Bohater, na którego więcej się nie nabierzemy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Ładne rzeczy
Można, tylko trzeba wstawać rano
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tymi się chodzi
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lipca 2021, 21:22
Saddam Hussein
Odpisz
1 maja 2020, 21:07
Pewnego razu byłem tak pijany, że wyje**łem się ze schodów i rozje**łem sobie mordę, dużo krwi było, ale jak już troche ztrzeźwiałem, to nagle znalazłem "Kapitał", I tak oto się zaczynała kariera człowieka komunisty...
Odpisz
22 lipca 2020, 12:45
avatar świetnie pasuje do koma
Odpisz
5 września 2020, 18:31
Nawet komunista musi się spić, aby móc czytać te rzygowiny
Odpisz
1 maja 2020, 22:03
Co do tytułu, to ja nie jestem tego taki pewien...
Odpisz
1 maja 2020, 20:30
Mój pierwszy mem od ponad pół roku na głównej
Odpisz
29 kwietnia 2020, 11:01
Dobra ku*wa, kisne hardo
Odpisz
29 kwietnia 2020, 10:36
Akurat komunizm powinien tak boleć bo skoro myślenie nie boli to jego brak tak.
Odpisz
29 kwietnia 2020, 10:36
kardynał jan paweł drugi
Odpisz