Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To będzie bolało
Totalnie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 kwietnia 2020, 19:24
Znaczy się koreaN to takie zamknięte pudełko?
Odpisz
29 kwietnia 2020, 20:23
@Erenea: Coś w tym jest, tylko czy Kim jest kotem?
Odpisz
29 kwietnia 2020, 17:32
Nie wiem czy żyje, ale ja bym na wszelki wypadek wysłał jeszcze 2, może 3 atomówki... Tak dla pewności!
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2020, 17:42
@Grayland: I wywołał wojnę atomową której następstwem byłaby zima nuklearna i śmierć większości populacji.
Mam nadzieję że nie wiążesz swojej przyszłości z polityką.
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2020, 17:56
@Grayland: W sumie to dobry pomysł. Ale lepjej byłoby wysłać hitmana, (dla jasności nie tego z gier tylko prawdziwego płatnego zabójce) co by miał otruć kima jak jeszcze żyje i jego siostre. A jak nie żyje do należy otruć tylko siostre.
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2020, 18:09
@Kapitalista: Masz coś przeciwko wojnie? Wojna kształtuje charakter!!
Odpisz
29 kwietnia 2020, 18:25
@Grayland:
Odpisz
29 kwietnia 2020, 18:39
@Kapitalista: Kto nie lubi zapachu prochu i gorącej stali?
Odpisz
27 kwietnia 2020, 20:45
opie, nie dowiesz się dopóki nie polecisz do Korei Północnej
Powodzenia w powrocie
Odpisz
27 kwietnia 2020, 20:47
@ZSRRBall: Pytanie czy lubią tam byłych komunistów?
Odpisz
27 kwietnia 2020, 20:48
@Kapitalista: Towarzyszu?
Co za myśli Cię napadły?
Towarzysz na Towarzysza?
Nawet jeśli byłego
Odpisz
27 kwietnia 2020, 20:48
@Kapitalista: byłych nie
Odpisz
27 kwietnia 2020, 20:49
@ZSRRBall: musiałby być obywatem, do Korei Północnej są organizowane pełnoprawne wycieczki
Odpisz
27 kwietnia 2020, 20:52
@Kapitalista: Zależy od twojego stosunku do partii, jeśli padłbyś na kolana i zaczął wielbić obraz któregokolwiek z Słońc Narodu pozwoliliby ci wrócić
Odpisz
27 kwietnia 2020, 20:56
@UZMAjejownik: ale gdzie wrócić
Odpisz
27 kwietnia 2020, 20:57
@ZSRRBall: Kto by chciał spowrotem do kapitalistów XD
Odpisz
27 kwietnia 2020, 21:04
@ZSRRBall: Wrócić na Łono Czerwonego Sztandaru Wyzwolonych Robotników oczywiście
Odpisz
27 kwietnia 2020, 21:04
@Ogr_Shrek: BEZ KITU MORDECZKO STRZAŁECZKA DLA CB
Odpisz