierze DGE "nosorożec flo" też wbił się wysoko na karcie na czasie
Ale jejcza będzie hejtować, bo rap, niestety, a prawda taka że góral swoją inteligencją pożera nas wszystkich z adminami włącznie i to jednocześnie, wystarczy przesłuchać Magnum Ignotum Preludium, mistrzostwo
Odpisz
29 kwietnia 2020, 21:15
Gurala szanuję
Odpisz
29 kwietnia 2020, 23:13
@KubaK1975: rapera oczywiście a nie patostreamera
Odpisz
29 kwietnia 2020, 22:59
Mówiąc o karcie na czasie, owszem
Odpisz
29 kwietnia 2020, 22:45
Od tyłu zaszedł go chłopiec z szóstej klasy, Stanisław, o dwa lata starszy od Michała. Roztrzaskał mu na głowie kulki strzelające, takie "strzelające diabełki". Walił całą garścią, kilka razy w potylicę [na opakowaniu jest adnotacja: "nie rzucać w ludzi i zwierzęta lub w ich pobliże" - red.]. Synowi zrobiło się słabo, ale akurat podjechał gimbus...
Odpisz
29 kwietnia 2020, 21:51
Kickster czasami jest w "na czasie"
Odpisz
29 kwietnia 2020, 21:43
Darwin czasem san na głównej
Odpisz