Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Cohehe

23 listopada 2025, 19:24

Haha ja też jestem takim debilem

Avatar ed1999

25 października 2018, 10:01

Ash woli pokemon

Avatar eme781

31 sierpnia 2018, 22:05

asz po niemiecku to dupa

Avatar blacha3434

30 marca 2018, 14:18

Ja wolę gardevoir

Avatar Bodex

19 października 2013, 14:15

Ash woli pokemony....... ultraaaaaaaa GAY

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar KoziLowca

5 lutego 2014, 19:36

@Bodex: jedynym pokemonem dziewczyną (chyba jedynym) była Bayleef, która często***iła Asha nawet gdy była jeszcze Chikoritą

Avatar Michal_Koniecpolski

3 sierpnia 2017, 00:45

@Bodex: Toż to zaawansowane stadium pokemonofilii!

Avatar Maszterek583

20 listopada 2016, 21:05

HA GEJJJJJJJJJJJJ

Avatar JaCubiX

24 sierpnia 2016, 20:37

Miałby fajne życie (raczej heh)
+ ten glaceon na 3 obr mnie rozwalił x'D

Avatar tr_8r

15 kwietnia 2016, 14:44

to jest... to nabiera sensu

Avatar Sahuaa

24 grudnia 2014, 03:16

to proste on jest ciemny

Avatar bartusielek

3 listopada 2014, 18:03

Wcześniej zdałem sobie z tego sprawę. Ash to toatlny Geyyyyy i kretyn

Avatar bartusielek

3 listopada 2014, 18:05

@bartusielek: I wgl widzicie jego zeza na ostatnim rysunku?

Avatar
Konto usunięte

20 września 2014, 19:10

inni od razu zaciągneli by je do łóżka

Avatar Mnich1

19 października 2013, 14:07

Dlatego Ash woli Brock'a :)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar minecraft007

29 czerwca 2014, 08:26

@KenXo: :D

Avatar minecraft007

29 czerwca 2014, 08:27

@KenXo: Ty też spoko pokemon :D

Avatar KoziLowca

5 lutego 2014, 19:35

Z May nie miał szans, ona kochała Drew (a szkoda, May była najfajniejsza)

Avatar Kirito

6 stycznia 2014, 15:46

ehh wtedy pokemon to byłoby echhi

Avatar TVziom

2 listopada 2013, 20:33

Czy mi się wydaje czy Down pokazuje na 2 obrazku jakiego ma Ash XD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Nieuczciwa ocena

Angielskie śmieszki

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Deal życia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka