Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lubieznywieprz

20 sierpnia 2018, 08:22

kiedy byłam na "koloniach" wysmarowała papier toaletowy czekoladą w tubce i porzuciłam do kabiny..

Avatar gzubix

1 lipca 2018, 19:15

a możeto nawet smaczne to serce ?

Avatar iLoveCreepypastaForever

10 lipca 2016, 14:01

zjadłabym se te serduszko <3

Avatar jaccku321

2 maja 2016, 14:56

OMNOMNOMNOMNOMNOM <3

Avatar XiaTheWolf

16 grudnia 2014, 12:46

To serce bym zjadła *o*

Avatar MrocznyWilk

22 maja 2014, 15:59

Jadłbym xD

Avatar taranee4545

29 kwietnia 2014, 13:57

Baniowe :P Lubię ochydno-horrorowato-halloweenowe :D

Avatar ola11

18 października 2013, 18:58

.... Nie.

Avatar Mateokl

17 października 2013, 21:23

Musk - Zeby nie było , jeden z gimbazjum tak na kartkówce napisał ;_;

Avatar Ontariel

17 października 2013, 19:02

Halloween... Kapuję, że kogoś kręci to durne, wymyślone przez jeszcze durniejszych (h)Amerykanów pseudoświeto, ale to jest po prostu ohydne...

Avatar kolkav5

17 października 2013, 18:21

Najlepiej szczurek wygląda.
5/5

Avatar Serphis

17 października 2013, 18:19

MNIAM, PYCHA.

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2014, 09:03

@Serphis: Zgadzam się =)

Avatar Bjornie

17 października 2013, 17:56

Hallowin to gówniane "święto" Ja nigdy gówniarzowi nie dam cukierka tego dnia, miotłą zdzielę. Zapomniałem będę na cmentarzu.

Avatar Seahawk

17 października 2013, 17:48

HALOWEEN TO ŚWIĘTO SZATANA I NIEPOWINNIŚMY GO OBCHODZIĆ!!!!!
zart ;p

Avatar
Konto usunięte

17 października 2013, 17:18

Czemu taka słaba ocena? Co prawda niektóre są po prostu obrzydliwe, nie na Halloween no ale obrazek dobry 5/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Nigdy na to nie wpadną

Fajnie że odpowiedzieli

Lekko nie będzie

Można, tylko trzeba wstawać rano

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka