Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Erenea

29 kwietnia 2020, 19:24

Znaczy się koreaN to takie zamknięte pudełko?

Avatar Grayland

29 kwietnia 2020, 20:23

@Erenea: Coś w tym jest, tylko czy Kim jest kotem?

Avatar Grayland

29 kwietnia 2020, 17:32

Nie wiem czy żyje, ale ja bym na wszelki wypadek wysłał jeszcze 2, może 3 atomówki... Tak dla pewności!

Avatar Kapitalista

Edytowano - 29 kwietnia 2020, 17:42

@Grayland: I wywołał wojnę atomową której następstwem byłaby zima nuklearna i śmierć większości populacji.
Mam nadzieję że nie wiążesz swojej przyszłości z polityką.

Avatar CWIRRED

Edytowano - 29 kwietnia 2020, 17:56

@Grayland: W sumie to dobry pomysł. Ale lepjej byłoby wysłać hitmana, (dla jasności nie tego z gier tylko prawdziwego płatnego zabójce) co by miał otruć kima jak jeszcze żyje i jego siostre. A jak nie żyje do należy otruć tylko siostre.

Avatar Grayland

Edytowano - 29 kwietnia 2020, 18:09

@Kapitalista: Masz coś przeciwko wojnie? Wojna kształtuje charakter!!

Avatar Kapitalista

29 kwietnia 2020, 18:25

Avatar Grayland

29 kwietnia 2020, 18:39

@Kapitalista: Kto nie lubi zapachu prochu i gorącej stali?

Avatar ZSRRBall

27 kwietnia 2020, 20:45

opie, nie dowiesz się dopóki nie polecisz do Korei Północnej
Powodzenia w powrocie

Avatar Kapitalista

27 kwietnia 2020, 20:47

@ZSRRBall: Pytanie czy lubią tam byłych komunistów?

Avatar
Introwertyk9

27 kwietnia 2020, 20:48

@Kapitalista: Towarzyszu?
Co za myśli Cię napadły?
Towarzysz na Towarzysza?
Nawet jeśli byłego

Avatar ZSRRBall

27 kwietnia 2020, 20:48

@Kapitalista: byłych nie

Avatar UZMAjejownik

27 kwietnia 2020, 20:49

@ZSRRBall: musiałby być obywatem, do Korei Północnej są organizowane pełnoprawne wycieczki

Avatar UZMAjejownik

27 kwietnia 2020, 20:52

@Kapitalista: Zależy od twojego stosunku do partii, jeśli padłbyś na kolana i zaczął wielbić obraz któregokolwiek z Słońc Narodu pozwoliliby ci wrócić

Avatar ZSRRBall

27 kwietnia 2020, 20:56

@UZMAjejownik: ale gdzie wrócić

Avatar Ogr_Shrek

27 kwietnia 2020, 20:57

@ZSRRBall: Kto by chciał spowrotem do kapitalistów XD

Avatar UZMAjejownik

27 kwietnia 2020, 21:04

@ZSRRBall: Wrócić na Łono Czerwonego Sztandaru Wyzwolonych Robotników oczywiście

Avatar ZSRRBall

27 kwietnia 2020, 21:04

@Ogr_Shrek: BEZ KITU MORDECZKO STRZAŁECZKA DLA CB

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kapitalista
Dodane przez: Kapitalista

Najbardziej realistyczny spośród modów

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To będzie bolało

Totalnie

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka